Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Shark Spartan

Motovento
    REKLAM ALANI
    Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Merhaba forumdaşlar. Bu kaskı kullanan var mı aranızda? Arama yaptım fakat tek konu açtı.

Kullananların yorumlarını mersk etmekteyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MONSTER 696
    Ben carbon modelini kullanıyorum, kalıp olarak biraz büyükçe kask. Görüntüsü felan güzel. Ses yalıtımı hjc rpha 10 kullaniyordum ondan düşük. Dahili vizoru tamamen açılıyor o güzel. Havalandirmalar yeterli. Ben naked makine ile kullanıyorum .
    Fr.Sante bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kullanmadım, ama Revzilla'da ortalama puanı 4.5/5 (10 yorum). 7 kişi 5 puan, 2 kişi 4 puan, 1 kişi 2 puan vermiş. 2 puan veren diyor ki, vizör tam kapanmıyor, üst havalandırmadan rüzgar ve yağmur suyu geliyor diyor. Yağmur suyunu anladım da havalandırmadan rüzgar gelmesini niye eleştirmiş, anlamadım.
    Fr.Sante bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Bende carbon modeli var. Çene kısmı diğer kasklara göre hem dar hem uzun. Çenemi sıkıyor uzun sürüşlerde rahatsız ediyor. Ses yalıtımı güneş vizörlü kasklara göre iyi seviyede. Çene altındaki ped açılır kapanır olarak yapılmış. Fakat açık kapalı fark etmiyor her türlü rüzgarı alttan çok alıyor. Yaz aylarında rahatsız etmiyor ama kışın çok zorlandım. Buz gibi rüzgarın alttan suratınıza ve gözünüze geldiğini düşünün. Oraya bi bez sokuşturuyordum. Onun dışında güzel kask
    Fr.Sante bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM Jet X
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanmadım, ama Revzilla'da ortalama puanı 4.5/5 (10 yorum). 7 kişi 5 puan, 2 kişi 4 puan, 1 kişi 2 puan vermiş. 2 puan veren diyor ki, vizör tam kapanmıyor, üst havalandırmadan rüzgar ve yağmur suyu geliyor diyor. Yağmur suyunu anladım da havalandırmadan rüzgar gelmesini niye eleştirmiş, anlamadım.
    Evet satıcıyla konuştuğum kadarıyla vizör ve mekanizma sorunları olabilen bir markaymış Shark. Agv K5 alacağım gibi. Qwest güneş vizörlü olsaydı kesin qwest alırdım.
    07

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı Fr.Sante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet satıcıyla konuştuğum kadarıyla vizör ve mekanizma sorunları olabilen bir markaymış Shark. Agv K5 alacağım gibi. Qwest güneş vizörlü olsaydı kesin qwest alırdım.
    Ben k5 de kullandım. Spartan ondan kesinlikle daha üstün. Hem daha az ses alıyor, hem de daha az rüzgar alıyor. Sharkın garantisi de üzmez. Anes motor her türlü arkasında duruyor. Ben 4 yıldır shark kullanıyorum. Spartandan önce bi k5 deniyim dedim ama 2 ay sabredebildim aşırı ses alıyordu. Her yerini kapatmama rağmen aşırı rüzgar alıyordu spartandan daha çok

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Evet, şahsi deneyimim yok ama Anes, arkasında durur izlenimi veren bir firma.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    hocam spartan normalimi yoksa karbon serisimi diyorsun?bende bir niyetlendim araştırdım denk gelmedi ama sanırım 1200 1300 tl normal olanları onlarda termoplastik o paralara çokdaha iyi kasklar var.karbon olanından bahsediyorsan 2bin tl civarında o zaman da kıyamet kadar seçenek olur allah kolaylık versin derim.

Motosikleti
    SYM Jet X
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam spartan normalimi yoksa karbon serisimi diyorsun?bende bir niyetlendim araştırdım denk gelmedi ama sanırım 1200 1300 tl normal olanları onlarda termoplastik o paralara çokdaha iyi kasklar var.karbon olanından bahsediyorsan 2bin tl civarında o zaman da kıyamet kadar seçenek olur allah kolaylık versin derim.
    Normal olanı. Ama normal olanı fiber , termoplastik değil.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Naked motor için dizayn edilmiş.PCXe uygundur.
    Kafana takmadan bilemezsin nasıl oturduğunu.Bence bi mağazada dene.

Motosikleti
    SYM Jet X
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naked motor için dizayn edilmiş.PCXe uygundur.
    Kafana takmadan bilemezsin nasıl oturduğunu.Bence bi mağazada dene.
    Mağazaları dolaştım Shark için parça kalitesiyle ilgili , vizör ve vizörün mekanizmasıyla alakalı iyi yorumlar alamadım. Sağladığı güvenlik konusunda herkes memnun ama diğer etkenler de önemli tabii. Ben de K5 aldım. Şu an memnunum bakalım.

Teşekkür ederim yorum yapan herkese.

Motosikleti
    MT-07
    Agv k3-sv kullandım. Aldığı ses yüzünden kulaklarım sürekli uğulduyordu. Aynı kalıpsalar k5 ile dış kabuk farklı. Shoei Qwest aldım şimdi çok memnunum. Güneş gözlüğü takmak bence güneş vizöründen daha çok koruma sağlıyor gözler için.
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agv k3-sv kullandım. Aldığı ses yüzünden kulaklarım sürekli uğulduyordu. Aynı kalıpsalar k5 ile dış kabuk farklı. Shoei Qwest aldım şimdi çok memnunum. Güneş gözlüğü takmak bence güneş vizöründen daha çok koruma sağlıyor gözler için.
    Kesinlikle güneş gözlüğü kullanmak en sağlıklısı,fakat olasi bir kaza durumunda gözlük(Alından ve yuzden)alınan darbe durumunda sıkıntı yapabilir.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle güneş gözlüğü kullanmak en sağlıklısı,fakat olasi bir kaza durumunda gözlük(Alından ve yuzden)alınan darbe durumunda sıkıntı yapabilir.
    Onu bende çok düşündüm ama dahili vizör daha kolay kırılır gibi geliyor gözümde. O yüzden daha tehlikeli duruyor. Oakley’in gözlükleri bu iş için biçilmiş kaftan gibi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)