Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ekonomik hız yapan uzun yol motoru ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    sash_009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250 (2016)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasal sınırın 110km/st olduğunu hatırlatırım. Sollamalar için 130'a hızla çıkabilecek, onun dışında düz veya bayır 110km/st hızı koruyabilecek bir araç yeterli olur.
    Geçen ay uzun yolda polis durdurdu, gerekli kontrollerini yaptı. Sonra sohbet halindeyken "yasal sınır zaten 100. Hadi solluyom dedin 110. İster 1000 cc olsun istersen 2000, 100'ü geçersen ensendeyim bilmiş ol." Dedi. Tam olarak doğruyu bilen var mı?
    Erdomen61 bunu beğendi.
    Respect

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Turkce meaii

8.000 ₺ olsun, km olmasin, 0 km gibi bineyim kaliteli olsun, 10 numara da goruntusu olsun universite filan mahcup olmayalim fakiltedekilere

1 ₺ farkla buyuk boyunu da ister miskn
    zekeriyaimam bunu beğendi.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence bütçeyi fazla tutmuşsun.
    3-4 yeterli , geri kalanı ile bir tanede araba alırsın.Arabada 4*4 olsun.jeep veya range rover tavsiye ederim.
    arndiol ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı sash_009 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen ay uzun yolda polis durdurdu, gerekli kontrollerini yaptı. Sonra sohbet halindeyken "yasal sınır zaten 100. Hadi solluyom dedin 110. İster 1000 cc olsun istersen 2000, 100'ü geçersen ensendeyim bilmiş ol." Dedi. Tam olarak doğruyu bilen var mı?
    baktım birazda motorların otoyollarda hız sınırı 100 olarak gözüküyor
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Motosikleti
    Yok :(
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turkce meaii

8.000 ₺ olsun, km olmasin, 0 km gibi bineyim kaliteli olsun, 10 numara da goruntusu olsun universite filan mahcup olmayalim fakiltedekilere

1 ₺ farkla buyuk boyunu da ister miskn
    meali*

Kaliteli olsun demedim.Heralde bir onu demedim nerden buldunda yazdın

Elimdeki bütçe bu, amacım en iyi seçeneği alabilmek.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok merak ediyorum hangi şehirler arası yolda özellikle otobanlarda 100-110 ile hatta 120-130 ile gidiliyor. Ben niye görmüyorum bu kişileri?

8000 tl bütçem olsa bir tane siyah cbf250 bir çift de güzel lastik alırdım. artan bir şey olursa da yine motora harcardım.

Motosikleti
    Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bütçeyi fazla tutmuşsun.
    3-4 yeterli , geri kalanı ile bir tanede araba alırsın.Arabada 4*4 olsun.jeep veya range rover tavsiye ederim.
    Bende isterdim 400 milyara range almak ama işte imkanlarımız dahilinde birşeyler yapalım diyoruz.Sen bulursan 4 liraya banada haber ver olurmu hocam

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok merak ediyorum hangi şehirler arası yolda özellikle otobanlarda 100-110 ile hatta 120-130 ile gidiliyor. Ben niye görmüyorum bu kişileri?
    ben görüyorum apachemle kaç tane mercedes bmw solladım ben istanbul edirne arası
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    0 km Rks titanium al bak keyfine 16hp.6vites..7.700tl

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ya Arkadaşlar, bu rx3i evoyu tek problemsiz kullanabilen benim galiba. 2015 temmuzda 0 aldım . 2 defa Bursa- İzmir Çeşme 7 - 8 kere de Bursa - İst
    Ataşehir gidip döndüm . Bana hiç sıkıntı çıkartmadı. Bir aksilik çıkmaz ise 10 gün gibi sonra evoyla 3. Bursa - Çeşme Yolculuğumu yapacam. Trabzon'lu
    Erdomen Kardeşim , Çeşme Çiftlik köye yolun uğrarsa beklerim. Tek problem bana ancak profildeki telimden ulaşabilirsin. Netten ulaşamazsın. Yaklaşık 3 ay Çeşme'de kalmaya niyetim var . Sonrasına Allah kerim. Bu evodan TR'ye 2000 adede yakın getirildi . Bunlardan 30 -40 tanesi çeşitli problemler yaşadı.
    Geri kalan 1800 kullanıcı ,mutlu mesut bir şekilde demir atını kullanmaya devam ediyor . Problem yaşayanlar da Uma Yunus Bey'e ulaşırlarsa sıkıntı gideriliyor. 15 gün önce motorumun fenni muayenesini yaptırdım . 15000 km ye az kaldı. Erdomen telimden istediğin saatte arayabilirsin. Saygılarla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

Bu arada eğer boyunuz 170 den kısaysa evoyu tavsiye etmem.
    Erdomen61 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Arkadaşlar, bu rx3i evoyu tek problemsiz kullanabilen benim galiba. 2015 temmuzda 0 aldım . 2 defa Bursa- İzmir Çeşme 7 - 8 kere de Bursa - İst
    Ataşehir gidip döndüm . Bana hiç sıkıntı çıkartmadı. Bir aksilik çıkmaz ise 10 gün gibi sonra evoyla 3. Bursa - Çeşme Yolculuğumu yapacam. Trabzon'lu
    Erdomen Kardeşim , Çeşme Çiftlik köye yolun uğrarsa beklerim. Tek problem bana ancak profildeki telimden ulaşabilirsin. Netten ulaşamazsın. Yaklaşık 3 ay Çeşme'de kalmaya niyetim var . Sonrasına Allah kerim. Bu evodan TR'ye 2000 adede yakın getirildi . Bunlardan 30 -40 tanesi çeşitli problemler yaşadı.
    Geri kalan 1800 kullanıcı ,mutlu mesut bir şekilde demir atını kullanmaya devam ediyor . Problem yaşayanlar da Uma Yunus Bey'e ulaşırlarsa sıkıntı gideriliyor. 15 gün önce motorumun fenni muayenesini yaptırdım . 15000 km ye az kaldı. Erdomen telimden istediğin saatte arayabilirsin. Saygılarla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

Bu arada eğer boyunuz 170 den kısaysa evoyu tavsiye etmem.
    Teşekkürler hocam. Allaha şükür boyumuz 1.78 :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:08 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0 km Rks titanium al bak keyfine 16hp.6vites..7.700tl
    Güzel makine hocam bunuda düşünücem saol

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler