Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kenan Sofuoğlu aktif spor yaşamına veda etti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

- Kenan Sofuoğlu'nun İtalya 'daki vedasından detaylar - Kenan Sofuoğlu'nun konuşması - Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar'ın konuşmasıSofuoğlu veda etti - Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, aktif sporculuk kariyerini sonlandırdı - Sofuoğlu: “Ben buraya yarışmak için değil, yarışlara elveda etmeye geldim” - Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Uçar:“Motosiklet Federasyonu olarak hem gurur duyduğumuz hem de hüzünlü dolduğumuz bir günü yaşıyoruz”IMOLA (AA) – Dünya Supersport Şampiyonası’nda 5 kez şampiyonluğa ulaşan milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, aktif spor yaşamına veda etti.Sofuoğlu için Dünya Supersport Şampiyonası’nın 5. ayağı İtalya yarışında jübile organizasyonu düzenlendi.
    Imola Pisti'ndeki şampiyonanın bugünkü sıralama turlarına katılan Sofuoğlu, ardından basın toplantısı düzenleyerek aktif sporculuk kariyerini noktaladı. - "Gerçek bir efsane"Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar ise “Motosiklet Federasyonu olarak hem gurur duyduğumuz hem de hüzünlü dolduğumuz günü yaşıyoruz.” dedi.

Kaynak ve video: http://beyazgazete.com/video/webtv/s...la-538425.html
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hakkında hayırlısı olsun

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Tüh vah vah çok üzüldüm gerçekten neyse ki makamı hazır oradan devam eder Sakarya milletvekilliği veya motosiklet federasyonu başkanlığı ya da spordan sorumlu devlet bakanlığı bu seçeneklerden birini seçecek işte garibim napsın hayat zor geçinmek zor
    SlimShady1 bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Makam sahibi olma düşüncesiyle mi bıraktı diyorsun.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Gelen spor hayatını bırak emri ve alternatif iş teklifleri demek ki ağır bastı diyorum. İnsanın kendi hür iradesi olmalı kula kulluk etmek zavallılıktır.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Yapacağı herşeyin fazlasını yaptı canını hiçe saydığı yerler oldu kaza yaptı yarışa çıktı ama bırakması gerektiği yeri bildi zirvede bıraktı helal olsun bize yaşattığı sevinçlere ve kattığı değerlere.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)