Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Eski motosikletlerinizi özlüyor musunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Herkese merhaba,

Eski video ve fotoğraflara bakıyordum. Bir anda kendimi sahibindende kuba black cat bakarken buldum. Size de oluyor mu böyle
    Geçen gün de as150 videolarımda "ulan ne güzel motordu keşke satmasaydım" dedim. 1 yıl içinde 3ncü motosikletim ve 2ay gibi çok kısa sürdüğüm top speede 80de kalan jantı yamuk depo kapağı kırık black cat gibi bir çinliyi bile özlüyorum. Çok garip. Keşke yeni motor almak için satmak zorunda kalmasak

levend84 bunu beğendi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İlk motorum sayabileceğim, 2 sene 17000 km kullandığım RKS Titanic 150-S'i keşke satmasaydım diyorum. Şu anki motorum RKS'ye 10 basar ama ne bileyim kenarda dursaydı, arada bir tozunu alsam, zincirini yağlasam güzel olurdu.
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Xmax motorum burnumda tütüyor..

Sattiğim dallama arkadaş 2 ay binip başkasina satmiş(Yuzune karşi sövdüm)..yaban ellere gitti motor..

2015 40bindeydi rolex saat gibi çalişiyordu km´yi gören inanmiyordu öylede bir zalımdı...
    tommygun bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    bende daha yeni ayrıldım özlemedim sanırım

Motosikleti
    BMW g310r
    2007-2012 arasi yaz kis kullandigim asya nostalji 125 Allah belasini versin hic özlemoyorum acilmadik vidasi bozulmadik yeri kalmadi yaklasik 40-50 bin km sürdüm (son sene 39 binde gösterge telden bagimsiz tamamen bozuldugundan net bir rakam veremiyorum )sasi bile kirildi iki kisi sirtimizda tasidik göt cebimde 14-15 anahtar tasimaktan götümde hala anahtar izi var, götümün sol yanadiginda da tornavida izi sevisirken götümü dönemiyorum ayip olmasin diye motoru sattigim gün cinliye tövbe ettim simdiki motorumla mutluyum.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Benimki özlemek değilde , mavi Ybr'mi 3000 liraya satmıştım , satmasaydım şimdi 6-7000 tl'ye okuturdum çok pişmanım :D
    Altından çok arttı fiyatları :D

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Ben eski motorumu pek özlemiyorum kendisini cok ittim ama suanki Ybr 125imi satmaya korkuyorum satarsam cok ozlerim namussuzu, yarin dunya turuna cıkıyoruz deseniz saat kaçta yola cıkıyoruz diye sorarım. O derece alıstim sorunsuzluğa
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı ramazan_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben eski motorumu pek özlemiyorum kendisini cok ittim ama suanki Ybr 125imi satmaya korkuyorum satarsam cok ozlerim namussuzu, yarin dunya turuna cıkıyoruz deseniz saat kaçta yola cıkıyoruz diye sorarım. O derece alıstim sorunsuzluğa
    Al bendende o kadar,benim crypton senin ybr bu gidişle iki pulsar eskitecek gibi...
    ramazan_06 bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800
    Peugeot Trekker 100 ilk motorumdu. Çok iyi bir 2t scooter, hala biniyorum. 1998 senesinde almıştık... 20 yaşında ve durumu bayağı iyi...

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Ben motosiklete başlayalı çok olmadı fakat şuan 4. motosikletimi kullanıyorum.

İlk motosikletim ktm rc200 ü çok özledim en çok özlediğim motosikletim ne kadar basarsam basayım 2.7 yi geçemedim.
    Hatunla azıcık sakin kullanınca 1.8 lere düşmüştü. Frenleri mükemmeli hiç kitlemedim ilk motorum olmasına rağmen.
    İkinci motorum ktm duke 250 yi çok özlemedim sanırım ama oyuncak gibi olması çok zevkliydi.
    üçüncü motorum r25 i hiç özlemedimm frenleri berbattı ve yakıtı içiyordu.

KTM RC200 aklımdam hiç çıkmıyor. Her motosiklet alacağım zaman rc390 lara bakıp bulamayıp sonrasında diğerlerini aldım.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Ramzey cup vardı 100lük lan az kahrımızı çekmedi ya onun özlerim bir de burgmanimi..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    1990 model puch monzayı deli gibi özlüyorum.

Motosikleti
    YZF R25 - MT 07 ABS
    Sadece 100 km de 4-5 litre yakmasını özlüyorum

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya ben motorlarımı çok seviyorum ama binerken çok seviyorum. iş satmaya gelince zerre kadar düşünmem, satar geçerim. özlemem de.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    ilk motorum ybr125di özlemiyorum, sonra rx3ievo onu hiç özlemiyorum, duke200 2.7lt felan yakıyodu onu biraz özlüyorum 😀, duke 390ıda özlemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motosiklete başlayalı çok olmadı fakat şuan 4. motosikletimi kullanıyorum.

İlk motosikletim ktm rc200 ü çok özledim en çok özlediğim motosikletim ne kadar basarsam basayım 2.7 yi geçemedim.
    Hatunla azıcık sakin kullanınca 1.8 lere düşmüştü. Frenleri mükemmeli hiç kitlemedim ilk motorum olmasına rağmen.
    İkinci motorum ktm duke 250 yi çok özlemedim sanırım ama oyuncak gibi olması çok zevkliydi.
    üçüncü motorum r25 i hiç özlemedimm frenleri berbattı ve yakıtı içiyordu.

KTM RC200 aklımdam hiç çıkmıyor. Her motosiklet alacağım zaman rc390 lara bakıp bulamayıp sonrasında diğerlerini aldım.
    390lar 200lerin 2 katını yakıyor bence pek bulaşma, s^akin kullanım diye birşey yok alet seni apaçiliğe teşvik ediyor.

CBR 600 F im. Burnumda tütüyor.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Alıntı devrimkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007-2012 arasi yaz kis kullandigim asya nostalji 125 Allah belasini versin hic özlemoyorum acilmadik vidasi bozulmadik yeri kalmadi yaklasik 40-50 bin km sürdüm (son sene 39 binde gösterge telden bagimsiz tamamen bozuldugundan net bir rakam veremiyorum )sasi bile kirildi iki kisi sirtimizda tasidik göt cebimde 14-15 anahtar tasimaktan götümde hala anahtar izi var, götümün sol yanadiginda da tornavida izi sevisirken götümü dönemiyorum ayip olmasin diye motoru sattigim gün cinliye tövbe ettim simdiki motorumla mutluyum.
    ahaha güldürdün dostum 😂😂
    devrimkr bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben motorlarımı çok seviyorum ama binerken çok seviyorum. iş satmaya gelince zerre kadar düşünmem, satar geçerim. özlemem de.

duygusuz adam :D

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Hyosung rx 125 sm, 14.5hp, üstten çift egzantrikli, 120 yapan, 3 lt tüketimi asla geçmeyen bir motordu, boyun kısa olmasa satmazdım, bir ramazan günü oruçluyken önüme ani araba çıkınca yatırdım yere, sonra biletini kestim

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Özlemiyorum ama şimdi motor kimlerin elinde nerelerde diye merak etmiyor değilim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)