Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nmax 125 ve pcx 150 ikisinide kullanan içeri :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Dostlar 15 bin km dir pcx 125 kullanıyorum herşeyini ezberledim. Ama artık biraz sıkılıp pcx 150 veya nmax 125 almak istiyorum ? Nmax geniş bagaj ,kalın ve iyi lastik , abs , ve Torku ile güzel bir motor ama yakıt konusunda tam bilgim Yok .

Pcx 125 den bahsedebilirim ama 150 hakkında bilgim Yok . yakıt sarfiyatı pcx 125 mükemmel abs yok ama kombine idare eder , koltuk altı bagaj tırt gidişi torklu değil ama keyifli .

Nmax 125 ve pcx 150 binen arkadaşlar var ise aradaki farkı öz olarak yazarlarsa sevinirim teşekkür eder ellerinize sağlık .
    sürmek için yaşa , yaşamak için sür ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nmax'in frenleri kesinlikle daha iyi. Pcx daha konforlu. Yakıt olarak hemen hemen aynı yakarlar. Nmax bana kullanım olarak daha keyifli gelmişti. Teknoloji olarak da Nmax tercih ederdim.

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nmax'in frenleri kesinlikle daha iyi. Pcx daha konforlu. Yakıt olarak hemen hemen aynı yakarlar. Nmax bana kullanım olarak daha keyifli gelmişti. Teknoloji olarak da Nmax tercih ederdim.
    Teşekkür ederim hocam aynı kanıdayım ama yinede örnek kullananlardan bilgi almak istedim

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikle nmax derim . Ufak cc ayarinda almak istemistim nmax i fakat butcem de beklenmedik durumdan dolay delight aldim. Egerki satarsam dusunmeden alacagim bir motor. Kesinlikle nmax. Ardinda bile bakma.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Abicim 16000 km pcx 150 kullandım. Nmax kullanmadım. Pcx süper bir alet frenleri dışında. 125 den 150 ye geçme pek farkı olmaz alacak isen absli kymco sym xmax 250, veya forza 300 abs li az daha paranı biriktir 125 ten 150 pişmanlıktır ben pcx 150 den 250 ye geçtim 8 ay sonra sattım.

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Anladım dostum o zaman birazda nmax e binelim değişiklik olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Teşekkür ederim Sanırım nmaxe karar kıldım

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Bence yeni kasa pcx 125 deneyebilirsiniz teknoloji olarak gayet güzel tasarım süper özellikle bronze rengine bayıldım yakından gördüm eğer yeni kasayı 150 getirselerdi kesinlikle en başta alırdım. Keylessgo(anahtarsız çalıştırma) felan var yani ateş ediyor

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Hocam o çok para yav o segmentte bir motora 14,15 vermek bana mantıklı gelmiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler