Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara Ehliyet kursu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Merhaba arkadaşlar, uzun süren düşünmeler taşınmalar sonucu artık 50cc ile trafikte gidemeyeceğime karar verdim. Bugün bir sürücü kursu ile görüştüm. B sınıfı ehliyetim var, bana +1000₺ masraf tutar dediler. A2 almayı düşünüyorum. Yaşım 33, işe git gel belki haftasonu hava güzel olursa hanımla sağa sola git gelde kullanmak için 400cc bir scooter düşünüyorum.(Trafikte mağdur olmamak adına) A sınıfına girişmeyi düşünmüyorum. Ancak Ankara trafiğinde gerçektende 50cc ile intihara kalkışıyor gibi hissediyorum. 1000₺ sürücü kursuna normal midir?
    8 saat eğitim vereceklermiş. Ağustos’un sonunda sınav varmış. Eylül ayında ehliyetinizi alırsınız dediler.
    Vitesli daha önce hiç kullanmadım ama yaklaşık 3000km 50cc ile işe git gel, haftasonu gezmeleri falan tecrübem var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4362816

Üstteki linkten A sınıfı ehliyet kursu maceramı okuyabilirsiniz. Yarısına geldim ve yüksek cc MT-07 motora devam ediyorum. Kurs olarak Güneş Diyar, Aspolat gibi sürücü kurslarına bakabilirsin. Ben 900TL olarak anlaşmıştım.

ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    Cc önemli değil a alın geçin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)