Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Motovento
    REKLAM ALANI

dün inegölden bizi takip eden bi abimiz (saadettin) eskişehir honda bayiine geleceğini söyledi ve benimle tanışmak istediğini söyledi..
    öğleden sonra saadettin abi geldi ve tanıştık,motoru gösterdim,bayiide de baktık ve motoru dobloya yükleyip gittiler...
    saadettin abi hayırlı olsun tekrar motorun kazasız belasız kullanmak nasip etsin..inegöle gelince mutlaka arayacağım..tekrar eskişehire de beklerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    heh hee gene birini kandırmışız demek ki. Hayırlı olsun güle güle kullansın.
    Hayatonda

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150
    Sanırım sohbet köşesi kışın daha aktif olacak herkeş geziyor herhal.6900 'e geldim bu arada.
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :https://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/18964-honda-dylan-kullanicilari-sohbet-kosesi.html#post371100

abi wallaha helal olsun ya iyi geziyorsunuz benim ki 5500 km'ye gelmek üzere dahanasıl motor sorun var mı?canavar gibidir herhalde daha dimi

Motosikleti
    ses 150 dylan
    ben bu gün 8000 bakımına götürcem motorda debrajda ayar yaptırdım.motor hızlı kalkıyo fakat uzunda 120 yi geçmiyo o ayarı kaldırtcam.aman sizdee yaptırmayın bu arada antalyalı dylancılar varsa buluşabiliriz

Alıntı the oshman chingiy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu gün 8000 bakımına götürcem motorda debrajda ayar yaptırdım.motor hızlı kalkıyo fakat uzunda 120 yi geçmiyo o ayarı kaldırtcam.aman sizdee yaptırmayın bu arada antalyalı dylancılar varsa buluşabiliriz
    abi hayırdır motoru satıyordun ne oldu?
    bi ara bit pazarında ilanını gördük ama hiç açıklama yapmadın..
    satıldı mı?satılacak mı?soranlar var mı?ne kadar istiyosun?neden satıyosun?
    çok mu oldu?
    merak kediyi öldürür ama dimi

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Motor eskidi bee bunların 200-250 cc sini çıkarmazlar mı acep? 8000'i devirdik. Tamam hızlı alet ama sanki artık yavaş mı kalıyo ne? 140 okey de söyle 180 yapsak fena olmazdı ama cüssesinden ve şeklinden taviz vermem gene dylan olcak artık modifiye mi etsek ne yapsak...
    Sonbahar geliyor ya can sıkıntısı işte.
    Hayatonda

erdoğan abi 2007 modelleri geliyormuş bayii ile görüştüm..hemde aynı motor seçeneği ile değil!
    daha yüksek verilere sahip motor seçeneği ile gelecekmiş ve yine dylan olarak yani tam senin istediğin gibi

cem-beat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kinetic style - honda beat - honda dylan ses 150
    bütün dylan kullanıcılarına kazasız belasız binmeler inşallah bende bi mat siyah dylan alırım
    aldım sonunda ama daha gelmedi dylan dylan dylan
    geliyo geliyo çarşamba(21.05.2008) gibi bende olacak inşallah

Alıntı cem-beat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün dylan kullanıcılarına kazasız belasız binmeler inşallah bende bi mat siyah dylan alırım
    darısı herkesin başına

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    erdogan abı yetmedımı dylan) daha ne yapıcan 140 yapmıssın)
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    BMW F650 GS
    hmm güzel demekki seneye 2007 modele binecez. Motoru büyütecez diye kasayı büyütmesinlerde. Aynı kasaya razıyım ben.. Hatta tipini biraz daha bozabilirler cinlilere benzeyebilir mesela.. Bazen motoru hiç tanımayan ve yanıma hava atarcasına yaklaşıp, sonra garip garip motora bakarak bu ne acaba diye düşünen sonra son gaz beni gecerek mutlu olan motorcuları gördükçe resmen .... oluyorum. Tabi yolun ilerisinde 130 ile yanlarından geçişlerimi saymıyorum.

Ama hepsi bi tarafa bazen biraz daha güç istiyor insan.. yani bi G. Runner kadar olabileceğini düşündüğüm DYLAN için bu çok zor olmasa gerek. 200 cc olarak çıkarsalar bence çok iyi olur. Yenisi nerede üretiliyor acaba? ve tipi nasıl olcak? internetten araştırma mı yapsak ne etsek

neyse bişiler bulursam koyarım buraya..
    Hayatonda

huseyin_k80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gilera nexus 500 2004

dylannn

motorumu yeni aldım ikinci el ve aranızda olmaktan mutluluk duyacağım...sizden öğreneceğim çok şey olduğunu sanıyorum...

dylanımı ikinci el aldım noter satışından sonra...tescil işlemleri içim bilgisi olan var mı?

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ruhsatın üzerinde yazan Trafik Tescil bürosuna noter satış kağıtları ile birlikte gidiyorsun. Önce yeni ruhsat sahibi adına trafik sigorta pulu alıyorsun. ve yine ruhsat değişimi için ek-1 belgesi (adından emin değilim) yaptırıyorsun. Bunları muhtemelen trafik tescil için gideceğin sube yakınındaki muamelecilerden yaptırtabilirsin. Alınan ücretler hakkında su an fazla bilgim yok ama trafik 45 ytl gibi birşey alıyordu sanki. + sigorta pulu + ek 1 için 5ytl gibi bişi..
    Tabi işlemler biraz uzun da sürüyor o nedenle sabahtan gitmekte fayda var 4 ten sonra evrak almıyorlar.
    Hayatonda

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Dyln 150 im yok ama büyük bi hayranlığı var icimde bende gelebilirmiyim toplantılarınıza Nexus um var

abi ne demek,böyle soru mu olur gel tabiistanbuldansınız herhalde,ah bende bi oralarda olsamda buluşabilsek 1 kere..

abi inanmazsın ama bende de dylan var ve nexus'a karşı inanılmaaz bi hayranlığım var buyur burdan yak olayı yaneolmazsa değiştirelim biz motorları seninle

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Ben aslında 150-250cc arası bisey arıyodum o sıra nexus a denk geldik aldım, aldıktan sonra dylan 150 cıktı. Değisiriz ya bulusalımda

ayrica dün bostanci sahilinde arkasında eşi ile giden dylan 150 kullanıcısı burda ise onada sevgiler

Motosikleti
    ses 150 dylan
    dylan 8000 kmye geldim şu motorda tık yok.şu an motoru renk ve performans olarak modifiye ediyorum bitince resimlerini siteye koyucam seviyorum dylanı hayatta satmıcam

cem-beat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kinetic style - honda beat - honda dylan ses 150
    yurt dışındaki sitelerden bulduğum bi kaç dylan resimlerini ekliyorum

hele bu resimdeki movistar lı olan çok ggüzel

arkadan repsol

ortadakine dewil egzoz yapmış adamlar yaaa
    aldım sonunda ama daha gelmedi dylan dylan dylan
    geliyo geliyo çarşamba(21.05.2008) gibi bende olacak inşallah

huseyin_k80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gilera nexus 500 2004
    çok teşekkürler bilgi için... motorumda çok acemiyim onun için epey pratik yapmalıyım zaten ehliyetimi bugün aldım... gerçekten dylanı kullanmak çok keyif verici....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler