Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni başlamak için aprillia RS 125!

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar 22 yaşındayım.hiç motor kullanmadım.yıllardır motor kullanma hayalim vardır,artık gerçekleştirmek istiyorum..125 cc lik aprilia yla başlamak istiyorum..çok mantıklı gibi gözükmüyor olabilir ama zorlamak istiyorum kendime güveniyorum...ne dersiniz????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bence fiyat olarak cok pahalı.. yenisini alacaksan 9000 ytl civarında sanırım.cbr 125 derim...tabı biraz da scooter tecrubesı...bırde hondanın ınternet sayfasında kurslar var..ona da bır baksan ıyı olur..
    cahil doluymuş burası bee..

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Çok param var önemli değil seneye satar 600 lük alırım diosan al.
    Ama bence 125 lik için çok para.Daha öncede bu tip sorular soruldu genelde herkezin ortak cevabı 2.el cbf 250 ya da ona benzer makinalar oldu.O paraya GT 250 R bile alabilirsin.

fiyat çok önemli değil..asıl merak ettiğim bu motorun altından kalkabilirmiyim hiç motor kullanmamış birisi olarak.nede olsa bi scooter diil alet..
    amacım yavaş yavaş sabırla bu aleti kullanmayı başarmak sonra da yeterince kullandıktan sonra 600cc lik bi alete geçmek...

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Ya KardeŞİm Kawasakİ 9.500 Lİra Birak Ona VereceĞİn Paraya Önce Bİ Scooter Al İlk Defa OlduĞu İÇİn Sonra Vİteslİ Kullanirisn

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    ilk önce bu motoru alman bastan sona hata olur haa para önemli değil diyosan al o zaman sormana bile gerek yok. Alırsın çarparsın düşürürsün masraf cıkar zaten paran var ödersin olur biter. al derim ben al.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu başlığı baştan sona oku derim

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8723
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

valla ben forumda okuduklarımdan rs 125 ile başlayabileceğim fikrini çıkardım.iyi bir eğitimle 600cc ile bile başlanabileceğini iddia edenler var.ben gerçi asla öle birşey düşünmüyorum..125 cc lik bi racing le başlanmaz türünden bi sözle karşılaşmadım hiç...

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bence kullanım acısından baslayabılırsın..ama aprılıayı getıren fırma bıldıgım kadarıyla yedek parca konusunda sıkıntı yasatıo..yenı kullandıgını dusunursek ufakta olsa kazalar dusurmeler kacınılmaz olacaktır..bence yedek parca acısından dusun ısı..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    SUZUKI GSX_750_F

Aprillia RS 125

arkadasim sen bu motoru alman sorun deil dir belki ama bu motor senin için çok çok tehlikeli olur tavsiye etmem motor deneyimin yok galiba?onun için daha küçük bi motorla kendini yetiştir. o motor kısa mesafe yarış motoru 7 bin devirden sonra kibse gecer ve sen ne yapacani sasirir bi yere toslarsin allah mafaza çok da hafif motor o bende var bi tane durduramazsin.saygılar...!

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    o kadar kişi laf söylemiş alma diye. biz sana 125 lik racingle baslama demiyoruz ki o motorla baslama diyoruz. Yok illada alacagım diyosan al kardes ama sonra yok şuraya çarptım ama parca hala gelmedi yok şu bozuldu yedeği yok falan filan da deme. Racing al ama ucuz bir çin motoru al kullan sonra peşinata saydırırı üstüne ekler cok daha iyi motor alırsın sen bilirsin yinede ama burdakileriz sözünü dinle. BBR ne yazmıs bak bi o bölüme

arkadaşlar rs 125 için motomax a mail attım.yedek parça sıkıntısı varmış ne diyosunuz falan dedim.şu mail i attılar:

Motomax garantisi altında piyasaya sunulmuş olan tüm markalar ve modellere ait yedek parça ve servis konusunda bir sıkıntı söz konusu değildir. Stoklarda bulunmasa bile parçaların elimize geçmesi çok uzun sürmez.

Aprilia RS 125 modeli şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Ancak, bu model ile aynı motora sahip olan Tuono 125 modeli Motomax Shop' da mevcuttur. Oldukça uygun bir fiyatı ve ödeme şartları olan bu model için Motomax Shop' u ziyaret edebilir veya aşağıdaki telefon numarasında bizimle iritbat kurabilirsiniz.

sora bu motor ne zaman elinize geçer diye sordum:

Aprilia RS 125 modelinin yeni versiyon çalismalari devam etmekte oldugu için
    kesin ithalat zamani henüz belli degildir. Ancak, daha önce de bahsettigim üzere
    elimizde ayni motora sahip Tuono 125 modeli mevcuttur. Fiyat olarak da oldukça
    cazip olan bu modeli yakindan incelemek için Motomax Shop' a ugrayabilirsiniz.

heralde o motor u getirmeyi düşünmüyolar şimdilik...

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    tuono nun mu fıyatı uygunmus yuh dıorum baska bısı demıorum
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tentonhammer adlı üyeden alıntı
    valla ben forumda okuduklarımdan rs 125 ile başlayabileceğim fikrini çıkardım.iyi bir eğitimle 600cc ile bile başlanabileceğini iddia edenler var.ben gerçi asla öle birşey düşünmüyorum..125 cc lik bi racing le başlanmaz türünden bi sözle karşılaşmadım hiç...
    verdiğim linki okuyupta çıkardığın sonuç bumu

bakmak-görmek
    okumak-okuduğunu anlamak
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

evet bbrr ben okuduumu anlayamıyorum.o üstün anlama görme açıklama kabiliyetinle bana burda bi açıklayıversen ne anlatmak istediini?

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Forum katilimcilari yeni bir konu basligi acmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun icin forumun arama özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamaz. Moderatorlerin sizin için arama yapması gibi bir görevi bulunmamaktadır! Forum sayfalarında arama yapmak için tıklayın...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

Konu ile alakalı link....

http://www.motosiklet.net/forum/show...%FDl%FDa+RS125

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler