Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

CG TEAM (Değişik kafalar) - Yarış modu

Motovento
    REKLAM ALANI
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400

200-205i göreydik iyiydi
    06Serhat, levend84 ve sturan2 bunu beğendiler.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Sonuna kadar izledim. Cgci diyip geçiyoruz ama onlarında farklı bi Dünyası varmış.

MZ gruplarına girdiğimdede böyle düşünüyordum. Çoğu kişinin beğenmediği eski tip motorlar. Ama kullanıcıları o motorlara aşık. Onlarında ayrı bi Dünyası var.

Benim merak ettiğim Bunlara hiç ekipman kullan diyen olmuyor mu? Yarışmak için soyunuyorlar. Rüzgarı deri ile yarıp geçmek için mi acaba

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    intro,geçişler ve prodüksiyon gayet başarılı..
    127 bunu beğendi.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Aslında hoş bir aşk. Adamların imkanı yok CG'yi yarış motoru yapmışlar üstüne yatan da yarışçı olmuş. Bizde yok ki drag pistleri millet yarışsın.
    127 ve sturan2 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Tamam güzel cg seviyorlar eyvallah ama arkadaşım bi kask takın mont giyin dizlik falan eldiven kullanın canınıza yazık değil mi?
    127 bunu beğendi.

Motosikleti
    WR125R
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonuna kadar izledim. Cgci diyip geçiyoruz ama onlarında farklı bi Dünyası varmış.

MZ gruplarına girdiğimdede böyle düşünüyordum. Çoğu kişinin beğenmediği eski tip motorlar. Ama kullanıcıları o motorlara aşık. Onlarında ayrı bi Dünyası var.

Benim merak ettiğim Bunlara hiç ekipman kullan diyen olmuyor mu? Yarışmak için soyunuyorlar. Rüzgarı deri ile yarıp geçmek için mi acaba
    Hocam bu arkadaslar gomlekteki ufacik cebi bile kesiyorlar yattiklarinda hiz kaybetmemek icin. Buyuk yarislari da hiz kaybetmemek icin ciplak yapiyorlar. Degisik kafalar

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Adam ayakkabı bile giymiyor kask hak getire.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    bende sonuna kadar izledim farklı bir tutku adamlar bu işi severek canı gönülden yapıyor saygı duydum

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafalar hakikaten pırıl pırıl. Aşağılamak haddimize değil elbette; kısıtlı bütçe ve imkanlarla insanlar bir şeyler yapmaya, enerjilerini bir yere odaklamaya çalışmış. Hatta sanırsam bir yerden sonra bütçe sıkıntısı da değil olay, sonuçta motosiklet tamirci dükkanı olan adam CG'den daha pahalı motorlar alabilecek durumda olmalı. Videoda R125 de var sanırsam, bunun parasıyla da CG'den kat be kat iyi motorlar alınabilir. Olay tutkuda bitiyor.

Bahsedeceğim nokta tam da bu aslında, keşke daha düzgün imkanlar olsa da bu tayfa ekipmanı ve teknik bilgisiyle adam gibi yarışçılar olsa. Pist olsa mesela; otobanda hem kendi canlarına, hem başkalarının canına kast etmeseler. Boş duyar kasmanın da alemi yok elbette, şu anki durumda yaptıkları iş akıl karı değil. Ama bunu düzeltmenin yolu bir şeyler yapmaya çalışanın önünü kesmek değil, doğru yola yöneltmektir. Sonuçta ortada bir fazlalık enerji var ve bunun bir yere gitmesi lazım
    mombohunter ve Metehan07-70 bunu beğendiler.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Prodüksiyondan mıdır neydendir. ilk defa saygı duydum. Mersinde iken beni de yarıştırdılar 2-3 defa. sebebi 45 kg olmamdı...
    zekeriyaimam bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Bu akşamüstü hava karardı kararacak bi egzoz sesi geldi baktım bi cgci 150 -160 arası hızla yatmış motora benzinlik önünden geçiyor. O an kafamı kaldırdım baktım çıkışa doğru inşallah kimse çıkmaya zorlamaz diye Allahtan kimse çıkmadı. Yoksa cg ci vize istasyonuna (200 m ) uçardı. Motorda nasıl basıyor görseniz aradan 5 dk geçmedi bu sefer yolun karşı emniyet şeridinden aynı cgci geçti. O ana kadar ölmediğine sevindim. Muhtemel bir yarışa hazırlanıyor. Yada festivaldeki motosikletçi abilere gösteri yapacak

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Video efsane hazırlanmış.
    levend84 bunu beğendi.

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Prodüksiyondan mıdır neydendir. ilk defa saygı duydum. Mersinde iken beni de yarıştırdılar 2-3 defa. sebebi 45 kg olmamdı...
    Zaten İntikam lakaplı arkadaş da sizden çok ağır durmuyor hocam. 45kg bir sürücü CG için bir nimet. Soydular mı peki aerodinamik etki için?

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı freelancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten İntikam lakaplı arkadaş da sizden çok ağır durmuyor hocam. 45kg bir sürücü CG için bir nimet. Soydular mı peki aerodinamik etki için?
    Üstüme body ve tayt...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:32 ----------

çünkü rüzgarla sallanan bir tişört çok fazla sürüklenme yaratır...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

çünkü rüzgarla sallanan bir tişört çok fazla sürüklenme yaratır...
    Tabii ki, %0,01'lik bir aerodynamic drag göze alamayız. Ne diyeceğim, şu saçları da tıraş etsenize, +1,79 kmph top speed kazanırız.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Şu gençlere yatırım yapsak motoGp kupası getirirler
    jimi_hendrix ve mombohunter bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ruh aynı ruh..İşte memleket olarak en büyük sorunumuz bütçe yetersizliği. Şimdi bu İntikam lakaplı arkadaş belli ki severek,tutkuyla yapıyor bu işi. Bugüne kadar ölmemesi de başarı..Motorun üzerine çıplak yatarak rüzgar direncini düşürtecek kadar da fizik ve matematik bilgisi var. Ustası var, ustaya saygı ve vefası var. Bildiğin Hollywood filmlerinin düşük bütçeli hali..Fast and Furious - Tarsus Drag..Ben o bölgede yaşasam 50 defa helvamı yemişlerdi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruh aynı ruh..İşte memleket olarak en büyük sorunumuz bütçe yetersizliği. Şimdi bu İntikam lakaplı arkadaş belli ki severek,tutkuyla yapıyor bu işi. Bugüne kadar ölmemesi de başarı..Motorun üzerine çıplak yatarak rüzgar direncini düşürtecek kadar da fizik ve matematik bilgisi var. Ustası var, ustaya saygı ve vefası var. Bildiğin Hollywood filmlerinin düşük bütçeli hali..Fast and Furious - Tarsus Drag..Ben o bölgede yaşasam 50 defa helvamı yemişlerdi.

Mesele Bütçe değil , vizyon ve görmek bu şekilde gerçekten ekstra bir çok insanı harcıyoruz ülkemizde.
    Farklı bir bakış açısı lazım ben dahil bizlere.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video efsane hazırlanmış.
    Youtube kanalının adı 140 journos. Her videosunu sonuna kadar izlettiren tek kanal. Linki: https://www.youtube.com/channel/UCO-...hy0oKrSa69DLMw
    127 bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesele Bütçe değil , vizyon ve görmek bu şekilde gerçekten ekstra bir çok insanı harcıyoruz ülkemizde.
    Farklı bir bakış açısı lazım ben dahil bizlere.
    Bir işi gönülden severek yapmak çok önemli, bu arkadaşlar güvenli sürüş kavramından zerre nasiplerini almamışlar ama yine de kel kör bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Yani para yok, imkan yok, vizyon yok, eğitim yok, ekipman yok belki ama pek çoğumuzdan daha keyif alarak biniyorlar motora.
    splender ve roadpeople bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)