Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

BENELLİ TRK 502

Motovento
    REKLAM ALANI
    MKAYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 1200 Z
    Benellinin yeni modeli BENELLİ TRK 502 geliyor

Multistrada değil TRK 502!
    İtalyan motosiklet üreticisi Benelli, Eicma Motosiklet Fuarı’nda sessiz sedasız yeni bir macera motosikleti tanıttı. Görünüş itibariyle Ducati’nin 1200 cc çift silindir motora sahip Ducati Multistrada modelini andıran bu zarif dizayn aslında Multistrada’nın yarı hacmi ve neredeyse 4’te 1’i gücünde motora sahip Benelli TRK 502.
    500 cc Macera Motosikleti
    Benelli TRK 502 isimli motosikletin sonundaki 502 rakamı paralel çift silindirli motorunun hacmini işaret ediyor. Söz konusu motor 47 bg güç üretiyor. Benelli’ye göre bu güç dünya üzerindeki tüm yollarda motosiklet kullanıcısına yetmekten ziyade artan bir değeri ifade ediyor
    yamyamaha, polo34, Seko ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mantıklı fiyatla olursa satar.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    görüntü al beni diyor ...vesselam..
    halilom bunu beğendi.

PSDN915 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NSS 300 FORZA
    Hayabusa'ya kadar çok çeşit motosiklet kullandım ve kesinlikle en ideali çift silindir 500cc civarı. Benelli kullanan arkadaşların oldukça memnun olduğunu gördüm fakat kendim denemedim bu yüzden merak içindeyim fakat bu motor 20 bin lira gibi bir fiyata ülkemize gelirse ve sağlamlığını ispatlarsa çok ciddi bir alıcı kitlesine ulaşılabilir.
    weirdo1 ve Kızıl pars bunu beğendiler.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı MKAYHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İtalyan motosiklet üreticisi Benelli...
    motor harika, keşke 15000 tl olsa inazuma f'i bitirir, sattırmazdı, kesinlikle yamaha tenere 650 ile rakamsal olarak yakın olmamalı, yoksa ölü doğmuş bebek muamelesi görür, tenere dünyaya çöllere meydan okumuş efsane olmuş bir motor ...

bu arada benelli gerçekten İtalya'da dizayn edilen ancak çin'de keeway ile aynı firma tarafından üretilen bir motordur, parça kalitesi gerçekten çok yüksektir ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Benimde aklimi celdi bu motosiklet. 20 binden fazla olmamali diye dusunuyorum. Tabi gelirse gelmezse zaten anca uzaklardan bakar dururuz.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Suan tam olarak bu makinayi aklimdan geciriyordum ki bi baktim konusu acilmis.
    Makina goruntu olarak guzel evet. Güç olarak da eh fena sayilmaz iş görecektir. Fiyat olayi benellinin 600cc naked motoru sanirim 25lerdeydi. Bu makinayi egerki cideen cazip bir fiyata verecek olurlarsa ve makinanin herhangi bir kronik arizasi cikmazsa piyasayi çok fena sallar. Ama 20bin ve ustu için pek şansı yok.
    Daha fazla teknik detay koyarmisiniz sayfaya telefondan giriyorum yapamiiiciiim şimdi.

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Yeni ehliyet sistemine göre maks sınır 48 beygir olduğu aşamada iyi satacağını düşünüyorum

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Bide o egzozla olmaz bu iş. Versys yada mt setisi tarzda kısa egzoz lazım bu makinaya. O ne öyle sonradan uydurulmuş gibi allaasen
    computeus bunu beğendi.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Bu benelli konak kemeralti carsisindaki esnaflar gibi heralde hep çakmacı?
    Tnt dediler er-6 cikti aha buda multistrada.
    Yakinda bitanede 600rr cikarirlar

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Çok güzel bir motor, çift silindir olması uzun yolda konfor yönünden mükemmel.Ben Türkiye yolları için bu motorun güçlü olduğunu düşünüyorum.110 130 aralığında konforlu bir sürüş Türkiye şartlarında yeterli.Fiyatının en az 22 23 bin dolaylarında olmasını bekliyorum, bence bu para verilir gördükten sonra.

Ah Türkiyede bir girişimci çıksa da, yüzde yüz yerli 150cc naked, 150cc scooter, birtanede böyle 600cc çift silindir enduro-touring çıkarsa, fiyatıda rekabetçi olursa ne tutar, hayaller hayaller...Bunlar için ilk etapta ülkesine aşıl milletine aşık bir insan bulmak lazım, günümüzde böyle insanlar yok, herkes paraya aşık ne yazıkki...
    Kızıl pars bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    TNT 600 modeline kaç para istediklerine bakıp bunun ne fiyatta olacağını tahmin edebilirsiniz. Zamanında TNT 250'nin ilk fiyatı için bunlarla aramıza ne mailler geçti, fiyatlarından nasıl emindiler bir görseniz. Satışlar dibe vurunca, daha doğrusu hiç satılmayınca kendilerince sınırlı süreli kampanya yapıp fiyat düşürdüler ama altı aydır kampanya bitmedi. 9291 € gibi fantastik bir fiyattan başladıkları TNT600'ü hala 8481 €'ya satacağım diye bekliyorlar. Eminim Türkiye çapında 10 tane satılmamıştır. Şimdi emin olun bu motora da en az 8000 € etiket basacaklardır. Ederi kaç derseniz bence Japon olsa 20 bin bin TL gözü kapalı verilir ama ben Benelli'ye verir miydim bilmiyorum ? Herhalde vermezdim.

Bu arada neyin çakması olduğu da umurumda değil, motor harika...
    polo34, Ertugyigit, Samimi 46 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

toomuchcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ŞU siteye göre kuru ağırlığı 210 kiloymuş.

Ayrıca bu vesileyle Yamaha'yı bir kez daha kınamak istiyorum buradan. Üretemediler gitti şu WR450R'yi..

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Kuru ağırlık 210 kg ise saçmalığın daniskası olur bunu almak. Tenere de ağırlık çok değil ama ağırlık merkezi aşırı yukarıda. Bu da denge problemi oluşturuyor bana göre.
    Adv motorda en önemli şey hafifliği. 180 kg yi geçmeyen ön 19 inç lastikli, 500 cc 45-65 bg arası, çift silindir bir makina lazım.
    En yakın şey cb500x, ama onu da getirmiyorlar.
    Yok maalesef bunu üreten bir şirket hala yok.
    Ertugyigit ve Kızıl pars bunu beğendiler.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Dünyanın parasını isterler. Getirdikleri kum gibi satıldı. Bir bu eksikti.
    computeus bunu beğendi.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Maximum torkunu 4500 gibi iddialı bir devirde veriyor.Teoriye göre çok az yakan ve uzun yolda çok konforlu bir motor.Merakla bekliyoruz, bakalım giriş fiyatı ne olacak?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tasarım güzel de 19-20 isterler
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

İyi gorunuyo ama ulkemizde fiyati servisi yedek parcasi acaba ne olur dayanikliliktan bahsetmek istemiyorum bile

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Kuru ağırlık 170 diyor.. Gayet iyi bir rakam.. Himmm dusundurucuu

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Abs standartmış. Valla fiyatı uygun tutarlarsa neden olmasın?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)