Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2009-2015 suzuki gsxr1000

Motovento
    REKLAM ALANI
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Dostlar
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...46242475/detay
    Bu ilandaki motoru yada benzerini almayı düşünüyorum.Sizlerinde bi görüşlerini düşüncelerini alayım diyorum.Aynı fiyatlara 2012-2016 cbr 1000rr da bulunabiliyor.Cbr daha rahat elden çıkar gsxr biraz daha zor.Şuan malum suzukinin piyasasaki durumuda konumuda belli.Sizlerin görüşleri nedir bu konuda.
    Yarışı kazanmak istiyorsan, yarışın içinde olmalısın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

O paraya daha genç daha az km yapmış motosiklet almayı düşünürdüm.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paraya daha genç daha az km yapmış motosiklet almayı düşünürdüm.
    Mesela ne gibi hocam ?

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela ne gibi hocam ?
    Eğer farklı bir tarz düşünmüyorsanız, 600rr 1000rr daha mantıklı gibi duruyor. Bir de ss motosikletlerde ilk alımından itibaren tanıdık ellerde olması çok önemli bence. Bu makineleri alan adamlar yanlama teker yapma full red line sürme gibi durumlara daha yatkın oluyor.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    43 bin km az değil, o paranın üstüne 3-5 daha koyup daha modelli ve km düşük bir motor alın bence. Ses takıntınız yoksa 2012 ve üstü R1 bakın, hem piyasası diğerlerine göre biraz düşüktür hemde tcs+mod var, litrelik motora alışana kadar baya yardımcı olur sana

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    43 bin km az değil, o paranın üstüne 3-5 daha koyup daha modelli ve km düşük bir motor alın bence. Ses takıntınız yoksa 2012 ve üstü R1 bakın, hem piyasası diğerlerine göre biraz düşüktür hemde tcs+mod var, litrelik motora alışana kadar baya yardımcı olur sana
    Hocam söylediklerinize birebir katılsamda R1 yakıt olarakta beni üzer aklıma geldi ama pekde ısınamadım R1'e.Suzukidede mod var onun için düşündüm onu.1000rr olursada düz motora binmiş olcaz 😂

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer farklı bir tarz düşünmüyorsanız, 600rr 1000rr daha mantıklı gibi duruyor. Bir de ss motosikletlerde ilk alımından itibaren tanıdık ellerde olması çok önemli bence. Bu makineleri alan adamlar yanlama teker yapma full red line sürme gibi durumlara daha yatkın oluyor.
    Hocam 600rr düşünmüyorum ama ss konusunda kararlıyım.1000rr aklımdaki makinalar arasında.

Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Hocam söylediklerinize birebir katılsamda R1 yakıt olarakta beni üzer aklıma geldi ama pekde ısınamadım R1'e.Suzukidede mod var onun için düşündüm onu.1000rr olursada düz motora binmiş olcaz ��
    Daha önce ne kullandın bilmiyorum ama litrelik motor gerçekten tecrübe isteyen nalet bir makina. Ne kadar çok güvenlik sistemi olursa o kadar iyi. Düz 1000lik alıyorsan da arka lastiğini en kalitelisinden tak
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Daha önce ne kullandın bilmiyorum ama litrelik motor gerçekten tecrübe isteyen nalet bir makina. Ne kadar çok güvenlik sistemi olursa o kadar iyi. Düz 1000lik alıyorsan da arka lastiğini en kalitelisinden tak
    Aynen öyle hocam tcs olan zx10r düşündüm onularında fiyatları uçuk.Bu yüzden sizlerden akıl alıyorum.

Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Aynen öyle hocam tcs olan zx10r düşündüm onularında fiyatları uçuk.Bu yüzden sizlerden akıl alıyorum.
    İşte ucuz tcs li motor bir tek R1 var 6 seviye çekiş kontrol, bunu 4 yada 3 e düşütdünmü ince ince yan da verir azıcık gülümsetir
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Motosikleti
    MTT Y2K
    İşte ucuz tcs li motor bir tek R1 var 6 seviye çekiş kontrol, bunu 4 yada 3 e düşütdünmü ince ince yan da verir azıcık gülümsetir
    Zx10da pnun yarısı kadar seviye var 😂

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    9 Yıl gsx r 1000 kullandım.Hiç üzmedi al kardeşim pişman olmazsın.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı fireblade e adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9 Yıl gsx r 1000 kullandım.Hiç üzmedi al kardeşim pişman olmazsın.
    Hocam biraz bilgi verebilir misiniz? Tecrübelerinizden yararlanmak isterim.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    1 ay oldu 2009 gsx-r 1000 alalı. Tabi tercih meselesi 08-11 kasa 1000rrlara dünya para çekiyorlar hayatta vermem o paraları onlara.K9 da 3 sürüş modu var. Hemide daha çılgın.

İlandaki 10 model güzel sevdiğim kasadır kendisi tabi gidip bakmak lazım.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 ay oldu 2009 gsx-r 1000 alalı. Tabi tercih meselesi 08-11 kasa 1000rrlara dünya para çekiyorlar hayatta vermem o paraları onlara.K9 da 3 sürüş modu var. Hemide daha çılgın.

İlandaki 10 model güzel sevdiğim kasadır kendisi tabi gidip bakmak lazım.
    İlanı biraz temsili koymuş gibi oldum hocam takip ettiğim ilanların içinde tabi.Suzukiye ayrı bir ilgim var benimde.Hayırlısıyla güzel bir makine denk getirsem iyi olacak.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    İlanı biraz temsili koymuş gibi oldum hocam takip ettiğim ilanların içinde tabi.Suzukiye ayrı bir ilgim var benimde.Hayırlısıyla güzel bir makine denk getirsem iyi olacak.
    İlandaki 600 ve 1000 lerin çoğuna gidip baktık. Karar verdiğinde banada danış. Gidip boş döndüğümüz cihazlar var onlara denk gelme.

Motosikleti
    MTT Y2K
    İlandaki 600 ve 1000 lerin çoğuna gidip baktık. Karar verdiğinde banada danış. Gidip boş döndüğümüz cihazlar var onlara denk gelme.
    Hocam yardım için size minnettarım.Düşündüğüm ilanları isterseniz mesaj olarak atarım isterseniz buraya yazarım hem başkalarınada ışık tutmuş oluruz.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    30 bin km kadar kullandım .

2009 ve 2010 modelleri kronik buji kesme problemi var , o yıllara ait olup motoru açılmamış gsxr1000 bulmak zor . 2011 hatta mümkünse sonrası şart . Buji kesme dediğim basit bir hadise değil , bujinin ucu kopup silindir yuvasına düşüyor . Silindir üst kapağa çakıyor saniyede bilmem kaç bin defa . Benim blok egrilmisti .

Onun dışında surusu gidişi oturuş pozisyonu 10 numara. Honda gibi her köşe başında 20 tnse olan bir motor değil ki zaten 1000rr in yağ yakma problemi 2014e kadar çözülmedi motoru açılmamış kitlememis 1000rrda bulamazsın.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2009 ve 2010 modelleri kronik buji kesme problemi var , o yıllara ait olup motoru açılmamış gsxr1000 bulmak zor . 2011 hatta mümkünse sonrası şart . Buji kesme dediğim basit bir hadise değil , bujinin ucu kopup silindir yuvasına düşüyor . Silindir üst kapağa çakıyor saniyede bilmem kaç bin defa . Benim blok egrilmisti .

Onun dışında surusu gidişi oturuş pozisyonu 10 numara. Honda gibi her köşe başında 20 tnse olan bir motor değil ki zaten 1000rr in yağ yakma problemi 2014e kadar çözülmedi motoru açılmamış kitlememis 1000rrda bulamazsın.
    Hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.1000re'ları 2012de çözdüler diye biliyordum ben ama şimdi sizden duydım 2014de olduğunu.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

10 tane il gezdik blok açılmamış diyorlar bir gidiyoruz hooop heryer açık. Cok aradım buldum şuan blok açılma yok kondisyonu yerinde.
    ryangt bunu beğendi.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Valla hocam artık hasar kaydı olsun ama fiyatı kayıtsızlara göre baya uygun olsun yine alır satarkende uyguna satarım diye düşünmeye başladım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

10 tane il gezdik blok açılmamış diyorlar bir gidiyoruz hooop heryer açık. Cok aradım buldum şuan blok açılma yok kondisyonu yerinde.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...29186073/detay
    Buna baktınız mı acaba ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)