Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    WR125R
    Merhaba forum ahalisi. Bu sene lise son sınıftayım, seneye üniversitede rahat etmek için motosiklet almak istiyorum. Daha önce 4-5 ay ybr125 ve 6 ay wr125 kullandım. İkisi toplam 5-6 bin km anca etmiştir. Ailenin yanında motor kullanırken genellikle hep söyledikleri "dikkat et kendine","bugün kaza gördüm aman dikkat et oğlum kendine" laflarından sıkıldığım ve vicdan yaptığım için sattım ve motosikleti uzun bir süre bırakmayı düşündüm. Baba da polis olunca her gün kaza gördüğünden, içten içe motosikleti bırakmamı istediğini anlamamak mümkün değildi zaten. Bende nasıl olsa 18'i doldurunca araba kullanacağım motosikleti aramam diye düşündüm 3 aydır B ehliyetim var ve arabaya binmek istemiyorum. Trafiği ayrı dert, parkı ayrı dert, benzini ayrı dert.

Motosikletten istediğim şeyler ABS'si olması ve uzun yola gelmesi. Fiyat olarak 25.000TL ye kadar çıkabilirim. Aklımda mt25abs versiyonu var fakat 24.000TL değer mi diye düşünmeden edemiyor insan. Sizin öneriniz nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Öncelikle Bu saydığın motoru (Mt25)kullanabilmek için,A2 Ehliyetininin olması lazım.Daha sonra öğrenci adama en uygun olan motor Ns200 Az yakar,iyi kaçar,tüm bütçeni motora ayırma,Ekipman,işletme giderleri,yakıt,bakım vs.vs.

Motosikleti
    WR125R
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Bu saydığın motorları kullanabilmek için,A2 Ehliyetininin olması lazım.Daha sonra öğrenci adama en uygun olan motor Ns200 Az yakar,iyi kaçar,tüm bütçeni motora ayırma,Ekipman,işletme giderleri,yakıt,bakım vs.vs.
    Levent abi, zamanında ekipmanın en iyisini toplamıştım ybr için bile. Shoei gt-air kask, dainese eldiven vs. Hepsini gaza gelip ikinci elden sattım. O kadar pişmanım ki. 1600 tl ye aldığım shoei kask şu an 2500tl. 25.000TL ekipman hariç olan para. A2 ehliyeti de yazın alırım muhtemelen. Şu an durumumuz varken bajaj almak istemiyorum abi açıkçası.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Graywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Levent abi, zamanında ekipmanın en iyisini toplamıştım ybr için bile. Shoei gt-air kask, dainese eldiven vs. Hepsini gaza gelip ikinci elden sattım. O kadar pişmanım ki. 1600 tl ye aldığım shoei kask şu an 2500tl. 25.000TL ekipman hariç olan para. A2 ehliyeti de yazın alırım muhtemelen. Şu an durumumuz varken bajaj almak istemiyorum abi açıkçası.
    Anladım dostum,o zaman ehliyetini alana kadar Mt25(abs) modeller 2.ele düşmeye başlar temizlerinden denk getirip alabilirsin.
    Graywolf bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)