Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

YAMAHA X-MAX 250 Mİ? ASLA ALINACAK BİR MOTOR DEĞİLMİŞ!...

Motovento
    REKLAM ALANI
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Vitesli motor kullanabiliyor musunuz?Yoksa scooterdan mı devam edeceksiniz?
    Bütçeninizi de belirtirseniz tavsiyeler daha isabetli gelir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakkını vermek lazım motorun.
    Şöyle düşün, ortada bir kaç tane ürün var ve herkes amacı ve beklentileri doğrusunda bir seçim yapıyor.
    Arkadaş motor almadan önce araştırma yapsaydı bu durumlarla karşılaşmazdı. Markayı yerden yere vurmanın bi anlamı yok.
    Araştırmadan alıp daha sonrada beklentiyi karşılamayınca markayı yerden yere vurmanın ne anlamı var?

Almış beğenmemiş. Yerden yere de vurur , istediğini de yapar. Malı satın alan kullanıcının kendi görüşüdür. Xmax çoğunlukla beğenilen bir scooter.
    Bazı insanlar beğenmedi diye Yamaha veya Xmax bir şey kaybeder mi? Kaybetmez. Kimilerine göre Xmax vasat bir scooterdır gider Forza , Joymax , Xevo , Burgman alır. Ki bu
    modelleri alanların çoğu Xmax'i beğenmeyenlerdir. Bu insanlara bir şey diyebilir miyiz? Kendi görüşleri sonuçta. Bunlar gayet normal.

Herkesin zevkleri ve beklentileri farklı. Marka fanatikliği yapmanın alemi yok.

Kendi sahip olduğu motoru beğenmeyenlere sen alma , siz ne anlarsınız falan demek saçma şeyler. Bunu sadece Xmax için söylemiyorum araba ve motosiklet sahiplerinde gördüğüm genel bir konu.
    birbilent bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı Fr.Sante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almış beğenmemiş. Yerden yere de vurur , istediğini de yapar. Malı satın alan kullanıcının kendi görüşüdür. Xmax çoğunlukla beğenilen bir scooter.
    Bazı insanlar beğenmedi diye Yamaha veya Xmax bir şey kaybeder mi? Kaybetmez. Kimilerine göre Xmax vasat bir scooterdır gider Forza , Joymax , Xevo , Burgman alır. Ki bu
    modelleri alanların çoğu Xmax'i beğenmeyenlerdir. Bu insanlara bir şey diyebilir miyiz? Kendi görüşleri sonuçta. Bunlar gayet normal.

Herkesin zevkleri ve beklentileri farklı. Marka fanatikliği yapmanın alemi yok.

Kendi sahip olduğu motoru beğenmeyenlere sen alma , siz ne anlarsınız falan demek saçma şeyler. Bunu sadece Xmax için söylemiyorum araba ve motosiklet sahiplerinde gördüğüm genel bir konu.
    Beğenmemek ayrı kötülemek ayrı şeyler.
    Arkadaş kötülüyor. Beğenmedim tavsiye arıyorum dese zaten bir şey demiycem.
    Yamaha babamın oğlunun değil ama bu kadar kaliteli bi markaya da bu sözleri söylemek yakışmıyor.

40 bin km'dir kullanıyorum. tek eksi yönü süspansiyonları gerçekten. diğer her şeyi adına çok memnunum.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Evet gerçekten baya sert fakat çoğu kişi memnun sorunsuz işçilik konusunda kötü noktası neresi acaba bilmiyorum amcamın oğlunda var ilk onda görünce heveslendim ilk kullandığım motordur ilk defa sürdüğüm için acayip zevkliydi. Amca oğlunun arkasında oturunca işler çok kötü ama sakızın üstünden geçse taş düşürecekmiş gibi oluyodum :D

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    sorun bende mi bilmiyorum bende sert süspansiyon seviyorum böyle neyin üstünden geçtiğini anlayacaksın tahta gibi olacak :D Viraja girince arka kaydı kayacak diye düşünme derdi olmayacak tahta gibi olunca ohhh kafam rahat :D
    Yumuşak olunca uykum geliyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

Bi düzeltme yapayım yumuşak süspansiyona sahip motorlar virajda kayar gibi anlaşılmasın ama daha bi kararlı oluyor sanki viraja girişlerde.
    aquarist4 bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Xmax 300 güzel oldu, işçilik vs tavan yapmış resmen. Ama xmax 250 kullanmış biri olarak ben de arkadaşa katılıyorum. Sert baya baya sert ve rahatsızlık veriyor insan biraz bozuk yola girdi mi geriliyor bozuk zeminlerden kaçmaya çalışırken yolculuk eziyet oluyor. Sonuçta istemiyorsunuz çukura girmek üvey evlat muamelesi çekenler var görüyorum o şekilde sürersen sorun yok ama biz makul mantıklı insanlar öyle süremiyoruz.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Çare cruiser.

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Alıntı BigLion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gün geçmiyor ki xmax tan şikayet gelmesin. Kendi motorum olan italyan Piaggio xevo 250 yi öneririm, bir daha scooter derdiniz olmaz, bakımlarını yaptığınız sürece ömürlük motordur, avrupa da yok satmasına rağmen bizde nedense rağbet görmez, gidip 25 lere 30 binleri verip bunlardan alırlar hatta kymco mu nedir bunun gibi kore, çin motorlarından bahsederler ama reklamı yapılmadığından kimsenin aklına Piaggio gelmez.
    Kardes cidden bos yapmışsın. Senin begenmedigin cin ve koreliler elimize veriyor(samsung, lg,huawei,oneplus,xiomi,...) ,gözümüze veriyor(yine lg,samsung)...ya allah askina bos ezber yapmayın. Tamam senin piagcio iyidir hostur ama milyonlarca uretip satan scuter olayinin eli ayagi duzgun sym kymko vs cop muamelesi komik yani

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)