Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kasklar hakkında yapılan yalan yanlış bilgilendirmeler hakkında...

Motovento
    REKLAM ALANI
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Machair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın ama sizde de yanlış bilgi var.

Polikarbon ve termoplastik aynı malzeme değildir. Polikarbon bir termoplastik türüdür. Polikarbon "Renault" ise termoplasitk "araba"dır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:24 ----------

Bu açıklama şunun gibi olmuş Honda ve 600rr aynı motor değildir. 600rr bir honda modelidir Zaten konu termoplastiğin ve polikarbonun birbirinden çok farklı gibi gösterilmesi olmuş. Arkadaş daha kaskın bağlantı tipini bilmeden kasklar hakkında teknik bir video çekmeye çalışmış ama olmamış. Video kasklar hakkında bilgilendirmekten ziyade viral reklam gibi olmuş. Mesele markalara takılmadan ürün anlatımı yapmaksa neden arai kask orda babalar gibi duruyor ? ve neden videoda özellikle hjc kasktan bahsediliyor. İnceden reklam çalışması yapılmaya çalışılmış fakat artık herkesin önünde internet olduğu için anlatılanlar komik olmuş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Youtube da yalan yanlış şeyler mi söylüyorlar? İnanamıyorum. Ne hallere geldik? Çökmüş durumdayım.
    Kızıl pars ve manofsteel bunu beğendiler.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube da yalan yanlış şeyler mi söylüyorlar? İnanamıyorum. Ne hallere geldik? Çökmüş durumdayım.
    bu açıdan hiç düşünmemiştim
    hasmet bunu beğendi.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    @hasmet bir süredir ince esprilerini görmediğimi fark ettim.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Arai'nin son dönemde Sharp'tan 5 yıldız almayı başaran kaskları var.
    Yine Arai'yla yapılan bir röportajda, en azından Arai kaskları için, kaskın elden kayıp yere düşmesi durumunda kaskın işlevini kaybetmeyeceğini söylüyorlar (Kask düştü mü fonksiyonu biter efsanesini çökerten bir açıklama, haliyle kendi satışlarını azaltacak bir açıklama). Adam diyor ki, kasklar içinde insan kafası olacak şekilde çarpmalara karşı tasarlanıyor. Bir insan kafatası 1.4kg (Galiba). İçinde 1.4kg ek ağırlık olan kaskla, içi boş kaskın düşme sonucunda alacağı darbe aynı değildir ve içi boş kask o darbeyi hiçbir sorun yaşamadan karşılar. Tabii burada, al kaskı yere fırlattan kastetmiyor. Elinizde tutuyordunuz, masaya koydunuz, kayıp düştü olayından bahsediyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)