Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tek teker yapmak isteyen maganda yayaları ezdi !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Çok üzücü olay :( kimsenin yaşamaması dileğiyle.

Savunma : Ne olduğunu anlamadım gaz teli takıldı, araç kontrolünü kaybettim.Çok üzgünüm daha önce sineği bile incitmedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

İnşallah çocuklara birşey olmamıştır.

Bu tekerciler,makasçılar youtube'da binlerce izleniyor,sosyal medyada fenomen olanları var.

Hatta organizasyonlara davet edilenleri...

Ne bekliyoruz ki ?

Yazık,o anneye o korkuları yaşatanlara...
    ayzek bunu beğendi.

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    sosyal medya çıkmadan önce dünya daha güzeldi be. tek dileğim bu işlerle uğraşan kişilerin başına bu şekilde olay meydana gelmesi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    youtube'da gördüğünüz böyle apaçilik içeren videoları şikayet edin her fırsatta, er-geç onları da demonatize (kelime biraz sallama oldu) ederler, öyle olunca da para gelmeyeceği için kimse daha uğraşmaz.
    mgora bunu beğendi.

infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Yere goğe sığdıramadığımız tekerci abilerimiz ve ablalarımıza sesleniyorum. Bu cocukların bu sekilde savrulmasında sizin de payınız var.
    mgora, Akias, Stock Sever ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Ulan orda ben varken benim veya başkasının çocuğuna yapacak bunu, orda ağzını burnunu dağıtır tanınmaz hale getiririm.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    ifadesi alındıktn sonra serbest bırakılmış

ulan görüntüler ortada adam kamuya açık alanda insanların hayatını tehlikeye atıyor 2 tane yavrucak ne hale gelmiş illa tutuklanmak için birinin ölmesi mi lazımdı at bunu içeriye adam öldürmeye teşebbüs suçundan bir kaç sene yatsın bol bol düşünecek zamanı olur içerde.

Ne diyeyim, ne söyleyeyim... Bunlara ne ceza versen o yavruların acısını dindirmez ki.
    Daha kötüsü bunlar yüzünden hepimiz töhmet altında kalıyoruz.
    Benim çocuğuma olsa, orada o herifçioğullarını gebertmeden kimse elimden alamaz, bütün eğitimimi, okuduğum kitapları çöpe atar, o .içleri gebertirim oracıkta. Çünkü benim yavrum bu adi şerefsizler yüzünden yaralanacak ya da hayatını kaybedecek, bu .içler hapiste bile olsa yaşayamaz arkadaş, yaşayamaz. Bu adilerin aldığı nefes haramdır onlara. O an orada olsam, o motoru kafalarına geçirmezsem adam değilim.
    Senin bineceğin motoru da, yapacağın tekeri de, seni de, sana adam diyeni de....
    (Bu yazdıklarımdan sonra banlanacaksam banlayın aga.)

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Adamlar beraat mı etmiş, serbest mi bırakılmış, ikisi ayrı şey. Dava sürüyorsa serbest bırakılması yasaya uygun. Tahminim tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldıklarıdır. Ayrıca, adamların serbest bırakılması çocukların sağ olduğunu düşündürtüyor. Bildiğim kadarıyla böyle olaylarda kazazedelerin hayati tehlikesi geçmediği sürece sanıklar gözaltında tutuluyor. Ama bunları yargılarken de kasten adam öldürmeye teşebbüsten yargılamak lazım.

Motosikleti
    Honda CB250R
    Serbest bırakılmış kimse de ölmemiş

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    uzun sosyolojik mesajlara gerek yok, itlaf edilmeli

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Yavsağın biri geçen makas videosu çekerken gebermişti. Keşke bebek ve çocuk yaralanmadan bu iki şehir eşkiyası kimseye zarar vermeden geberseydi.

gezginmanda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Açık ve net bu olay benim yaşadığım yerde olsa ( isviçre ) sadece yaralama varsa bile en az 10 - 15 yıl hapis cezası yer. Bakın en az diyorum.

Otobanda 120km hız sınırını 30 aştığınız taktirde ömür boyu ehliyetiniz alınıyor. 60 ve üzeri aşımlarda bir ila beş yıl arası hapis cezası var.

Çünkü, devlet sizi başka insanların hayatını tehlikeye sokan bir silah olarak görüyor.

Daha sonra böyle bir haberi okuyup serbest kaldığına inanmak insanın kanını donduruyor arkadaş.
    bursalıali, RawShed, anserk ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Neyse ki haber de yaralıların olduğu ve durumlarının iyi olduğu bildiriliyor.
    Umarım yaraları (hafızada kalan kötü olay psikolıjisi) tez iyi olur.
    Embesil konusuna gelirsek bu ülkede bitmez arkadaşlar.
    Nüfusun 25 milyonu oradan buradan toplanıp gelmiş sıfır eğitimli ile dolu.
    Birde bizim kendi eğitimediklerimizi katarsak 80 milyonun 35 milyonu aktif suç makinası.
    İsviçre kanunlarını alıp tersini uygulayan bir ülkeyiz.
    Bu ülkede doğduğum için mutlu bir çocuktum ancak hala bu ülkede yaşadığım için aynı duyguları hissedemiyorum.
    Son 20 yılımda hep başka bir ülke düşünüp hayal ettim.
    ayzek bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Ülke gerçekten zıvanadan çıktı. Bu kazayı yapan şeref yoksunu ahlaksız şerefsizlere ibretlik cezalar verilmedikçe bu gibi olayları daha çok göreceğiz.

Ülkede adalet sistemi denen bir şey kalmadı desem abartmış olmam sanırım.

Artık hırsızlar, tacizciler, gaspçılar yakalandıklarında ilk sorgusundan sonra tutuksuz yargılanmak üzere salınıyor. Birde avrupa bizi eleştiriyor, çağdaş değilmişiz de baskı varmış da falan filan. Bizden daha özgürlükçü ülke var mı be? Tacizciyi, eroinmanı, gaspçıyı, hırsızı bile salıyoruz, var mı bizden daha özgürlükçü bir ülke? Yaşasın suçlulara, cahillere, ahlaksızlara özgürlük!!!
    bursalıali bunu beğendi.

Kanji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 CBR 600RR
    Alıntı gezginmanda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açık ve net bu olay benim yaşadığım yerde olsa ( isviçre ) sadece yaralama varsa bile en az 10 - 15 yıl hapis cezası yer. Bakın en az diyorum.

Otobanda 120km hız sınırını 30 aştığınız taktirde ömür boyu ehliyetiniz alınıyor. 60 ve üzeri aşımlarda bir ila beş yıl arası hapis cezası var.

Çünkü, devlet sizi başka insanların hayatını tehlikeye sokan bir silah olarak görüyor.

Daha sonra böyle bir haberi okuyup serbest kaldığına inanmak insanın kanını donduruyor arkadaş.
    Kazazedelere öncelikle geçmiş olsun Mevlam korumuş yavrucakları çok şükür...

Dostum sana birşey sormak istiyorum, malum İsviçre’deki bu hız limitlerini ve katı kuralları biliyoruz. Hiz limiti ve cezalarının bu kadar yüksek olduğu bir memlekette S1000rr gibi bir motoru kullanmak stres yaratmıyormu? Zira ben haftaya bir Avrupa seyahatim olacak kısmetse sırf bu limitlemelerden İsviçre’ye geçip geçmeme konusunda bile kararsızım. Yani hasbel kader 30luk yerde farkında olmadan 40’la veya 50’lik olan yerde 60-70 le gitsen farkında olmadan... Hadi otobanda kitlersin cruise a da ... Stres yapıp kasmaktan insan araç kullanamaz yahu?? Sen nasıl bu kadar rahatsın 1000lik motorla ciddi merak ettim doğrusu...
    "Strive for perfection in everything we do. Take the best that exists and make it better. When it does not exist, design it. Accept nothing nearly right or good enough."
    Henry Royce

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Orada olup şahit olsaydım da o sperm israfı mahlukları kaldırıp kaldırıp tekrar betona gömseydim olmaz mıydı. Geri salıverilmelerine zaten şaşırmadım adaletini sevdiğim memleketinde. Adaleti kendin sağlayacaksın, en temizi. Denk geldiğim birçok durumda emniyet güçleri de itina ile uyarıyor zaten, iyi bir silkeleyip öyle çağırsaydınız bizi diye... Hırsızıdır şekil A'daki gibi apaçilerdir, hemen polise vermeyin iyice haşlayın hastahanelik edin de belki biraz olsun akıllanırlar BELKİ...
    Cloud bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Alıntı gezginmanda adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tam benim aradığım ülke.
    Hep söylerim cezaları yükselteceksin ve indirim hakkı .ok püsür de olmayacak. Ne güzel yazmışsınız, "başkalarının hayatını tehlikeye sokan bir silah olarak görülüyor" diye.
    Şimdi bu olaydaki insan bozmaları tam olarak canlı bomba muamelesi görmeli ve ona göre ceza almalı ki, bunlar gibi .içlere ders olsun.
    Hapis, üstüne de ehliyeti ömür boyu elden almak, artı çıktıktan sonra da bir daha ehliyetsiz olarak araçla sürüş halinde yakalanırsa da önceki yattığı yılları hiç yatmamış gibi aynı cezayı bir daha alacak şekilde hapis cezası.
    Alsın bakalım üç beş tanesi böyle ağır cezayı, bir de medya bangır bangır bu durumu haber yapsın bunların aldıkları cezaları, bak bir daha bu tip olaylar azalıyo mu azalmıyo mu?
    Bu saykolara ceza çözüm olmaz diyenler olacaktır. Ona da başka çözümlerim var ama burada daha fazla yazmayacağım, nasılsa olmaz bu işler bizde.
    Sonra Avrupayı beğenmezler, atar tutarlar, niye, çünkü orada kurallara uymayandan kan alıyorlar, sen burada alışmışsın her kurala, yasaya karşı gelip kafana göre takılmaya, başkalarının hayatını hiçe sayıp şeyinin keyfine odun gibi yaşamaya, ondan sonra eleştir dur senden iyi olan düzeni. Güzel tabii burada kafana göre takılmak, bura cennet yasalara uymayıp, başkalarını hiçe sayma, hayvanlar alemindeymiş gibi takılmak isteyene.(Hayvanlar alemindeki tüm gerçek hayvanlardan özür diliyorum)

NOT: Yazdıklarımdan hareketle hamasete, vatanseverliğimi sorgulamaya, ya da avrupa hayranlığıyla itham etme gibi saçmalıklara gireceklerin alnını karışlarım. Yukarıda yazdıklarımla ne demek istediğim ve kastım oldukça açık zannımca.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı patpop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahtan kardeşim uyanık davrandıda tam yere düşmedi.

Nasıl yani havada asılı mı kaldı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)