Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

dün yaşamış olduğum kaza sonrasında şikayetçi oldum

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    o an sakatlığımı farketmedim ayağa kalktım bişeyim yok dedim bi süre sonra.araçları kıpırdatmak zorundaydık çünkü adam tramvay yolunu dik bir şekilde kesmişti benimde motor raylara düştü kazadan sonra ben kalkarken tramvay kornaya basıp duruyordu zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

Alıntı gibigibi1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce sormuştum forumda ama net yanıt alamadım.Motordan düşünce kaza anında zaten tamamen sersemliyorsun,adam konforlu aracından çoğunlukla sıfır sarsıntıyla inip, zeytinyaglik yaparken sen canının derdindesin, o koşulda yaralı bile olmasan tutanağı tutmak fotoğraf çekmek vs cidden zor iş.tutanakta birçok bilgi var yok kroki ciz yok onu yap yok bunu yap zaten bizde eli kalem tutan adamda az.

Soru adam tutanak tutmuyor ne yapacağız?
    Soru iki : karşı taraf tamamen olayı saptirarak tutuyor tutanağı ne yapacağız?
    1 durumda polis cagiriyorsak maalesef polis duyarsız yaralıyım demezsen umursamiyor zaten 2 vatandaşta motorunu sağa cektimi tamam trafikte açıldı.Tum bunlar olurken sen hala soktasin çünkü sürüklendin ....abi zor is
    ben ilk defa bir arabaya çarptım ne yapılması gerektiğini biliyorum ama üstesinden gelemedim o an kafamda şarkılar çalıyordu dünyayla bağlantım kesilmiş gibiydi adamın ters yönden çıktığını bile farketmedim o adamı yalvarttırırdım orda normal durumda olsaydım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Ozan kardeş Allah bir daha yasatmasin motordan düştükten sonra dediğim gibi hiçbir şeyin olmasa da , o sarsıntıyla ,durun araçlara dokunmayın otomobil sürücüsü anlaşmalı tutanak tutmazsa polis cagiracagiz....diyemezsin zaten yardımsever 2 vatandaş yüzde doksan motorunu alıp kenara çekmiştir bile.Poliste inanın trafik tikanmazmissa çok bıkmış sallıyor ,dediğim gibi sen zaten olayın sokundasin otomobil sürücüsü ise belki aracında çizik bile yok guvenle inip mesrebince davranıyor.Adamin tavrına bakıyor olay.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)