Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

En iyi arkadaşım kaza yaptı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Öyle çok fazla arkadaş sahibi değilim , Ankara'da ikamet ediyorum aslende Ankara'lıyım aşiret gibi akraba olduğundan pek arkadaşa vakit kalmıyor. Beraber sürdüğüm sürerken zevk aldığım bi kaç insan harici iş arkadaşlarımıda saymazsanız arkadaşım yok.

Sürerken en çok keyif aldığım arkadaşım dün haysiyet yoksunu bi arabacı tarafından bu hâle sokuldu. Nişanlısında ns200 kendinde cb650f vardı , en sağ şeritten seyrederken otobana bilmem kaç km/h la çıkan bir sarhoş tarafından nişanlısı ve kendisine büyük darbe vuran şahıs kendiside aracıyşa takla atmış ve hastanedeymiş.

Arkadaşımın 2 bacağı kırık elinde omzunda yüzülmeler var , nişanlısında kırık yok ondada deri kaybı var bazı bölgelerde.

Ekipmanın önemini idrak etmemiz için büyük bir nimet bu fotoğraf , zirâ arkadaşım verebileceğiniz en büyük paraları verip ekipmanınızı eksiksiz dizin diyor.
    Bot olsa sol ayağı bileğinden kırılmayabilirdi , sağ dizdeki kırık önemli değil ama sol bilek biraz sıkıntılı . Ameliyat gerektiriyor.

Dualarınızı bekliyoruz arkadaşlar.

Hep burada yazılır çizilir ,ekipman ekipman ekipman . Arkadaşımın botu , pantolonu , belliği olduğu halde giymeden çıkmış.

Lütfen geç olmadan ekipmanınızı giyip çıkın arkadaşlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Geçmiş olsun. Umarım tez zamanda iyileşir sağlığına kavuşur. Ekipmanın önemini birkez daha anlıyoruz.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Büyük geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

Motosikleti
    MT-07
    Umarım tekrardan motora binebilir ve bununtatsız bir anı olarak hatırlar sadece.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Arkadaşa çok geçmiş olsun...

Bilek kırığı çok karmaşık ve zor bir operasyondur,acil şifalar dilerim..

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Geçmiş olsun.

Ekipmanlara ilaveten motosikletlerinize koruma demiri (topuz ancak tankı korur) taktırmayı ihmal etmeyiniz; motosiklet yan yattığında ayağınıza bacağınıza yük binmeyecek şekilde geniş bir koruma demiri... Hayabusaya da biniyor olsanız...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Sağolun arkadaşlar , arkadaşım olayı hatırlamıyor gözünü açtığında sedyedeymiş.
    Nişanlısının motora kuyruktan vurmuş , O'nun anlattığına göre arkadaşıma çarpıp çocuğu yol kenarına attıktan sonra motorunu altına alıp aracıyla takla atmış.

Cb650f büyük ihtimal pert , polis bi ağabeyimizden rica ettik araştırdı motosikletleri. Ns200 tamir edilebilir durumdaymış .
    Ekipmana ek kamera kesinlikle kullanmalıyız , kıza vurduktan sonra kaçmayı düşündü büyük ihtmal diğer motoru altına alınca kendisi takla attı . Takla atmasa belkide toz olmuştu ...

Olay dün akşam üzeri olmuş , kaza tutanağını tutan memurlar yarın akşam çalışıyorlar öğrendiğimiz kadarıyla . Yarın onlarlada görüşücez bakalım.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun. acil şifalar dilerim.

Bende bacağımı kırmıştım. Kırığımda hiç ağrım olmadan iyileşti fakat inanırmısınız sadece incinen ayak bileğim yüzünden üstünde 2 hafta basamamıştım. Kırılsa neler olurdu düşünemiyorum. Muhtemelen ayağımdaki bot bileğimi sabit bir kalıp şeklinde tuttu ve darbeyi emdi. Arkadaşınıza gerçekten geçmiş olsun.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Çok geçmiş olsun, inşallah çabucak iyilerşir arkadaşınız. Böyle ciddi bir kazada sağ kalması bile sevindirici bir haber aslında. En korktuğum şeydir motor sürerken başka bir aracın bana arkadan çarpması. Çünkü yapabilecek pek bir şey kalmıyor.

Ekipman belki de hayatta bir kez lazım olur, o lazım olduğu an üzerinizdeyse ne mutlu, değilse keşkelerle dolu cümleler kalıyor geriye.

Hiç unutmam aynı marka ve model yeni motosiklet botu almıştık arkadaşımla, kaval kemiği koruması olanlardan. Ertesi gün gezmeye çıkacaktı tek başına "botları da giyecen mi?" dediğimde "evde dursun diye almadık ya giyecem tabi :D" yanıtını vermişti. Aynı gün kaza yaptı. Virajda kayıp düşmüş, ayağı motosikletin altında kalmış ve sürüklenmişler baya. Full ekipmanı ve özellikle botu sayesinde ayağa kalkıp, motorunu sürerek evine dönmenin lüksünü yaşadı. Bana motorla eve dönünce haber verdi hatta kazayı. Bir hafta kadar ayak bileği ağrımış sadece, o kadar. Motoruna baktım, koruma demiri sürüklenme esnasında erimiş resmen. Bot olmasa olacakları düşünemiyorum bile.

Ekipman çok önemli arkadaşlar. Giymek zor gelirse; "ya kaza yapacağım gün bu günse? Ya biri bana aniden çarparsa!" diye düşünün ve o ekipmanı giyin.

Herkese kazasız günler dilerim.

western - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 125 Ace
    Çok geçmiş olsun...

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Geçmiş olsun. Allah şifa versin

Rabbim şifa versin kaza ve kadere inanmış kişileriz dünya imtihan dünyası sen ne kadar dikkat etsen de karşıdaki bazen dikkat etmez

üzüldüm çok geçmiş olsun demekle yetinemicem gene malesef sizin bktan ülkenizde hep böyle şeyler o dallama takla atmamış olsaydı şimdi evinde çayını yudumluyor olucaktı ama sizin güzel memleketinizin polisi seni yarın durdurup topcase var diye ceza yazar

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Büyük geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Geçmiş olsun. Allah şifa versin. Malesef istediğin kadar kaliteli bir sürücü olsanda trafiktekiler sakat, ayrıca yollarda ki çukurlardan kaçmak da ayrı bir konu. Şimdi başımıza da yaz geldiği için yolları sulama mevsimi başladı.
    Rahmetlinin dediği çok doğru. Her zaman tetikte olunmalı

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle çok fazla arkadaş sahibi değilim , Ankara'da ikamet ediyorum aslende Ankara'lıyım aşiret gibi akraba olduğundan pek arkadaşa vakit kalmıyor. Beraber sürdüğüm sürerken zevk aldığım bi kaç insan harici iş arkadaşlarımıda saymazsanız arkadaşım yok.

Sürerken en çok keyif aldığım arkadaşım dün haysiyet yoksunu bi arabacı tarafından bu hâle sokuldu. Nişanlısında ns200 kendinde cb650f vardı , en sağ şeritten seyrederken otobana bilmem kaç km/h la çıkan bir sarhoş tarafından nişanlısı ve kendisine büyük darbe vuran şahıs kendiside aracıyşa takla atmış ve hastanedeymiş.

Arkadaşımın 2 bacağı kırık elinde omzunda yüzülmeler var , nişanlısında kırık yok ondada deri kaybı var bazı bölgelerde.

Ekipmanın önemini idrak etmemiz için büyük bir nimet bu fotoğraf , zirâ arkadaşım verebileceğiniz en büyük paraları verip ekipmanınızı eksiksiz dizin diyor.
    Bot olsa sol ayağı bileğinden kırılmayabilirdi , sağ dizdeki kırık önemli değil ama sol bilek biraz sıkıntılı . Ameliyat gerektiriyor.

Dualarınızı bekliyoruz arkadaşlar.
    https://i.hizliresim.com/p6rooo.jpg

https://i.hizliresim.com/QVblBv.jpg

https://i.hizliresim.com/4a6klp.jpg

https://i.hizliresim.com/YgzlbA.jpg

Hep burada yazılır çizilir ,ekipman ekipman ekipman . Arkadaşımın botu , pantolonu , belliği olduğu halde giymeden çıkmış.

Lütfen geç olmadan ekipmanınızı giyip çıkın arkadaşlar..
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun, inşallah çabucak iyilerşir arkadaşınız. Böyle ciddi bir kazada sağ kalması bile sevindirici bir haber aslında. En korktuğum şeydir motor sürerken başka bir aracın bana arkadan çarpması. Çünkü yapabilecek pek bir şey kalmıyor.

Ekipman belki de hayatta bir kez lazım olur, o lazım olduğu an üzerinizdeyse ne mutlu, değilse keşkelerle dolu cümleler kalıyor geriye.

Hiç unutmam aynı marka ve model yeni motosiklet botu almıştık arkadaşımla, kaval kemiği koruması olanlardan. Ertesi gün gezmeye çıkacaktı tek başına "botları da giyecen mi?" dediğimde "evde dursun diye almadık ya giyecem tabi :D" yanıtını vermişti. Aynı gün kaza yaptı. Virajda kayıp düşmüş, ayağı motosikletin altında kalmış ve sürüklenmişler baya. Full ekipmanı ve özellikle botu sayesinde ayağa kalkıp, motorunu sürerek evine dönmenin lüksünü yaşadı. Bana motorla eve dönünce haber verdi hatta kazayı. Bir hafta kadar ayak bileği ağrımış sadece, o kadar. Motoruna baktım, koruma demiri sürüklenme esnasında erimiş resmen. Bot olmasa olacakları düşünemiyorum bile.

Ekipman çok önemli arkadaşlar. Giymek zor gelirse; "ya kaza yapacağım gün bu günse? Ya biri bana aniden çarparsa!" diye düşünün ve o ekipmanı giyin.

Herkese kazasız günler dilerim.
    çok geçmiş olsun

bot baya önemli ya bendede hem yazlık hem kışlık bot var her zaman giymeye özen gösteriyorum aralık ayında buzda kaydım hangi akla hizmet ise havanın -5 derece olduğunu bi an unutup çıktım dışarı tabi gece olunca çok ufak bi hızda kayarak düştüm bot hem beni hemde motoru kurtardı yan yatmasına rağmen en ufak çizilmedi, motorun altından ayağımı kurtarırken biraz incittim ayağımı 2 gün mü ne ağrıdı.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Geçmiş olsun Allah şifa versin.Bende kolum alçılı yazmaya çalışıyorum sabah yaşadığım kazada el başparmağım çatladı

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Geçmiş olsun Allah şifa versin arkadaşınıza inşallah kalıcı hasar olmadan atlatır bu durumu..

En kısa zamanda sağlıklarına kavuşmaları dileklerimle,büyük geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)