Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

110 TL için 1 yıl önce açtığım dava

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Kendim donanımhaber ölücüsüyüm . 2001 yılından bu yana üyeyim o foruma tam 1 yıl önce orada açmıştım bu konuyu , copy paste yapıyorum

Ever arkadaşlar , bu topici dolandırılan arkadaşlar için örnek teşkil etmesi amacıyla açtım ve her adımda güncelliyeceğim. Daha öncede bu tür olaylar başıma geldiği için tecrübeliyim , tecrübelerimden dolandırılıp ALLAH a Havale eden arkadaşlarda faydalansın, şikayetçi olsunlar ki bu cibiliyetsizler başkalarının canını yakmasın.

aslında şikayetinizi direkt olarak kolluk güçlerine de yapabilirsiniz (polis , jandarma) yazılı olarak başvurmanızada gerek yok. Karakola gittiğinizde size yardımcı olacaklardır ancak direkt olarak savcılığa yapılan şikayetler daha hızlı sonuç almakta.

bunlar whatsapp konuşmalarımız , bunları vermek zorunda değilsiniz . Savcı gerek duyduğunda 1-2 gün cihazınıza inceleme amacıyla el koyabilir.

buda havale dekontumuz bu arkadaş olmazsa olmazlar içinde .

Evraklar hazır ancak henüz şikayette bulunmadım. Pazartesi günü yıllık izine çıktığım için rahat rahat gidip şikayetçi olucam. Bu arada arkadaş %90 ihtimalle

KAMU KURUM VE KURULUŞLARINI KULLANMAK SURETİ İLE DOLANDIRICILIK suçundan yargılanacak.
    yargılandığı mercii AĞIR CEZA MAHKEMESİ olacak.

her adımda konu güncellenecektir.

Bu konuyu açtıktan sonra şikayette bulunmuştum , şikayet tarihim 9 haziran 2017 yanlış hatırlamıyorsam.

Bu gün ihbarname gelmiş ;

Tahminimce arkadaş 3-5 güne bana ulaşır , 110tl içinde olsa şikayetimi geri almalımıyım? almamalımıyım ?
    MSMorkan, Akias ve birbilent bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    KAMU KURUM VE KURULUŞLARINI KULLANMAK SURETİ İLE DOLANDIRICILIK suçundan yargılanacak

Kamu davasına döndü. İstenende şikayetini geri alamazsın. Alsan da mahkeme sürecek.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Olay ne tam olarak?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay ne tam olarak?
    Bi dönem clash of clans oynadım , bu oyunda sağlam bi köyüm vardı artık yapılacak bişey kalmamıştı, ona ek olarak 110tl ye düşük seviye bi köy alayım geliştireyim dedim ama adam parayı alıp engellemişti 😁
    MSMorkan bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Hey maşallah adamı ağır ceza mahkemesine göndermiş. Üstüne hayatına edecen 2yada3 yıl tam hatırlamıyorum ama yerse direk infaz geri bırakılmaz ve doğru hapise. Tebligat varsa iddianamede vardır içinde. İstenilen ceza ne kadar?

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Niye geri alasın ki? Boşver sürsün dava. Bugün 110 lira dolandıranın yarın 110 bin lira dolandırmayacağı ne malum
    birbilent bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hey maşallah adamı ağır ceza mahkemesine göndermiş. Üstüne hayatına edecen 2yada3 yıl tam hatırlamıyorum ama yerse direk infaz geri bırakılmaz ve doğru hapise. Tebligat varsa iddianamede vardır içinde. İstenilen ceza ne kadar?
    Valla hocam iddaanameyi bilmiyorum bana sadece tebligat gelsi , kendim bi dosya hazırlayıp savcılığa götürmüştüm. Yazışmalar , dekontlar vs vardı dosyada. Yine cahilliğine verip dava açmazdım ama benden önce 2-3 kişiyi daha dolandırmış.Ağır ceza benim bildiğim 10 yıl üzeri olan davalara bakıyor , yanlışta biliyor olabilirim tabi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:50 ----------

Gerekirse arkasına bide maddi tazminat davası açarım , 110tl katlanır plakalık parası .

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Dolandırıcılık suçu uzlaşma kapsamına girdi. Bu dosyada da uzlaşma yoluna gidilirse, eğer uzlaşmak isterseniz dosyanız kapatılır. Uzlaşma teklifi gelirse, kabul etmek için bir talepte de bulunabilirsiniz.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gerekirse arkasına bide maddi tazminat davası açarım , 110tl katlanır plakalık parası .
    Bu gidişle alacaksın R 1200 GS...ağlatacaksın asfaltı heee vay zalım vay...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gidişle alacaksın R 1200 GS...ağlatacaksın asfaltı heee vay zalım vay...
    1200gs leri araştırdım , 2017 modelinde bile sıkıntı yaşayanlar olmuş hocam . Japondan şaşmayım tracer900 alıyım dedim anlaşamadık. En son bi fazer 8 abs'ye alıcı oldum düşünüyor arkadaş. Mt07 ile mutluyum ama boy uzun şöyle üstünde sırıtmayacağım bişey olsun istiyorum . Çok mu şey istiyorum anlamadım ki 😁

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    1200gs leri araştırdım , 2017 modelinde bile sıkıntı yaşayanlar olmuş hocam . Japondan şaşmayım tracer900 alıyım dedim anlaşamadık. En son bi fazer 8 abs'ye alıcı oldum düşünüyor arkadaş. Mt07 ile mutluyum ama boy uzun şöyle üstünde sırıtmayacağım bişey olsun istiyorum . Çok mu şey istiyorum anlamadım ki ��
    V-STROM 650

14-15 Model

Daha güçlü olsun istersen

V-STROM DL1000

2010 Kasa.

Şahsi önerim 650 al bak keyfine..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    V-STROM 650

14-15 Model

Daha güçlü olsun istersen

V-STROM DL1000

2010 Kasa.

Şahsi önerim 650 al bak keyfine..
    Ben genelde çevremdeki motosikletlere alıcı oluyorum hocam. Kullananı nasıl kullandı , teker yaptı mı , bakımını aksattı mı bilmezsem alasım gelmiyor pek. Fazer 8 abs de 2014 model 10binde tertemiz kullanıldı , yabancıya gideceğine mt07+6500 teklif ettim bakalım olursa olur 😊

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Uzlaşma işine girme yeni tosunlar türemesin piyasaya yatsın içeride çakal.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Bi dönem clash of clans oynadım , bu oyunda sağlam bi köyüm vardı artık yapılacak bişey kalmamıştı, ona ek olarak 110tl ye düşük seviye bi köy alayım geliştireyim dedim ama adam parayı alıp engellemişti ��
    Clash of Clans deme bana. 142 ve 109 level 2 hesap var satamadık. Bunun da piyasası bitmiş. Boşuna zaman harcamışız. Hesaplar öyle duruyor
    Sen arabaya gezmek için binersin, bizler ise motosiklete binmek için gezeriz

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı MSMorkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye geri alasın ki? Boşver sürsün dava. Bugün 110 lira dolandıranın yarın 110 bin lira dolandırmayacağı ne malum
    Belki 1 kişiyide dolandırmadı senden benden ondan aldı böyle 110 tl paraları cukkaladı çekme şikayetini bence

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    seni 110 tl dolandırdığına göre kimbilir kaç kişiyide bu şekilde dolandırmıştır,böyle böyle belkide servet bile yapmış olabilir,meblağ küçük diye vazgeçme sürünsün it

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı karayel90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki 1 kişiyide dolandırmadı senden benden ondan aldı böyle 110 tl paraları cukkaladı çekme şikayetini bence
    Çiftlik bank geldi nedense aklıma.
    Çok var dolandırıcı.
    Hayırlısı.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Mustafa abinin fazere talep oldun ellam bakımını yeni yaptim cillop gibi oldu bide yıkadık tam canavar oldu.
    Yamaha YBR 125 150.000 km, Yarın olmayacak gibi kullanırsan yarın olmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı ramazan_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa abinin fazere talep oldun ellam bakımını yeni yaptim cillop gibi oldu bide yıkadık tam canavar oldu.
    Aynen kardeşim ona alıcı oldum , nakit alacak biri varmış o olmazsa görüşücez bakalım . Nasip kısmet..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Clash of Clans deme bana. 142 ve 109 level 2 hesap var satamadık. Bunun da piyasası bitmiş. Boşuna zaman harcamışız. Hesaplar öyle duruyor
    Ben zamanında 40-40 heroyla 2200 liraya satmıştım abi. Sonra bi hesap aldım 500e onuda 40-40-20 yapıp 950 ye sattım , 1 yıldır oynamıyordum bu olaydan sonra. Davadanda umudum kalmamıştı aslında bi kaç ay baktım ama takip numarasından bişey çıkmıyordu 😊

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    prensip meselesi, miktarin önemi yoktur.. geri cekme deirm ben..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)