Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar alarmli disk kilidi tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

iyi forumlar arkadaşlar

alarmlı disk kilidi almayı düşünüyorum marka model ne tavsiye edersiniz hassasiyeti iyi ve gerçekten kaliteli bir ürün almayı istiyorum fiyat aralığım 400 tl ye kadar kullandığınız ve memnun olduğunuz ürünlerden önerirseniz çok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HyperXCrossfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Hepsiburada da auwray alarmli disk kilidi var, 10mmlik 215tl gibi bir fiyati var. Yalniz teslimat süresi biraz uzun. Diğer sitelerde ayni ürün daha pahali. F/p olarak mantikli bir ürün bence.

Bu arada geçen gün yanlış görmediysem bauhausda masterlock 10mm alarmli disk kilidi 150tl civarindaydi oraya da bir bakilabilir. Tabi bunlar f/p Ürünleri, tam koruma isteniyorsa abus. O da sanırım yabanci bir siteden daha ucuza geliyordu.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    görüntü olsun sesi çıksında hırsız kaçsın cinsten bişey mi istiyorsun
    yoksa hırsız alarma rağmen uğraşsada kilidi kıramasın mı istiyorsun.

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    300TL’ye kadar ;
    Ses açma, kapatma ve 3D algılama özelliğine sahip olan disk kildi önerilerinizi bende bekliyorum.

NOT : Fiyatlar yakın ve istenilenler aynı olduğundan ekstradan konu açmak istemedim.

Önerilerinizi bekliyoruz.

Se-ZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Alıntı DesAres adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300TL’ye kadar ;
    Ses açma, kapatma ve 3D algılama özelliğine sahip olan disk kildi önerilerinizi bende bekliyorum.

NOT : Fiyatlar yakın ve istenilenler aynı olduğundan ekstradan konu açmak istemedim.

Önerilerinizi bekliyoruz.
    Çalmak isteyen hırsızın ön tekeri söküp götürdüğünü gördükten sonra, bu tür ekipmanların caydırıcı niteliğin ötesine geçemediğini düşünmeye başladım.
    https://tr.aliexpress.com/item/Motor...311.0.0.yAqSAl
    Bundan aldım bir tane, gayet iş görmekte, sesi yeterince yüksek, su geçirmezliğini de test ettim, tavsiye ederim.
    Ergün Er. bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Fuardan 60tl'ye almıştım hem de gidona takılan hatırlatıcı lastik, alyan ve yedek pilleri ile birlikte. 110dB de ses çıkarıyor. n11 gibi sitelerde 80-100 lira bandında satılan muadilleri mevcut. Son derece etkili ve son derece de hassas. Eğer motora bir temasınız olursa iki kere ikaz ediyor sizi uzaklaşmazsanız üçüncüde yaygarayı koparıyor. Böyle bir kilide 400 lira vermek nasıl bir hareket olur bilemiyorum sonuçta alarm kulakları sağır edercesine çalarken hırsız oturup kilit mekanizmasını açmak için uğraşmayacak. Eğer uğraşıp başarabilirse de kendisini tebrik etmek gerekir.

pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Şunun yüksek elektrik veren yada zehirli gaz salan versiyonunu yapsalar ne güzel olurdu.
    espresso, YZFR25 ve serkan1987 bunu beğendiler.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuardan 60tl'ye almıştım hem de gidona takılan hatırlatıcı lastik, alyan ve yedek pilleri ile birlikte. 110dB de ses çıkarıyor. n11 gibi sitelerde 80-100 lira bandında satılan muadilleri mevcut. Son derece etkili ve son derece de hassas. Eğer motora bir temasınız olursa iki kere ikaz ediyor sizi uzaklaşmazsanız üçüncüde yaygarayı koparıyor. Böyle bir kilide 400 lira vermek nasıl bir hareket olur bilemiyorum sonuçta alarm kulakları sağır edercesine çalarken hırsız oturup kilit mekanizmasını açmak için uğraşmayacak. Eğer uğraşıp başarabilirse de kendisini tebrik etmek gerekir.
    senin o aldığın disk kilidini3 saniyede açarım,bak 3 dakika değil 3 saniye
    aynı disk kilidinden bende almıştım zamanında ama yotubede vidolarını gördükten sonra işin gerçek boyutunu anladım
    disk kilidinin arasına levyeyi sokup kastırıp kırmak 1-2 saniye sürüyor,bizat kendim deneyerek öğrendim

hırsız kilidi saniyesinde kırıp hemen su dolu kutunun içine atarak veya ses çıkış deliğine sakız yapıştırarak sesini kesiyor,,tabi bunları ucuz disk kilitlerine yapıyorlar

ben paraya kıydım abus 8077 modelini aldım ama dünyada daha sağlamı yok şuan,alınacaksa gerçek koruma isteyenin bundan alması gerekir yoksa
    boşuna o kilitlere para vermiş olursunuz

https://urun.n11.com/kilit-ve-alarm/...E&gclsrc=aw.ds
    pocemonmutlu ve sutlusoda bunu beğendiler.

Hirsiz kacsin hocam ugrasirsa motora zarar verir lanet pislik herifler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

Hocam bu 8077 pcx icin uyumlumu acaba ?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Aliexpress ten almıştım geçen yıl gayet memnunum çok para vermeye gerek yok.

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aliexpress ten almıştım geçen yıl gayet memnunum çok para vermeye gerek yok.
    Ne aldiniz hocam marka nedir

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı ismeyu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hirsiz kacsin hocam ugrasirsa motora zarar verir lanet pislik herifler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

Hocam bu 8077 pcx icin uyumlumu acaba ?

müsaitsen gel bana deneyelim ama büyük ihtimal olur çünkü disk teki deliklere giren tip değil 8077

ayrıca 400 tl para ayırmışsınız dediğinize göre,,sahibindende 550 ye var 500 e bırakır ,100 daha koyup 1 numaralı disk kilidini alın derim

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...61100590/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...59210710/detay
    serkan1987 bunu beğendi.

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı Se-ZeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çalmak isteyen hırsızın ön tekeri söküp götürdüğünü gördükten sonra, bu tür ekipmanların caydırıcı niteliğin ötesine geçemediğini düşünmeye başladım.
    https://tr.aliexpress.com/item/Motor...311.0.0.yAqSAl
    Bundan aldım bir tane, gayet iş görmekte, sesi yeterince yüksek, su geçirmezliğini de test ettim, tavsiye ederim.
    Hocam, bana fonksiyonlu lazım 3D algılaması olan yani tek sağa, sola değil aşağı, yukarı algılaması olması da lazım. Onları ben de gördüm çoğu diyor ki ya çok hassas oluyor (yağmur yağınca öttüğünü yazan gördüm) yada üstüne biniyorsun ötmüyor direksiyonu kıpırdatınca ötüyor diyorlar.

Bir de alarmı istediğimizde açık, istemediğimizde kapalı olmasını sağlayacak fonksiyonlu disk kilidi önerisi lazım
    (Sitede çocuklar dokundum mu öterse baş şişirir. Bazı ürünlerde ilk başta 5 saniye çalıyormuş sonra durmadan çalıyormuş. Bu çok kötü hep çaldığında kapatacakmıyız yani acaba bu fiyatlardaki ürünlerde otomatik kapanıyor mudur ? Birde bu özelliklere sahip bildiğiniz, gördüğünüz ürün tavsiyelerinizi bekliyorum herkesin.)

Birde aliexpresste 60 TL burada aynısı 80-100 TL ama malzeme kalitelerinin vasat olduğu söylenmekte çok kolay kırılıyormuş levyeyle felan.

Buna 200 - 250 TL versek, bir de 100 - 150 TL kilit alsak tamamdır kilide dokundum mu öter (Bu fiyatlardaki ürünlerde hoparlör içte bulunuyormuş susturamazlarda).

Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müsaitsen gel bana deneyelim ama büyük ihtimal olur çünkü disk teki deliklere giren tip değil 8077

ayrıca 400 tl para ayırmışsınız dediğinize göre,,sahibindende 550 ye var 500 e bırakır ,100 daha koyup 1 numaralı disk kilidini alın derim

Hocam deneme sansimiz insallah olur ole ise alirim ben bole birsey suan icin arastirmaya devam tabi

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Abus'tan şaşmam. 7000 RS1 modelini kullanıyorum. Çok hassas ve sağlam bir alet. 2 yıldır kullanıyorum. Keşke granit modelini alsaydım zamanında...

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı ismeyu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi forumlar arkadaşlar

alarmlı disk kilidi almayı düşünüyorum marka model ne tavsiye edersiniz hassasiyeti iyi ve gerçekten kaliteli bir ürün almayı istiyorum fiyat aralığım 400 tl ye kadar kullandığınız ve memnun olduğunuz ürünlerden önerirseniz çok sevinirim
    fuarda kovix markasının türkiyeye uygun fiyata geleceği konuşuluyordu. Gelecek tüm kilitleri halat zincir disk alarmli olacakmış. Böyle olursa doğrudan abusa rakip olacağı düşüncesindeyim. Kilit hakkında youtube üzerinde fazlaca test videosu mevcut http://www.kovix-security.com/

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Kullanıcısı olarak normalde Abus 8077 öneririm ama 400 lirayı geçmeyecekse tek seçenek olarak Onguard 8251 alırdım. Pim kalınlığı Abus 8077'den yarım mm daha fazla ve ses seviyesi 20 db daha yüksek. Hatta ikinci disk kilidi olarak almayı da düşünüyorum.

https://urun.n11.com/kilit-ve-alarm/...0db-P200199343

demirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250i
    limiti biraz daha zorlama sansın varsa ABUS marka alarmlı disk kilidi almanı tavsiye ederim. çok ucuzuna kaçma hiçbir faydası yok...

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster

zam gelmiş ben 600 e almıştım geçen sene. yanlış hatırlamıyosam 20 yıldız üzerinden 19 yıldızı vardı. bende bunu kullanıyorum ayriyetten gps takip sistemi var. ön teker sökme muhabbeti benim motor için biraz sıkıntı. anahtarı aç tekeri sök değil :D
    motorumu çalmaları için kamyona yükleyip götürmeleri lazım yoksa benim motoru çalamazlar. kamyonla götürselerde telefon alarm çalıyor polisle beraber hırsızdan 10 dakka sonra kapısında olurum :D

Motosikleti
    Apache Rtr 150
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zam gelmiş ben 600 e almıştım geçen sene. yanlış hatırlamıyosam 20 yıldız üzerinden 19 yıldızı vardı. bende bunu kullanıyorum ayriyetten gps takip sistemi var. ön teker sökme muhabbeti benim motor için biraz sıkıntı. anahtarı aç tekeri sök değil :D
    motorumu çalmaları için kamyona yükleyip götürmeleri lazım yoksa benim motoru çalamazlar. kamyonla götürselerde telefon alarm çalıyor polisle beraber hırsızdan 10 dakka sonra kapısında olurum :D
    Gps sistemini ne kadara aldınız?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)