Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

34 KB 2075 plaka sahibi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Az önce kağıthane tünelinde buldum plaka yeni ve vida olmadığından düşmüş sahibi buralardaysa bana ulaşsın boşuna yeniden ruhsat plaka parası vermesin..
    Shrieker, birbilent ve sturan2 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce kağıthane tünelinde buldum plaka yeni ve vida olmadığından düşmüş sahibi buralardaysa bana ulaşsın boşuna yeniden ruhsat plaka parası vermesin..
    Hocam karakola git durumu anlat memur sorgulatsın illa telefon çıkar burda bulamazsın büyük ihtimalle.
    birbilent bunu beğendi.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    DesAres e katılıyorum, karakolda memura rica edersen yardımcı olurlar. Telefon no yu sana vermezler ama kendileri arayıp durumu söylerler.

Motosikleti
    Yarın karakola götürücem birkaç yere yazdım sahibi çıkarsa diye

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Bu yaptığını tüm içtenliğim ile takdir ediyorum.

Plakayı karakola teslim etmeye gittiğinde onlar muhtemelen almayacak, aynı bina içerisinde varsa trafik şubeye ver diyeceklerdir. Trafik şube de doğrudan imha kutusuna atacaktır. Plakayı teslim etme, sürücüsüne ulaşmalarını, sen oradayken haber vermelerini nazik bir ısrar ile talep et. İçim rahat etmez de mesala... Umarım yardımcı olurlar.
    ayzek bunu beğendi.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    İyi bir memura denk gelirseniz sizin için arar sahibini.

Motosikleti
    155 i aradım sorgulama yapamadıklarını aranması falan varsa sorun olacağını karakola gitmem gerektiğini söylediler karakola götürdüm kapıdaki memur bi tuhaftı artist artis konuşuyordu durumu anlattım plakayı bir hışımla kaptı elimden sakin ol abicim zaten size getirdim dedim tamam gerisini biz hallederiz gidebilirsin dedi umursamaz tavrının yanı sıra iş getirdim diye kızdı sanırım açıkcası pek umutlu değilim eğer plaka sahibi denk gelirse şişli feriköy karakoluna teslim ettim arayan soran olmazsa bu postu görürse gidip oradan alsın

Motosikleti
    155 i aradım sorgulama yapamadıklarını aranması falan varsa sorun olacağını karakola gitmem gerektiğini söylediler karakola götürdüm kapıdaki memur bi tuhaftı artist artis konuşuyordu durumu anlattım plakayı bir hışımla kaptı elimden sakin ol abicim zaten size getirdim dedim tamam gerisini biz hallederiz gidebilirsin dedi umursamaz tavrının yanı sıra iş getirdim diye kızdı sanırım açıkcası pek umutlu değilim eğer plaka sahibi denk gelirse şişli feriköy karakoluna teslim ettim arayan soran olmazsa bu postu görürse gidip oradan alsın
    Keşke vermeseydin memura. Büyük ihtimalle çöp olacak o plaka ve yenisini çıkartmak zorunda kalacak kaybeden kişi.

Motosikleti
    Alıntı patpop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke vermeseydin memura. Büyük ihtimalle çöp olacak o plaka ve yenisini çıkartmak zorunda kalacak kaybeden kişi.
    Yapabileceğim birşey yok birkaç motor grubunda falan paylaştım ses seda yok belki ararlar ulaşırlar bilemiyorum adam yarın plakamı kaybettim diye gidip yeni plaka ruhsat muayne işlemlerinide başlatabilir belki forumlara motor grub sayfalarına üye bile değildir belkide hiç görmeyebilir görürse yeri belli gider karakola benim derdim yeniden bu işlemleri yapmasın diye zaten en kötü cebinden 300 lira çıkacak
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Yapabileceğim birşey yok birkaç motor grubunda falan paylaştım ses seda yok belki ararlar ulaşırlar bilemiyorum adam yarın plakamı kaybettim diye gidip yeni plaka ruhsat muayne işlemlerinide başlatabilir belki forumlara motor grub sayfalarına üye bile değildir belkide hiç görmeyebilir görürse yeri belli gider karakola benim derdim yeniden bu işlemleri yapmasın diye zaten en kötü cebinden 300 lira çıkacak
    300 tl çıkacağı gibi birde zaman kaybı git gel
    Aynı plakayı da alamayacak cabası da bu

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660ZA
    Sigortacı bir tanıdık varsa ondan yardım isteyin. Bildiğim kadarıyla onlar police sahibini görebiliyor. Polisten daha fazla yardımcı olacağına emin olabilirsiniz.

Motosikleti
    Nadir isminde bir arkadaşmış kağıthanede oturuyormuş yuki 200 kullanıcısıymış acente bilgisine ulaştım acenteyi aradım numarasını vermediler numaramı bıraktım ulaşıp bilgi vereceklerini söylediler haber bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

Acente numaramı vermiş sahibi aradı az önce konuştuk karakoldan aranmış plakasını almış çok teşekkür etti beni büyük dertten kurtardın dedi çokta uzak sayılmayız çalıştığı yeri söyledi çay içme sözü aldı yolum denk geldiğinde uğrarım dedim bende enazından bu hikaye mutlu son ile bitti
    babaçi, mgora, chetaq ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nadir isminde bir arkadaşmış kağıthanede oturuyormuş yuki 200 kullanıcısıymış acente bilgisine ulaştım acenteyi aradım numarasını vermediler numaramı bıraktım ulaşıp bilgi vereceklerini söylediler haber bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

Acente numaramı vermiş sahibi aradı az önce konuştuk karakoldan aranmış plakasını almış çok teşekkür etti beni büyük dertten kurtardın dedi çokta uzak sayılmayız çalıştığı yeri söyledi çay içme sözü aldı yolum denk geldiğinde uğrarım dedim bende enazından bu hikaye mutlu son ile bitti
    bravo tebrik ederim. iyilik kelebek etkisi gösterir, çoğalır umuyorum.

ben de sabah birinin cüzdanını buldum ve kendisini bulup teslim ettim.

ha gayret arkadaşlar, iyilik hareketinden vazgeçmiyoruz..
    ayzek bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Bende sabah üstüme kırıp artistlik yapan arabanın aynasını kırmadım. Devam ettim yoluma. Kanımca bende üstüme düşeni yaptım
    Deadly Sto(R)m bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sabah üstüme kırıp artistlik yapan arabanın aynasını kırmadım. Devam ettim yoluma. Kanımca bende üstüme düşeni yaptım
    bravo. böyle böyle düzelteceğiz memleketi.

Motosikleti
    MT-07
    Hatta akşam iş yerinden çıktım. Dallamanın teki kırmızıda geçtim. Dedim bayım kırmızı yanıyor. Ne diyorsun lan die artistlik yaptı. Ona da eyw çektim. Motora dokundurmaya çalıştı arkadan beceremedi. Beceremeyince dalmadım. Kahretsin içimdeki insan sevgisine. Yalnız sonunda biber gazı alıp, dalacakmış gibi yapıp gözlerini kebap edecem birinin. Elimi kaldırmaya değmez.

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatta akşam iş yerinden çıktım. Dallamanın teki kırmızıda geçtim. Dedim bayım kırmızı yanıyor. Ne diyorsun lan die artistlik yaptı. Ona da eyw çektim. Motora dokundurmaya çalıştı arkadan beceremedi. Beceremeyince dalmadım. Kahretsin içimdeki insan sevgisine. Yalnız sonunda biber gazı alıp, dalacakmış gibi yapıp gözlerini kebap edecem birinin. Elimi kaldırmaya değmez.
    Aman sakın biber gazı işine girme silah sayarlar. Ayrıca adam gazı yiyince gider birine çarpar boşverin. Mümkün olduğunca içinizden geldiğince sabır edin. Sabır en iyi ilaç şu zamanda.

Plakanın sahibine ulaşması iyi olmuş. Arkadaşın numarası varsa hatırlatın plakalık yaptırsın yada alsın. Ben yaptırmıştım tenekeci de 10 numara. Çamurluktan kopmadıkça bişi olmaz. Hayvan gibi asılırsa biri öyle düşer.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    "Plaka bende, sahibini arıyorum" deseydin, göstermeseydin plakayı keşke. Yine de yaptığın takdire şayan.

Motosikleti
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Plaka bende, sahibini arıyorum" deseydin, göstermeseydin plakayı keşke. Yine de yaptığın takdire şayan.
    Polis aramış vermiş sorun yok. Ama bi dahaki sefere bence sigortacıdan ulaşmak en makulu. En azından sigortacıya plakayı ve kendi tel boyu verip araç sahibine ulaşmayı beklemek en güzeli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)