Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2. el cruiser & chopper tarzı sağlam bişey(HONDA , SUZUKİ , YAMAHA...)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    arkadaşlar çin malı cruiser & chopper tarzlarını araştırdım en mantıklı çin regal raptor gibi duruor ama büyüklerimin bana söylediği bişeyde 2. el kaliteli marka aletler yamaha dragstar buldum bi tane 5000 km de 2004 model 7500 ytl istio aslında fiyat ii gibide yamaha servisi warmı acaba tr de honda kadar bana max 250 cc de uygun fiyatlı ne önerebilrsinz 2. elde acaba çıkabiliceğim en son fiyat 7500 ytl olabilr tşk

msn :aspirinim@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopper-delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti
    ben yamahadan şaşma derim bende wildstar var dragstar da iyi alettir

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: olcan138 **************
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    peki yamaha nın istanbul içinde servis ağı nasıldır ben pek görmedimde o yüzden soruyorum gerçi yamaha servisi diye hiç aramadım ama hondanın çok war anadolu yakasında o yüzden sordum 2004 model bi dragstar alsam servis sorunum olur mu ?

YA bide az önce farkettim bi yerde baktımda dragstar 250 cc hawa soutmalıymış ben su soutmalı diye biliodum yani şimdi uzun yol yaparsak bunladamı dinlenmek zorunda kalıcazz :( tabii kaliteli marka motorlarda hawa soutmalı olmasıyla çin motorlarının su soutmalı olması ne kdr büyük bi fark oluşturur orasını bilemem sonuçta çin malı öteki tarafta japon devleri war.fikirlerinizi bekliorm tşk msndende ulaşabilrsinz

msn : aspirinim@hotmail.com

http://www.bikez.com/motorcycles/yam...gstar_2004.php

genal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 2005 model Suzuki Intruder 250 motorumu satmayı düşünüyorum. Km si 5000 ve aksesuar olarak sissy bar ve kappa camı var.Motor kazazıs ve çok temiz.Bütün bakımları yetkili serviste yapıldı. Daha büyük bir motor almayı düşünüyorum. İlgilenirseniz detayları verebilirim.
    Saygılar.

mastergenie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı darnglove adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar çin malı cruiser & chopper tarzlarını araştırdım en mantıklı çin regal raptor gibi duruor ama büyüklerimin bana söylediği bişeyde 2. el kaliteli marka aletler yamaha dragstar buldum bi tane 5000 km de 2004 model 7500 ytl istio aslında fiyat ii gibide yamaha servisi warmı acaba tr de honda kadar bana max 250 cc de uygun fiyatlı ne önerebilrsinz 2. elde acaba çıkabiliceğim en son fiyat 7500 ytl olabilr tşk

msn :aspirinim@hotmail.com
    Bende Yamaha Virago 535 var. Bugüne kadar servisle problem yaşamadım. (sadece bir kere hava filtresi için 3-4 hafta beklemiştim ama zaten acil bir şey değildi)
    Ama Dragstar 250 alacağına aynı paraya benimkinden al derim. En azından adam gibi beygir ve torkun olur. 250 kısa sürede az gelmeye başlayacaktır. Başlangıç için fazla falanda değil. Benim ilk motorum mesela.
    7,500'e bulabilirsin büyük ihtimalle, ben 8,000-9,000 civarı bayağı satısşta olduğunu biliyorum.
    Benimkini 2-3 hafta sonra satışa çıkaracağım mesela, 1999 model 20,000 km'de, bakımlı etc...

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    pm attım cwplarsanız sewinirim....

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    gel sana benim 535 i verelim gitsin....2001 model full aksesuar...
    "Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    arkadaşlar msnden ulaşabilrsinz teklif wermek isteyenler weya motoru hakkında bilgi wermek isteyenler... gerçi hepinize pm attım ama olsn lütfen bağlantı kurun tşk şimdiden aspirinim@hotmail.com

basbali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım okadar para 2.ele vereceğine kendine o paraya 0 km hyosung gv 250 al.Ciddi anlamda kar etmiş olursun.benim bildiğim bişi var.ikinci el garantisiz uçak alacağına 0 km garantili bisiklet al.Bu lafımı anlayan anlamıştır.Ve hyosungu diğer 250 liklerle karıştırma.
    Ben şahsen kullandım ve bir 250 cc motorun okadar güçlü olacağını tahmin edemezsin.ve bu arada virago dan daha rahat ve daha kullanışlı olduğunu inkar etmeyeyim.En azından ayaklarını ileri basıyorsun.viragolarda en sevmediğim diğer çin motorlarında olduğu gibi dizlerini içe çekmekti.
    lakin dragstar dersen hoş bir motor.250 cc sıfırı üretiliyor olsaydı tercih edeceğim bir motor olurdu.fakat motora yeni başlıyorsan tercihin 0 km den yana olmalı.
    BİR DOST

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    tamam dostum iyi hoş diosun ama ancak sıfır olarak çin malı bişey alabilrim ....aslında regal raptor çok güzel we mantıklı bi alet gibi geldi dğer çin motorları kadar fazla sorun çıkarmıo en azından fiyatıda uygun geldi ...daha sonra birz düşündüm we belki 2. el kaliteli bir japon malı alsam benim için daha karlı olur gerçi sıfır alıcama 2. el sahibi olcaktm belki 2005 model olcaktıı belkide 2004 ama bu bana birz daha mantıklı geldi çünkü böyle honda suzuki yamaha gibi aletlere zaten kly kly bişey olmuo ki öyle bi iki senede bişey olsn alıp servise götürüp incelettikten sonra alınabilir bence daha mantıklı.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler