Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Babami Kandircak Biri Yokmuuuuuu!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inşallah bigün olacak
    ÇOCUKLUKTAN BERİ MOTORLARI ÇOK SEVİYORUM.AMA BABAM ALMAMA İZİN VERMİYO.ÇOK TEHLİKELİYMİŞ KULLANAMAZMIŞIM BİTEK BENİM DİKKAT ETMEM YETMEZMİŞ VE DAHA BİRSÜRÜ ŞEY.YA İYİDE SEVGİLİ BABACIM BENDE GİDİP SUZİKİ HAYABUSA ALMICAM Kİ!ALT TARAFI 150 CC LİK SCOOTER ALCAM.AMA NE DEDİYSEM KANDIRAMADIM.İŞİN İLGİNÇ TARAFI BENİM İŞİMDE MOTORSİKLET LE İLGİLİ HER GÜN MOTORLARIN İÇİNDEYİM AMA KULLANAMIYORUM.NE KADAR KÖTÜ OLDUĞUNU TAHMİN EDERSİNİZ ARTIK.LAFIN KISASI İKNA KABİLİYETİ GÜÇLÜ OLAN ARKADŞLAR NE OLUR BABAMI KANDIRINNNNNNN

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiği için ve sayfa düzeninde kargaşa yarattığı için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir butonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı mavisim adlı üyeden alıntı
    ÇOCUKLUKTAN BERİ MOTORLARI ÇOK SEVİYORUM.AMA BABAM ALMAMA İZİN VERMİYO.ÇOK TEHLİKELİYMİŞ KULLANAMAZMIŞIM BİTEK BENİM DİKKAT ETMEM YETMEZMİŞ VE DAHA BİRSÜRÜ ŞEY.YA İYİDE SEVGİLİ BABACIM BENDE GİDİP SUZİKİ HAYABUSA ALMICAM Kİ!ALT TARAFI 150 CC LİK SCOOTER ALCAM.AMA NE DEDİYSEM KANDIRAMADIM.İŞİN İLGİNÇ TARAFI BENİM İŞİMDE MOTORSİKLET LE İLGİLİ HER GÜN MOTORLARIN İÇİNDEYİM AMA KULLANAMIYORUM.NE KADAR KÖTÜ OLDUĞUNU TAHMİN EDERSİNİZ ARTIK.LAFIN KISASI İKNA KABİLİYETİ GÜÇLÜ OLAN ARKADŞLAR NE OLUR BABAMI KANDIRINNNNNNN
    Gel kardeşim meyhaneye gidelim senile çekelim kafaları gidelim honda bayiine alalım 2 tane 1000 cc lik rr

vlamix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biz motorsuzlar olarak sabredelim biraz arkadaşlar allahtan bende aile sorunuyok ben para biriktiriyom ""suzuki 1100" alacam inşallah aile sorununu kaldırırsın

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    valla babanı kandıramıyorsan kendi paranı biriktir al bir tane 150cc yada regal raptor.HEm kaza yapma şansında azalır

sefir67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja ZX 636
    mahalleden arkadasın babasıda aynı senin peder gibi inatcılık yapmıstı.artık en sonunda adamı biz arkadaslar ikna ettik.ewet artık arkadasımın bi motoru var.ama tepesinde kendi yok nezaman görsem babası biniyo motora.oyuna gelme derim

mavisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inşallah bigün olacak
    EĞer Motor Almadan ÖlÜrsem Kesİn GÖzlerİm AÇik Gİder.kara Sevdali Gİbİ Tutkunum Motorsİkletlere.benİm Gİbİ Motor Delİsİ BaŞka Bayanlar Varmidir Acaba

YA İŞİN KÖTÜ TARAFI SEFİR67 BABAMDA ÇOK SEVİYO MOTORLARI BENİM KORKUMDA O ZATEN BİZİMKİ BENDEN ÇOK KULLANIR O KESİN

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    EĞer Motor Almadan ÖlÜrsem Kesİn GÖzlerİm AÇik Gİder.kara Sevdali Gİbİ Tutkunum Motorsİkletlere.benİm Gİbİ Motor Delİsİ BaŞka Bayanlar Varmidir Acaba

YA İŞİN KÖTÜ TARAFI SEFİR67 BABAMDA ÇOK SEVİYO MOTORLARI BENİM KORKUMDA O ZATEN BİZİMKİ BENDEN ÇOK KULLANIR O KESİN
    Benim sınıf arkadaşımda çok seviyor motorları ama o mobilet istiyor o ayrı mesele

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    ya motosiklet tutkusu kadın erkek olmakla alakalı değilki bu çok farklı özel bir duygu gündüz ne kadar motora binsemde uykuda yine sürmeye devam bu böyle ben alıştım değişik bir aşk işte...babayı kandırmanın bence en mantıklı yolu sağlam sürücülerle tanıştırmak işe yarıyor

bu-rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Var ben babamda aynı tavrı sergiledi bana ama yermi bende ewde yemek yemedim psikoloji bozulmuş havasına girdim kimseyle konuşmadım sonunda dayanamadı çok ciddiyim dalga değil güsel taktik...

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Gidip bi motor alıcaksın.. bak baba aldım diiceksin,, baban ya kabullenecek ya seninle küsecek ya da evden kovulma ihtimalin var.. ama evden kovulursan da max. 3gün sürer. baba küserse de 1 gün sürmez... evin tek kızıysan önce çok tepki alırsın ama hiç sorun yaşamazsın sonradan
    MEEEEAAAAAAAUV

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Mavisim meslek motorlarla ilgiliymiş ne üzereni?

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    mavişim bayanmı avatarda banamı öyle gözüktü:S anlamadım...

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    walla sen adresi söle ben gelir ikne ederim arkadaşım babanı ikna olmasa benimkiler ikna olmazdı.
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı bu-rock adlı üyeden alıntı
    Var ben babamda aynı tavrı sergiledi bana ama yermi bende ewde yemek yemedim psikoloji bozulmuş havasına girdim kimseyle konuşmadım sonunda dayanamadı çok ciddiyim dalga değil güsel taktik...
    Bizimkiler yutmuyor yaw, yaparsan kendine yaparsın diyolar bize bişey yaptığın yok diyolar.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bende zor kandırmıstım...bilirim ben o acıları
    Yeni yine yeniden

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Kullandığınız terimlere dikkat lütfen.
    Kim kimi nasıl kandırır ,kandırmak yerine ikna etmek desek,daha uygun olmazmı.Mavisim kızım bende bir babayım yaşımda 66 ve hala motor hastasıyım ve motorum da var arabamda,çoğu kez motoru tercih ederim. Baban seni çok sevdiği için sana motor almak istemiyor,seni kaybetmekten sana gelecek acıdan korkuyor.eğer babanı çok dikkatli olacağına (ikna edersen) sana motor alacaktır ,tabii gücü varsa. Sen motorların arasındayım diyorsun bir kaç kez eve motorla gel ve nasıl dikkatli olduğunu babana göster.onu ikna edebilirsin Ama kandıramazsın.

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bırak kardeşim sosyal mesaj vermeyi, reklam kokan haraket bunlar.
    Abi valla kutluyorum yaş 66 ama teknolojiye ayak uydurmuşun, forum dolaşıyorsun.Maşşallah valla

yaklaşık 6 saat sonra ilk motorumu alıcam.aracımı yeni sattım.ilk etapta küçük bişşey olacak.sonra BMW F650 alıp dağ tepe dolaşmak istiyorum nasıl olur sizce

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı mimarsinan adlı üyeden alıntı
    yaklaşık 6 saat sonra ilk motorumu alıcam.aracımı yeni sattım.ilk etapta küçük bişşey olacak.sonra BMW F650 alıp dağ tepe dolaşmak istiyorum nasıl olur sizce
    Paran varsa dünyayı dolaş bence.

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru

valla babanı kandırmanın yolunu daha sonra yazarım ama senin gibi motor delisi bayan bizim gezilerimizde çok var mesela peril mesela jasmine mesela dishy baya arkadaşımız var onların motorları var irtibata geçmen gerek onla ile sende belki onlarda babalarını kandırmışlardır bi şekilde

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler