Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet ile İşe Gitmek ( Keyif Almak ve Güne Güzel Başlamak )

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Crazy_sprint ve tommygun bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hergün Başakşehir-Maslak 32 km çok zevkli başlıyorum güne ancak emniyet şeridine giren denyolar olmasa daha iyi olur
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı igaa123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hergün Başakşehir-Maslak 32 km çok zevkli başlıyorum güne ancak emniyet şeridine giren denyolar olmasa daha iyi olur
    E5 te emniyet şeridi yok. Metrobüs yapıldığından beri. Bu yüzden akşam iş çıkışında ya da sabah işe giderken geç kalmamak gerekiyor. Yoksa bariyer ile araçların arasından gitmek zorunda kalıyorsun.

Kbr_ilhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250 >MT25>CBR650F
    iş şirinevlerde herhalde ama hergün böyle boş olmuyor bu yol
    ben de ters istikamet gidiyorum şirinevler - gayrettepe ..işe varınca bir sabah enerjisi oluyor , metrobüs ile gittiğimde ise çok farklı oluyorum
    iş arkadaşlarım farkediyor.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Kbr_ilhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iş şirinevlerde herhalde ama hergün böyle boş olmuyor bu yol
    ben de ters istikamet gidiyorum şirinevler - gayrettepe ..işe varınca bir sabah enerjisi oluyor , metrobüs ile gittiğimde ise çok farklı oluyorum
    iş arkadaşlarım farkediyor.
    Geçen hafta cuma eski motorumu sattım. Salı günü yeni motorumu aldım. Cumartesi ve Pazartesi işe gitmek için M1 metro hattını kullandım. Ben üniversitedeyken İstanbul' un böyle bir nüfusu yoktu. Yani turşu doldurur gibi bindik metroya. Dedim sabır sabır sabır Neyse ki değdi buna.

Motosikleti
    MT 125-MT25- MT07 - şuan MT09
    Bugün 2 kere çevrildim sabahları her anayol çıkışında çevirme oluyor bu ara anlamadım
    oialdemir bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Bende servis olmasına rağmen genelde motorla gidiyorum millet anlamıyor keyiften boşuna yakıt parası veriyorsun servis var diyorlar yahu 12 saat çalışıyoruz zaten motorla gezmek için 1 hafta bekliyimmi ben
    oialdemir, Aspava38, tommygun ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hızlı ve tehlikeli gidiyorsunuz, Allah korusun, lütfen dikkatli sürün şu aleti...
    aokuyumcu ve _chaotic_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı kubilayc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün 2 kere çevrildim sabahları her anayol çıkışında çevirme oluyor bu ara anlamadım
    Şirinevler çıkışında ve Topkapı' dan Vatan Caddesi' ne bağlanırken çok sık oluyor bu ara farkındayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

Alıntı twisten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hızlı ve tehlikeli gidiyorsunuz, Allah korusun, lütfen dikkatli sürün şu aleti...
    Değil mi canım. Hiç

Dikiz aynasında göz göze gelip hala önümee yardıran araba şoförlerini anıyorum, aklıma geldikçe .

Motosikleti
    MT 125-MT25- MT07 - şuan MT09
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şirinevler çıkışında ve Topkapı' dan Vatan Caddesi' ne bağlanırken çok sık oluyor bu ara farkındayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

Değil mi canım. Hiç
    Şirinevler çıkışında bu sabah 4 motorlu vardı sadece motor çeviriyorlar

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    Anadolu yakası, E-5 duvarı dibiciler selam olsun. İşim gereği hafta içi her gün yaptığım eylem. Bu şekilde tahmini 20 bin km çevirmişimdir heralde.

Çaylakları darlamayın, azıcık müsade edin ve panik yaptırmayın.
    oialdemir ve papanax bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    sürekli böyle sürüyorsan eyvah ! acemiliği yeni atmış ve henüz hiç düşmemiş adamlar gibi işe gidiyorsun yada kameraya şov yapıyorsan dikkatli ol ne diyeyim başka sen yinede e5 de değil de otoban gibi trafiğin daha seyrek olduğu yerlerde çekim yap biraderim..kazasız belasız selametle
    Aspava38, oialdemir, Angrypower ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürekli böyle sürüyorsan eyvah ! acemiliği yeni atmış ve henüz hiç düşmemiş adamlar gibi işe gidiyorsun yada kameraya şov yapıyorsan dikkatli ol ne diyeyim başka sen yinede e5 de değil de otoban gibi trafiğin daha seyrek olduğu yerlerde çekim yap biraderim..kazasız belasız selametle
    İlk motorumla 3-4 kez düşmüştüm aslında. Lastiği değiştirdikten sonra hiç bir hadise gelmedi başıma. Yine ilk motorumu aldığım da bir hafta çok düzgün sürdüm mesela. Her kurala dikkat ve özen göstererek. Ama bu şekilde İstanbul' da hayatta kalamayacağımı anladım. Bu yüzden daha ofansif sürüyorum.

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Yalnız gereksiz riskler almışsınız, umarım sadece video çekicem diye 1 seferlik böyle sürmüşsünüzdür, özellikle E5 te temkinli sürmek lazım.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletle trafikten en az etkilenip güne keyifli başlamak güzel, fakat sabah sabah afyonum patlamadan 'başkalarının hata yapmayacağı varsayimina' dayanan sürüş yapsam, masa başında nerde yanlış yaptığımı düşünürdüm sanırım ve keyfim azalırdı. Biraz temkinden zarar gelmez hocam, kazasiz belasiz, tekerin düz bassın.
    _chaotic_ bunu beğendi.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    evimle iş arası 5 km bisikletle gidiyorum spor niyetine
    yaşlıveacemi ve birbilent bunu beğendiler.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı BigLion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız gereksiz riskler almışsınız, umarım sadece video çekicem diye 1 seferlik böyle sürmüşsünüzdür, özellikle E5 te temkinli sürmek lazım.
    Bence trafiğin temposu buna uygundu. Çünkü gece 23:00 ve 02:00 saatlerinde tam Texas oluyor E5. Hem asfaltı TEM' den kötü bir çok yerde. Hemde o saatlerde +140 +160 ile giden herkese biçmeye ant içmiş sürücüler oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletle trafikten en az etkilenip güne keyifli başlamak güzel, fakat sabah sabah afyonum patlamadan 'başkalarının hata yapmayacağı varsayimina' dayanan sürüş yapsam, masa başında nerde yanlış yaptığımı düşünürdüm sanırım ve keyfim azalırdı. Biraz temkinden zarar gelmez hocam, kazasiz belasiz, tekerin düz bassın.
    Kahvaltımı yapıp kahvemi içer öyle çıkarım evden. Zihnin en iyi çalıştığı zaman sabah uyandığı zamandır.

Motosikleti
    Moto Guzzi V7 II Stone
    O değil de 157km gördüm sanki videoda. O aletle nasıl zorlanmadan rahat rahat o hızlara çıktın onu düşünüyorum. Bende de benzer özelliklere sahip başka bir motor var. Sen mi hafifsin ? Rüzgardan mı etkilen miyorsun? Gerçi bendeki kask çok aerodinamik olmadığı için zorlanıyor olabilirim. Bilemedim

Not: Hızı savunduğum anlaşılmasın. Yerine göre hızlı gitmek gerekebilir ama genel anlamda sakin kullanımı savunurum ve severim. Meraktan soruyorum

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evimle iş arası 5 km bisikletle gidiyorum spor niyetine
    Antalya' da trafik şartları nasıl. Rahatsız edildiğiniz oluyor mu bisiklet ile giderken ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

Alıntı anserk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değil de 157km gördüm sanki videoda. O aletle nasıl zorlanmadan rahat rahat o hızlara çıktın onu düşünüyorum. Bende de benzer özelliklere sahip başka bir motor var. Sen mi hafifsin ? Rüzgardan mı etkilen miyorsun? Gerçi bendeki kask çok aerodinamik olmadığı için zorlanıyor olabilirim. Bilemedim

Not: Hızı savunduğum anlaşılmasın. Yerine göre hızlı gitmek gerekebilir ama genel anlamda sakin kullanımı savunurum ve severim. Meraktan soruyorum
    Leoncino motor gücü olarak hemen hemen cb500f ile aynı. 48 HP 45 Nm . Ama krank 360 derece olduğu için. Daha lineer daha erken gelen bir gücü var.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)