Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet ile İşe Gitmek ( Keyif Almak ve Güne Güzel Başlamak )

Motovento
    REKLAM ALANI
    papanax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM390 , Ducati Monster 797, Xmax 400
    bende tıs tıs tıs gidiyorum valla ..sabah sabah keyifli..akşam daha da keyifli ...

arabayla gidince cinnet geçiriyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Giden var gidemeyen var arkadaş açmayın böyle başlıklar.
    Ama ne güzeldi ya bi zamanlar eşim çocuğa bakıyordu ücretsiz izindeydi
    ben her sabah işe gitmek için motoruma atlıyordum arabaların arasından fıtı fıtı geçiyordum,
    biraz gazlayıp kaskın içinde çığlık atıyordum.
    Motoru park edince suratımdaki gülümseme, kollarımda ekipmanlarla asansör kuyruğunda beklerken
    millet bana tip tip bakıyordu sabahın körü bu yaz sıcağında bu manyak niye deri montla geziyo diye. Güzel günlerdi be aaaah aaaah şimdi bi öğle aram var işte hafta içi o da 2-3 haftada bir :(
    oialdemir bunu beğendi.
    Bağımsızlık benim karakterimdir.

ATATÜRK

Crazy_sprint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125F
    sürüşte bir problem yokta başkasının kafa göstermesi yüzünden düşme riski fazla o yüzden hesabımızı buna göre de yapmak lazım bence de bu kadar hız yapmayın, bu arada makinede kaydırmalı debriyaj mı var acaba bu hızlarda arkanın kayması gerekirdi, güle güle kullan müzik koymayıp sadece gazlayınca gelen o sesi dinlesem daha mutlu olurdum sesi çok güzel geldi.
    oialdemir bunu beğendi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Crazy_sprint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürüşte bir problem yokta başkasının kafa göstermesi yüzünden düşme riski fazla o yüzden hesabımızı buna göre de yapmak lazım bence de bu kadar hız yapmayın, bu arada makinede kaydırmalı debriyaj mı var acaba bu hızlarda arkanın kayması gerekirdi, güle güle kullan müzik koymayıp sadece gazlayınca gelen o sesi dinlesem daha mutlu olurdum sesi çok güzel geldi.
    Mikrofonu çözsem çok daha güzel sesi var Kaydırmalı debriyaj yok. Tek extrası ABS si aslında.

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizi izlerken birde baktımki sizin yerinize kendimi koymuşum aldığınız o mutluluğu bende hissediyorum negüzel birşey

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Bu sürüş modu ve ruh haliyle motor kullanmak tabii ki keyifli ama... İşin büyük bir ama kısmı var. Gerçekten aldığımız haz kendi hayatımızdan daha değerli değil. Evet müthiş bir adrenalin müthiş bir keyif hatta yolun bitmesini istemiyorsunuz çoğu zaman vs. fakat çoook dikkatli kullanmanız lazım. Girdiğiniz o aralardan birinde sağdaki veya soldaki araçlardan birinin bir dönüşü kaçırıyor olduğunu ya da aniden şerit değiştirmeye karar verdiğini düşünün ve bunu sinyal vermeden anlık bir karar mekanizmasıyla yaparlar genelde. Düşünmek bile istemiyorum. Lütfen dikkatli sürün. Motorunuz tekrar hayırlı olsun gayet de güzel gidiyor.
    oialdemir ve mombohunter bunu beğendiler.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı ahmetyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizi izlerken birde baktımki sizin yerinize kendimi koymuşum aldığınız o mutluluğu bende hissediyorum negüzel birşey
    RSV 1000 de bir yarış efsanesidir yalnız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta cuma eski motorumu sattım. Salı günü yeni motorumu aldım. Cumartesi ve Pazartesi işe gitmek için M1 metro hattını kullandım. Ben üniversitedeyken İstanbul' un böyle bir nüfusu yoktu. Yani turşu doldurur gibi bindik metroya. Dedim sabır sabır sabır Neyse ki değdi buna.
    hocam turşu başka birşey önünde güzel bir kız olabiliyor mis gibi parfüm kokusu gelebiliyor içinde bahar neşeşi gelebiliyor ......

Yada karşıdan koltuk altında 3 kişi öldürmüş kokan biri olabiliyor böyle kan basıncın düşmeye başlıyor ,başın dönüyor miğden bulanıyor ......

ben yıllarca kullandım hergün kartaldan beşiktaşa metro ile gittim ne zaman motoru aldım hayatım değişti, tehlikeli şüpe yok ama istanbulda adam teksas katliamı gibi metro hattına düştü...... final destinatin 7 de yok o sahne......
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evimle iş arası 5 km bisikletle gidiyorum spor niyetine
    Çok takdir ettim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre

Bindirin bakalım beni o metro hattına inermiyim....

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam turşu başka birşey önünde güzel bir kız olabiliyor mis gibi parfüm kokusu gelebiliyor içinde bahar neşeşi gelebiliyor ......

Yada karşıdan koltuk altında 3 kişi öldürmüş kokan biri olabiliyor böyle kan basıncın düşmeye başlıyor ,başın dönüyor miğden bulanıyor ......

ben yıllarca kullandım hergün kartaldan beşiktaşa metro ile gittim ne zaman motoru aldım hayatım değişti, tehlikeli şüpe yok ama istanbulda adam teksas katliamı gibi metro hattına düştü...... final destinatin 7 de yok o sahne......
    Üniversite' de bende her gün Avcılar' a gittim. Bayrampaşa' dan zor iş hakikaten.

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    Ha bu arada sürüş bana gayet keyifli geldi, apaçilik içeren bir durum yok, performanslı bir kullanım ve 500 cc nin her biri iş görüyor (:

Böyle bir tansiyonda seyir halinde olmak için girilebilecek en makul şartları göz alıyor.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı doghouse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha bu arada sürüş bana gayet keyifli geldi, apaçilik içeren bir durum yok, performanslı bir kullanım ve 500 cc nin her biri iş görüyor (:

Böyle bir tansiyonda seyir halinde olmak için girilebilecek en makul şartları göz alıyor.
    500 cc bir motosiklet işini bilen için çok yeterli hafta sonu arkadaşımla Sarıyer' den Fener' e doğru gittik. Ducati Monster 821' i var. 112 hp bir makine. Ve ikimizde yüksek tempoda sürdük. Ben keyif aldım korkmadan gaz açtım. O ise çok kontrollü sürdü. Çünkü büyük güç büyük sorumluluk getirir.

'' Uncle Ben ''

doghouse bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Kamyon şoförü olduğum için hiç tadamadığım zevk.
    zekeriyaimam, doghouse ve oialdemir bunu beğendiler.

Şerit değiştirirken önünüzdeki arabanin sizin görmediğiniz gereksiz birseyden ani fren yapabileceğini düşünün ki ihtimali çok fazla.
    Keyifiniz daim olsun. Ben de işe motorla gitmeyi cok seviyorum ama günlük uykumun yaklasik 5te 1 ini serviste alıyorum.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    İzleyince çok dikkatsiz sürdüğünü görüyorum. İnan bana gazlaması tatlı gelir ama bir tanesi kasıtlı veya kasıtsız seni sıyırsa orada motora tövbe edersin. Benim gitmeyen Dominar'ımdan sonra senin motorun seside gidişi de çok hoşuma gitti ama sürüşün değil. Kazasız belasız sürmen dileğiyle...

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Kazasız belasız inşallah. Bu motosikleti çok merak ediyordum görüntü muazzam videodan gördüğüm kadarıyla gidişide muazzam çok beğendim bende ama malesef fiyatı beni aşıyor.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    kesinlikle motorun keyfi ile o hareketler müthiş zevk veriyor, ancak dikkatli ol derim, her şey böyle başlıyor ve hastanede bitebiliyor, mesela 0:57 deki bmw arkasından çıkmak gibi, bazen bu tip yakın çıkışlarda istersen süpermen ol araba sinyal vermeden bir sağ yapsın düşünmek istemiyorum sonucu, bunları dememdeki sebep, deneyim hem de baya bir deneyim, en basiti kendimden örnek; e5'de solun sol tarafından binlerce defa gittim ancak bundan 4 sene önce hızımı düşük tutmama rağmen o yıllarca aklımın bir köşesinde olur mu dediğim olay oldu ve bir arabanın yanından geçerken gerçekleşti, o minicik boşluğa burnunu aniden saçma bir şekilde sokası tuttu, şansa ki hem hızım düşük hem de çok şanslı bir şekilde amele sümüğü gibi yere yapışırken büyük bir kazayı ufak tefek sıyrık ve eziklerle atlattım, motorda ise işte 4 sene öncesi 4 bin küsür tl'lik hasar oldu( bu zamanda herhalde en az 8-9 bini bulur var sen hesapla kazayı) yani binlerce kez yaptığın, emin olduğun hiçbir şey seni korumuyor, bunu ben değil deneyimler söylüyor, dikkat et derim, ben senin motorundan daha güçlü ilk motorumla bu hızların daha da üstünde makaslar attım, şimdi düşünüyorum da çok büyük hataymış, olması gereken yerlerde yaptıklarım keyifliydi ama trafikte yaptıklarım(13 sene önceki trafik ile şimdiki trafik arasında büyük fark var) bence hiç olmaması gereken hareketlerdi, tabi ki bunca yıldan sonra bunu demek kolay, insanın kanı kaynarken bunu durdurmak cidden zor, umarım her şey yolunda gider ve durulursun, istanbul trafiği hata kabul etmiyor, her geçen gün eskisinden beter, tekerin düz keyfin daim olsun.
    oialdemir bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çalmış gibi suruyon müdür , dikkat et
    oialdemir bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    izlerken 2 defa çarptım...
    oialdemir bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)