Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Dominar 400 bayinin terbiyesizliği ve ne yapmalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sattığım RKS'de kick start vardı, geçen sene aküm tırtlamışken 2 ay kick startla motoru çalıştırmıştım. Kick start da motora retro bir hava katıyor. Birgün ışıklarda kendi öküzlüğümden motoru stop ettirmiştim sonra yeşil yandı ben motoru tekmeliyorum çalışsın diye,millet kornaya basıyor ki yolu açmam için. En sonunda motoru sağa çekmiştim de o rezillik sona ermişti. Velhasıl retroluk da bir yere kadar..
    Kanka yarım depik yetiyor..

Ah ulen..kick start deyince..Terminatorun bir serisi vardi,eleman civa olan kotu karakterden kaçmaya çalişirken motoru çaliştirma sahnesi geldi gözüme..yusuflar ne çoğalmiştir o an..

Neyse konu hoşaf olmasin..
    Olcay Avşar bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Talihsizlik olmuş.
    Bazı arkadaşlar Ekrem Ataya yazsaydın demiş. Ama arkadaşım her sıkıntıda Ekrem Beye ulaşma fikrini bırakın bence. Adam her tarafa yetişmek için çok çabalıyor. Her soruya cevap vermeye çalışıyor. Var sayalım ki Ekrem Bey artık Kuralkan'da çalışmayacak artık. O zaman kime ulaşmayı planlayacaksiniz?
    Bence artık farklı yollar denemeli ve bir yol bulmalısınız.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen aşortmanlarinla garaja in bak,belki vardir

Sonra buzdolabindan soğuk bir bardak su doldur yavaş yudumlarla telaş yapmadan iç.
    muhahaha. tam seğirtiyordum, yavruyu 5 km. ötede bir yere bıraktığımı hatırladım. gece gece 5 km. seğirtmek istemiyorum. sabah bakarım artık.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Ekrem Ata Bajaj'ın troubleshooting programı mı?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kanka yarım depik yetiyor..

Ah ulen..kick start deyince..Terminatorun bir serisi vardi,eleman civa olan kotu karakterden kaçmaya çalişirken motoru çaliştirma sahnesi geldi gözüme..yusuflar ne çoğalmiştir o an..

Neyse konu hoşaf olmasin..
    Şimdi bu Titanic 150-S'ler Benelli dizayn diye geçiyor hatta depoda ufak bir Benelli logosu da var. Ben de motordaki tüm RKS stickerlarını sökmüştüm, bilmeyen adam için motorun markası modeli belli değildi. Birgün motoru yıkatıyorum, adam motora garip garip bakıyor. "Allah Allah bu Benellilerde de kick start olduğunu bilmiyordum" dedi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı sdt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Talihsizlik olmuş.
    Bazı arkadaşlar Ekrem Ataya yazsaydın demiş. Ama arkadaşım her sıkıntıda Ekrem Beye ulaşma fikrini bırakın bence. Adam her tarafa yetişmek için çok çabalıyor. Her soruya cevap vermeye çalışıyor. Var sayalım ki Ekrem Bey artık Kuralkan'da çalışmayacak artık. O zaman kime ulaşmayı planlayacaksiniz?
    Bence artık farklı yollar denemeli ve bir yol bulmalısınız.
    Kişiye(şahıslara)bağli sistemler,kısa vadede çözüm sunsa bile uzun vadede karmaşik durum oluşturabilir.

Uretim,kalite,Servis.(ÜKS)

Satiş kismi zurnanin (balik kılçığı sisteminin)sonudur,ust kisimdaki proses sağlikliysa sonuç olarak o urunun satişi kolaydir hatta urun kendi kendini sattirir musterih olunuz..

Sistem...sistem..

Motosikleti
    honda cb500f
    motoru keske 2. Viteste vurdursaydin ugrasmazdin bu kadar. 3Te zor alir. Gecmis olsun canini skma Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    ......
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi bu Titanic 150-S'ler Benelli dizayn diye geçiyor hatta depoda ufak bir Benelli logosu da var. Ben de motordaki tüm RKS stickerlarını sökmüştüm, bilmeyen adam için motorun markası modeli belli değildi. Birgün motoru yıkatıyorum, adam motora garip garip bakıyor. "Allah Allah bu Benellilerde de kick start olduğunu bilmiyordum" dedi.
    Ayni bloğu,Cr1 S kullaniyor,ama kick start yok mesela.

Bu seviyedeki araçlar için,güzel ve yardimci bir detay.

Bajaj ı hiç sevmiyorum aynı zamanda kuralkanı fakat mevzu bayilik KTM ile ilgili daha kötülerini okudum

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Yetiş Yaa Ekrem !

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen gün dominarı aldım.İşten fırsat bulamadım için 3-4 gün otoparkta tuttum bugün öğlen saatlerinde evraklarımı tamamlayıp bir hevesle otoparka gittim.Mevzu şimdi başlıyor;

Marşa basıyorum tepki yok 3-4 denemeden sonra bayiyi aradım.Bana aküsü bitmiştir motoru yokuş aşağı vurdur çalıştırıp gel dedi.Yaklaşık 2 km motoru vurdurmaya çalıştım,gençlerden rica ettim yokuşa çıkardık 30km hıza ulaştım 3. Viteste deniyorum çalışır gibi olup duruyor.

Adamı tekrar aradım yakındaki bir motorcuya git akü takviyesi yaptır dedi.Yakında bir honda servisi vardı ona götürdüm tabi kan ter içindeyim.Adam takviye serviste 2-3 saate anca gelir istersen aküyü değiştiriyim bu seferde garanti dışı bırakırlar dedi.

Servisi aradım tekrar aküyle elamanı gönderirim ama servis ücreti alırım dedi bende çaresizce tamam dedim 10-20 lira atarım diye düşündüm.Eleman gelince ona bir patladım zaten neyse adamı aradı 100 lira servis ücreti dediler.Dedim ne 100 lirası bu sizin ayıbınız tartışmaya başladım kabul edersen aküyü taksın kuralkan dan garantiden servis ücreti istiycez dedi tamam dedim çaresizce.

Banada bir 100 liralık fiş keşti bunuda kuralkan a gönder aküyü onlar gönderiyo bizim sarj etmemize izin vermiyolar fabrikanın sorunu dedi o da topu attı üstünden şimdi mağdur olan benim 0 motorda çile çeken benim ekstradan 100 lira ödeyen benim ben ne yapıyım şimdi akıl verin lütfen soğuk sumu içiyim üstüne.

Kuralkan a illaki yazıcam ama nasıl bir sonuç alabilirim güzelcemi izah ediyim mailmi atıyım telefonmu açıyım canım çok sıkıldı
    Değerli ozan1991; mağduriyetiniz giderilecek, gereği yapılacaktır. Özür dileriz...

Bana iletişim bileğilerinizi yazar mısınız?

ekrem_ata@kuralkan.com.tr

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:36 ----------

Arkadaşlarıma şunu da ifade etmek isterim.

Elbette şahıslara bağlı bir sistem sağlıklı işlemez. Bunun için burada değilim. Uzun zamandır da katılım yapmadı isem yürüyen bir sistemin varlığı sebebi iledir.

Satış sonrası en çok yatırım yaptığımız alandır.

Her şeye rağmen yaşananlar için de sizlere çok yakın olmak için bu mecralarda devredeyiz.

Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli ozan1991; mağduriyetiniz giderilecek, gereği yapılacaktır. Özür dileriz...

Bana iletişim bileğilerinizi yazar mısınız?

ekrem_ata@kuralkan.com.tr

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:36 ----------

Arkadaşlarıma şunu da ifade etmek isterim.

Elbette şahıslara bağlı bir sistem sağlıklı işlemez. Bunun için burada değilim. Uzun zamandır da katılım yapmadı isem yürüyen bir sistemin varlığı sebebi iledir.

Satış sonrası en çok yatırım yaptığımız alandır.

Her şeye rağmen yaşananlar için de sizlere çok yakın olmak için bu mecralarda devredeyiz.
    yürü be ekrem abi, hızır gibi yetiştin terbiyesiz olayım.

Motosikleti
    MT-07
    Benim bildiğim enjeksiyonlu makinelerde kick start bulunmuyor. Bide servisi de iyi seçmek lazım.

Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim enjeksiyonlu makinelerde kick start bulunmuyor. Bide servisi de iyi seçmek lazım.

Ns160 Enjeksiyonlu kick start'lı
    Angrypower bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    abi hohakey ile sen tam bir uye edersin senin bilmedigini o onun bilmedigini sen biliyorsun

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hohakey ile sen tam bir uye edersin senin bilmedigini o onun bilmedigini sen biliyorsun
    www.iskur.gov.tr
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Ns160 Enjeksiyonlu kick start'lı
    İnanki bende NS160 da yok sanıyordum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizi en azından toplayınca voltran oluyor. Seni pet şişe die toplayıp bağlasak bilinçsiz bir sal(su taşıtı) bile olamazsın. Fren yapmasını öğrendin mi? Ot var yer misin?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

Bizi en azından toplayınca voltran oluyor. Seni pet şişe die toplayıp bağlasak bilinçsiz bir sal(su taşıtı) bile olamazsın. Fren yapmasını öğrendin mi? Ot var yer misin?
    Otu bizim köyde sığırlar yiyor :D ben sığır değilim :D

Motosikleti
    ......

Kanka yüklenme şu garip oğlana...
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Rahat durmuyor. Hayır kaçta işe gidip çalıştığını bilsem, şurada happy hours düzenleyeceğim. Parti vereceğim de bir gitmiyorki

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)