Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Artık yetti bi usta önerir misiniz !!?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yan Yan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Merhaba ybr 125 2012 model motora sahibim.Bizim burdaki bi motorcuya subap ayarı yaptırdıktan sonra motor iyice randımansız çalışmaya başladı.
    Rölantide dalgalanmalar mı dersin,karbürator ayarında bozukluk mu dersin,jiklenin bazen çalışmaması mı dersin her neyse.Hepsi bu motorcuya gittikten sonra oldu,birdaha gittim yine ayar çekti yine olmadı.Karbüratör ayarım bozuk gibi her an stop edebilecek gibi çalışıyor.

Avrupa yakasında şöyle güzel bi karbüratör ayarı yapan,uygun bir yer var mı ? Cidden motordan soğuttu bu olay beni.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Hangi ustaya nereye gittiniz ve tam olarak avrupa yakasında netarafta oturuyorsunuz yönlendirme yapalım.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Yan Yan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ybr 125 2012 model motora sahibim.Bizim burdaki bi motorcuya subap ayarı yaptırdıktan sonra motor iyice randımansız çalışmaya başladı.
    Rölantide dalgalanmalar mı dersin,karbürator ayarında bozukluk mu dersin,jiklenin bazen çalışmaması mı dersin her neyse.Hepsi bu motorcuya gittikten sonra oldu,birdaha gittim yine ayar çekti yine olmadı.Karbüratör ayarım bozuk gibi her an stop edebilecek gibi çalışıyor.

Avrupa yakasında şöyle güzel bi karbüratör ayarı yapan,uygun bir yer var mı ? Cidden motordan soğuttu bu olay beni.
    Serkan usta var,Gaziosmanpaşa'da.

Forumada üyedir kendisi. SerkanADH13
    darkmotor bunu beğendi.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Aynen güzel bi usta bende arıyorum. İşini iyi yapan kazıkçı olmayan.

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    o kadar fazla seçeneğiniz varkı orda biz napalım ısparta'da antalya'ya gidiyoruz. adamlar burda cg yapıyorlar yamaha 1100 dragstarım var yamaha servisine gidiom 2003 model almıyoruz 2014 üzeri alıyoruz diyor laf söleyince tamam alalım diyorlar yağ filtresi.yağ,debriyaj balatası,gaz teli,debriyaj teli, hava filtresi değişcek bunlar için motor 2 hafta yatıcak diyorlar

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen güzel bi usta bende arıyorum. İşini iyi yapan kazıkçı olmayan.
    404 not found
    Mertcan39 bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    ikitelli de oktay motora da gidebilirsin

Yan Yan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Başakşehir

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Yan Yan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başakşehir
    Oktay ustanın işçiliği iyidir. Başakşehir girişinde depositenin karşısında açılan iş merkezi var (saat kulesi filan var görmüşsündür). Onun üst katında.

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    Alıntı MSMorkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oktay ustanın işçiliği iyidir. Başakşehir girişinde depositenin karşısında açılan iş merkezi var (saat kulesi filan var görmüşsündür). Onun üst katında.
    bizde duyduk gittik :D kendisi meşgul elemanlar bakıyor , elemanı sağolsun zincirimi değişti ,dişliler iyi idare eder dedi , zincir kısa sürede dişlilerin şeklini aldı oda bozuldu , başka usta söktü ön dişli bitik bunu niye değişmedin dedi , bu settir sadece zincir takılmaz komple takılır dedi.vs vs :D ustayı bende sevdim elini sıktım iyi adam ama bi daha gitmedim ,

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı ozansntrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde duyduk gittik :D kendisi meşgul elemanlar bakıyor , elemanı sağolsun zincirimi değişti ,dişliler iyi idare eder dedi , zincir kısa sürede dişlilerin şeklini aldı oda bozuldu , başka usta söktü ön dişli bitik bunu niye değişmedin dedi , bu settir sadece zincir takılmaz komple takılır dedi.vs vs :D ustayı bende sevdim elini sıktım iyi adam ama bi daha gitmedim ,
    Doğrudur. Öyle olduysa gitmeyin zaten. Bütün servisler böyle kafayı yedirtiyor adama. Honda da aynı. CBR500 ve üzeri götürünce pervane oluyorlar. Gerisine bakan adamlar ustalığın U'suna sahip olmayan adamlar. 9bin kmdeki CBF150'yi ayak üstü hurdaya ayıracaklardı. Anlamıyorum illa para mı her şey?
    Belki benim garajım 1000'lik motor yuvası, zevkine biniyorum CBF'e. Adam olup ilgi gösterseniz ne olur sanki...

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    oktay abi para kazanmak için çalışmıyor, müşteri memnuniyeti yanı sıra insan kazanarak çalışıyor. bozuk olmayan parçayı bozuk gösterip değiştiren bir yer değil. benim ducati nin kayışlarını beraber gerdik. kayışlarıda inceledi hiç bir sıkıntı yok bundan daha çok ekmek yersin dedi ve benden hiç para bile almadı. 20 binde kayışların değişmesi gerekiyordu ama 40 bindeyim. şuan servise gitsem 20 bin üzerine 20 bin daha yaptığım için olmayan şeyleri gösterip geç geldiğin için bunlarda değişmeli derler.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    ustanın kendisini bulup derdinizi yavaş yavaş anlatın peşin peşinde söyleyin problem çözülmeği takdirde boşa para vermem diyin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)