Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Deri mont almak istiyorum hangisini önerirsiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    Aşağıda ki montlardan birini almak istiyorum. GP Plus R tümden delikli olmaması ama renginin sıcaklığı almaması kafamda ki artı, Furygan ise giydiğimde baya rahat ettirdi. Sizin tavsiyeniz nedir ?

http://www.motoruma.com/furygan-rapt...t-ceketi-siyah

http://www.motovento.com/urun/size-o...cket-ALP000132

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    acik renk kirlenir

blue39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25
    Arkadaşın söylediği gibi açık renk kiri belli eder. Furygan ı hiç bilmiyorum ama rahat ettirmesi pek iyi bişey değil. Genellikle rahatlık ve güvenlik ters orantılı olur. GP plus r siyah modelini düşünebilirsin. Tabi fiyat olarak fazla pahalı ama illa ki bu ikisini alıcaksan alpinestars daha mantıklı duruyo.

Alpinestars kullanıyorum ve çok memnunum. Marka model aynı, rengi değişik sadece.
    Parasını hak eden ve kalite/koruyucu hissiyatını giyerken hissedebilirsiniz.
    İlave olarak arkadaşların dediği gibi beyaz renk almayın, çabucak kirleniyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı blue39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Furygan ı hiç bilmiyorum ama rahat ettirmesi pek iyi bişey değil. Genellikle rahatlık ve güvenlik ters orantılı olur.
    Ekipmana parayı koruması için değil, koruyorken rahat ettirmesi için veriyoruz. Yoksa sadece korumak ne zor, ne de pahalı. Ama koruyorken rahat ettirmek hem zor, hem de pahalı, malesef.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı ashes35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağıda ki montlardan birini almak istiyorum. GP Plus R tümden delikli olmaması ama renginin sıcaklığı almaması kafamda ki artı, Furygan ise giydiğimde baya rahat ettirdi. Sizin tavsiyeniz nedir ?

http://www.motoruma.com/furygan-rapt...t-ceketi-siyah

http://www.motovento.com/urun/size-o...cket-ALP000132
    vallahi bunlara bukadar para vereceğinize revit veya dainese almanız çok daha iyi olur diye düşünüyorum.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alpinestar modelini arkadaşım kullanıyor. Ilk gün aldığında harikaydı fakat bir daha hiç öyle olmadi :D ben siyah aldim daha mutluyum alma beyaz alma beyazzz :D

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    fc moto da bakabilirsiniz 2 hafta içerisinde teslim ediyorlarmış fiyatlar daha uygun ve ürün yelpazesi çok

Motosikleti
    Dominar 400
    revit ignition 2 bence üstüne ürün yok bu piyasada kalıbını bilmem ama biraz sararsa bildiğimiz deriler gibi çok güzel olur hem dışarda bile takıp dolaşabilrsin

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    cbr için spor bir mont almak daha mantıklı,
    temizlemesi zor diye komple siyah mont almanı tavsiye etmem.

kullandıklarımdan;
    revit : korumaları soft, kalıp ve dayanıklılık yüksek, yazın da kullanıyorum, kollarında havalandırma fermuarları var.

dainese; iç korumaları oldukça iyi, sırtlık olarak kullandığı parça ayrı olarak da pahalı, kalitesine bir şey söylemek zor.

furygan: kışlık tekstil kullandım, tam tabiri ile kullanıcıyı tanklıyor, deri montunu bilmiyorum. görmek lazım. dandik bir marka değil. henüz türkiyede yoğ iken hediye getirilmişti.

deri montlar ciddi pahalı olmuş.

alttaki fotoğrafta bir furygan modelini denerken beni görebilirsiniz.
    fikir verecektir.(mont için)

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    alpinestars gp plus r kullanıyorum beyaz olanını, evet biraz çabuk kirleniyor ama bakımını yaptıktan sonra eksi kalır bir yönü yok.Her deri motosiklet montu durmadıktan sonra yakmaz.Korumalarıda gayet iyi işgörüyor memnunum tavsiye ederim.

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Hazır deri ve furygan başlığı var, linkteki ürün hakkında bilgisi olan var mı?
    http://www.motoruma.com/furygan-spee...tosiklet-montu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)