Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Superligh 200 vs Lifan 250-B

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhaba arkadaşlar bu iki motordan birisini alacam siz olsanız hangisini tercih edersiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Sen? Motor alacan? Sen alırsın ama almazsın hani?

Falcon Freedom'a da bak bir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motorcu kafası yamaha mı honda mı diye sorsam kawasaki niye düşünmüyorsun diyen çıkar kesin.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tork ve hp'nin daha yüksek olması sebebiyle, ve özellikle çift silindir olması sebebiyle lifanı tercih ederdim.
    Bujiler, piponun değiştirilmesi gibi kuçuk kullanici sorunları olsa da daha iyi gorundü bana, kullanip da yorum yaptigim motorlar değildir.Cruiser motorlardan tip itibariyle çok hoşlanmazdim önceden, dün shadow 750 videosu inceleyip, daelim, lifan, superligt incelerken buldum kendimi, yolculu sürüş için çok rahat görünüyorlar cruiserler..
    korayuzuner1 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı korayuzuner1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu kafası yamaha mı honda mı diye sorsam kawasaki niye düşünmüyorsun diyen çıkar kesin.
    Senin bu saçmalamaların... Belki görmemişsindir die şuna da bir bak die öneriyorum. Ayrıca Kawasaki; Honda'ya, Yamaha'ya ve Suzuki'ye de çakar. İstanbu_Gezg 1 , sen 2 al birini vur ötekine.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    ciddi ciddi koraya tavsiye veren var. korayın motosiklet alcağı felan yok kendini eğlendiriyor burda. ben foruma girdiğimden beri sürekli şu mu bu mu konusu açar sonra kaybolur. sanırım motosiklet sürmeye cesareti yok ya da parası yok. büyük ihtimal motosiklet sürmeye cesareti yok, motosiklete sahip olmanın sorumluluğundan kaçıyor. parası olmayan adam motosiklet sürme isteği varsa içinde, 50 cc alır yoluna devam eder. bu arkadaş motosikleti uzaktan seviyor, motosikletin muhabbetini seviyor.

kardeşim hoşuna gideni seç başla. bu kadar korkulcak, düşünülcek bişey yok. hem sen o zaman gör motosiklet muhabbetlerini nasıl tatlı oluyor. burda açılan konular yazılan şeyler ayrı bir anlam kazanıyor. gittiğin heryerde motosiklet muhabbeti yapar hale geliyosun. yazdıklarım dışında bir engelin varsa motosiklet almaya onu söyle, bizde tavsiye verelim. yani nedir tam olarak motosiklet almana engel olan şey? bunu çözelim. dürüstce yaz. zaten kimse senin dışarda kim olduğunu bilmiyor, çekinilcek bişey yok.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ciddi ciddi koraya tavsiye veren var. korayın motosiklet alcağı felan yok kendini eğlendiriyor burda. ben foruma girdiğimden beri sürekli şu mu bu mu konusu açar sonra kaybolur. sanırım motosiklet sürmeye cesareti yok ya da parası yok. büyük ihtimal motosiklet sürmeye cesareti yok, motosiklete sahip olmanın sorumluluğundan kaçıyor. parası olmayan adam motosiklet sürme isteği varsa içinde, 50 cc alır yoluna devam eder. bu arkadaş motosikleti uzaktan seviyor, motosikletin muhabbetini seviyor.

kardeşim hoşuna gideni seç başla. bu kadar korkulcak, düşünülcek bişey yok. hem sen o zaman gör motosiklet muhabbetlerini nasıl tatlı oluyor. burda açılan konular yazılan şeyler ayrı bir anlam kazanıyor. gittiğin heryerde motosiklet muhabbeti yapar hale geliyosun. yazdıklarım dışında bir engelin varsa motosiklet almaya onu söyle, bizde tavsiye verelim. yani nedir tam olarak motosiklet almana engel olan şey? bunu çözelim. dürüstce yaz. zaten kimse senin dışarda kim olduğunu bilmiyor, çekinilcek bişey yok.
    Parası olmayan adamda çalışıyorsa alabiliyor hocam benim gibi mesela 36 ay kredi ödiycem motorumu bu şekilde aldım hiç borç sevmeyen biri motorsiklet aşkına bunu yapıyor
    ayetlervaray bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Koray’ın mevduat hesabını gördünüz mü siz? Onu göstermekle tehdit eder sizi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Youtube'da aşağıdaki videoları izle. Link veremiyorum çünkü Windows telefonda sapıtıyor.

https://m.youtube.com/watch?t=692s&v=r05ULwtnHUc

https://m.youtube.com/watch?t=1s&v=65D0Ne6SC7U

Kendi görüşüm şudur : Her ikisi de üzerine oturulduğunda kısa motorlardır. Boyun kısaysa süper duracaklardır. Çift silindirli, V motorlu, 250 cc, dijital göstergeli ve bence daha güzel olmasından dolayı benim tercihim Lifan olur. Videoları izle karar vereceksin.
    korayuzuner1 bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bizim apartmanda birinde var ondan. Hatun görünce bundan alalım bu güzelmiş diyip duruyor. Mekaniğini bilmem ama tipi çok güzel.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arakadaşlar ben 1,80 boyunda 125kg ağırlığında bir 33 ayında kişyim.Haliyle bana başlangıç motosikleti bulmak için sorunlar yaşadım.Daha önceki açtığım konularda aywrtlervaray veangpower isimli kişiler senin paran yok diye dalga geçtiği için mevduat hesabımı sana gösterim diye yazdım.İkiside beni reel hayatta tanımayan insanlar.Sadce formdaki yazılara göre senin paran yok diye kafa buluyorlar.

Adam akıllı cevap veren arkadaşlara teişekkür ederim lifan 250-b alcam karar verdim.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Koray al kardeşim bir motor,

´´Alirim bir hayirli olsun´´başligi altinda resimle..

Utandir bizleri...

Lifan memnun eder.
    korayuzuner1 ve Angrypower bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray al kardeşim bir motor,

´´Alirim bir hayirli olsun´´başligi altinda resimle..

Utandir bizleri...

Lifan memnun eder.
    Aynen utanmak istiyoruz ama utanamıyoruz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)