Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

mt 09 gerçeği

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Bense bu motorun garipsi böceğe benzeyen tasarımını bitürlü beğenemedim. Doğrusu mt serinin mt10 hariç hiçbiri yakışıklı gelmiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bense bu motorun garipsi böceğe benzeyen tasarımını bitürlü beğenemedim. Doğrusu mt serinin mt10 hariç hiçbiri yakışıklı gelmiyor
    Ama mt10 de en çok böceğe benzeyeni...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Nakedda kafa tasarımı denince kawa rakipsiz geliyor . Yamaha da son kasalarda el atmaya çalıştı , eskisine nazaran iyi ama bi kawasaki değil.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O dunlopları çıkar ki motorun gücü asfaltla buluşsun..

Motora 1000 km bindim ve...

https://s7.postimg.cc/7vp6ichcr/screenshot_64.jpg

Dedim ki; 1000km boyunca benzin israfı yapmışım ben..
    O motorun gücünü yere aktarabilmesi için pilot road serisi yeterli değildir. Bir de supercorsa ile deneyin

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nakedda kafa tasarımı denince kawa rakipsiz geliyor . Yamaha da son kasalarda el atmaya çalıştı , eskisine nazaran iyi ama bi kawasaki değil.
    Ama tek mesele kafa dizaynı değil işte. Bilakis Kawasaki daha yeni Yamaha'ya yetişmeye çalışıyor, çünkü Yamaha çok daha iyi satıyor. Çünkü tasarım bir yana, nakedlar iyi dizayn edilmiş, hafif ve zevkli. Kawasaki bol plastik kullanarak agresif ve çekici görünümlü naked'lar yapıyordu ama eski Z800 ve Z1000 çok ağırdılar. Daha yeni düzeltiyorlar Z900 gibi modellerle... Kawasaki, naked deyince akla gelen bir marka değil.

Naked deyince KTM'i de unutmamak lazım. Son zamanlarda popüler olan ve her markanın atladığı retro havası bir yana, orijinal dizaynlı ve adamakıllı modern naked üreten üç beş markadan biri.
    gogozh bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    ben 600 rr almadim bu yuzden hakim olamam

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 600 rr almadim bu yuzden hakim olamam
    Ben de Valkyrie Rune alacagim da iste garajda yer yok.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Valkyrie Rune alacagim da iste garajda yer yok.
    Yalnız bulu alıp direk eyaletler arası yollara vuracaksın kendini

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok zor. Yarım saat içinde kollar ve boyun kaskatı... Cruiser'lara kocaman cam takmadan 100km/s hız üzeri uzun yol mümkün değil.

Buna cam takınca da estetik katloluyor. Motosiklet değil sanat eseri çünkü. Bir nevi hareketli heykel. Şehir içi dolaşma, ufak tefek tur anca... Çok da ağır namussuz, Goldwing'le arası 10 kilo var yok.

Ahanda buldum: sıkıysa alma $11200
    https://www.cycletrader.com/listing/...UNE-5002323461

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amariganin,gizemli dağ yollarini bile keşfedersin hee belki kızılderili kabilesiyle mangal partisi bilem yaparsin,menude ne olur orasi muamma....

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Çok zor. Yarım saat içinde kollar ve boyun kaskatı... Cruiser'lara kocaman cam takmadan 100km/s hız üzeri uzun yol mümkün değil.

Buna cam takınca da estetik katloluyor. Motosiklet değil sanat eseri çünkü. Bir nevi hareketli heykel. Şehir içi dolaşma, ufak tefek tur anca... Çok da ağır namussuz, Goldwing'le arası 10 kilo var yok.

Ahanda buldum: sıkıysa alma $11200
    https://www.cycletrader.com/listing/...UNE-5002323461
    Honda gibi bir şirketin Rune gibi bi motoru seri üretim yapmış olmaları çok garip.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda gibi bir şirketin Rune gibi bi motoru seri üretim yapmış olmaları çok garip.
    Kesinlikle. Tahminim her sattiklari ornekten zarar ettiler. Sirf on duzenin bir VTX fiyatina mal oldugu soyleniyor. Deli gibi dizayn ve ARGE bir yana, gidon switch'lerinden tutun, fren ve debriyaj rezervuarlarina kadar irili ufakli her parca Rune'a ozel, billet metalden uretilip ayna gibi parlatilmis. Topu topu 1500 tane satilmis zaten. Senelerce yedek parca bulunduracaklar... Mumkun degil kar etmis olmalari... Isin garibi Honda oldugu icin bozulmaz da bu. Biraz da o yuzden almak istiyorum, cok pratik olmadigini bile bile...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    gözünüzle görmediğiniz bir motorsa yani yanına gidip bakmadıktan sonra oturmadıktan sonra mt09a yorum yapmayın bence.fotojenik bir motor değil.2017 mt09 sp serisine baktım bindim böle bir şey yok.foto falanda çekindim ama dediğim gibi millete anlatıyorum gözükmüyor resimlerde.en az z1000 kadar agresif ve enteresan bir motor.bire bir görmeden yorum yapmayın yalan beyandan içeri girersiniz.siyahı da hocam efsane ama çok siyah nası tutucan temiz en çok onu merak ediyorum garaj şart sana

Motosikleti
    SD 1290R
    Z1000 gorunus olarak gercek hayatta da daha agresif bence. Daha iri. Kafa ve far kismi daha estetik ve agresif calisilmis.

Degil MT9, MT10 bile biraz bocek gibi duruyor. Z1000 pusuya yatmis kaplan gibi. Bence tabi... Yiğidi öldür, hakkını yeme.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motorun gücünü yere aktarabilmesi için pilot road serisi yeterli değildir. Bir de supercorsa ile deneyin

Sağolasın
    MT9 al sende bi dene bakalım MPR4 ü..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Z1000 gorunus olarak gercek hayatta da daha agresif bence. Daha iri. Kafa ve far kismi daha estetik ve agresif calisilmis.

Degil MT9, MT10 bile biraz bocek gibi duruyor. Z1000 pusuya yatmis kaplan gibi. Bence tabi... Yiğidi öldür, hakkını yeme.
    z1000 e oturdum valla sadece oturdum ve korktum yolda resimlerde gördüğümden çok daha ufak geldi bana.ön taraf far tasarımından dolayı sanırım depodan sonra bitiyor hissi var.1050 cc elektonik destek yok ön tarafta baya apaçık olunca sadece oturmam korkmama yetti yani.mt09 daha yüksek sele ama gidondan dolayı sanırım daha dik ve geniş olduğundan öyle bir his olmadı.mt9 da z1000 den esintiler var zaten kafada.mt10 bildiğin transformens zaten hiç bir motora benzemiyor.hatta mt serisi demeleri bile bence değişik olmuş üvey evlat.naked olupda grenajlı olan fazla motor bilmiyorum kafa sabit kalıyor.galeriye oda gelmiş işallah onada oturucam açık ara mt10 ama kullanım performans ses donanım olarak çok uçuk bir motor.tipi herkese göre değil ama ben seviyorum 6 ay önce 60.000tl fiyatı vardı şimdi heeeeyyyy heyy

Motosikleti
    SD 1290R
    MT10 SP, Avrupa super naked'lara (Tuono, Monster, Superduke) tek Japon rakip. Burada hemen hemen hiç bir yerde yok. Gelen gidiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ama tek mesele kafa dizaynı değil işte. Bilakis Kawasaki daha yeni Yamaha'ya yetişmeye çalışıyor, çünkü Yamaha çok daha iyi satıyor. Çünkü tasarım bir yana, nakedlar iyi dizayn edilmiş, hafif ve zevkli. Kawasaki bol plastik kullanarak agresif ve çekici görünümlü naked'lar yapıyordu ama eski Z800 ve Z1000 çok ağırdılar. Daha yeni düzeltiyorlar Z900 gibi modellerle... Kawasaki, naked deyince akla gelen bir marka değil.

Naked deyince KTM'i de unutmamak lazım. Son zamanlarda popüler olan ve her markanın atladığı retro havası bir yana, orijinal dizaynlı ve adamakıllı modern naked üreten üç beş markadan biri.
    Aynen öyle , yamaha mt serisiyle hem japon motosikletlerin sorunsuzluğunu hemde nakedın ruhunu sunmuş kullanıcıya.

Türkiye gibi bi ülkede üst vergi diliminde olmasına rağmen 23 nisanda belediye dağıtmışçasına fazla mt07 olması , top speedi 4 silindirli 650liklerden daha az olan (nakedda bakılmaz ama ülkemiz için konuşuyorum☺)mt09 unda piyasada oldukça fazla olmasıda bunun doğruluğunu destekliyor..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    MT10 SP, Avrupa super naked'lara (Tuono, Monster, Superduke) tek Japon rakip. Burada hemen hemen hiç bir yerde yok. Gelen gidiyor.
    touno nun çok hastası var ama bilmeyen kimse almıyor o motoru.superduke,mt10,s1000r dan başka top 3 bilmem bu 150 hp üzeri nakedlarda.mt09 fantezi limitim umarım bir gün ulaşırım dicem ama bu gidişatla google da resmine bakmak için bile vergi alıcaklar.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    allah kaza bela vermesin,
    dikkat dikkat dikkat.
    çok hızlı agrasif korkutucu güce sahip bir yaratık olmalı bu arkadaş. aman diyim dikkat.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)