Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

NCR kask nasıl ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NS 200
    Herkese selamın aleyküm.
    NCR adinda bir kask markası varki kafamı karıştırdı 140 tl fiyatıyla
    https://m.youtube.com/watch?t=529s&v=M-IBqqc1HqU
    Bu kadar darbeye dayanması iyi bence 125 cc 120-130 kmleri gecmeyen bi motosiklet ve trafiği pek sevmeyen daha çok virajlı köy yolları , ara sırada hafif tekerlenmeleri seven bi motosiklet sürücüsü için ideal gibi gözüküyo.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Bu NCR kasktan bende var, trafik cezası yememek maksadıyla artçı için aldım.. üstelik geçen sene 30 TL'ye Honda bayiinden almıştım. Yaklaşık 40km/s hızla giderken mıcıra girip düştük arkadaşla, kafası yerde bir iki zıpladı ama kaskta kırılma vs. olmadı. Yüksek hızlı bir kazada ne olur bilemem.. Zaten yüksek hızlı bir kazada full koruman yoksa kafaya gelinceye kadar sağın solun kopar iç kanamadan gidersin..

thepope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    Aleykumselam, bence o kaskı alma, nette 210-220 liraya LS2 FF352 modeli kask var ondan alabilirsin en azından Sharp testlerinde 4 yıldız almış bir kask.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    O paraya saksı almak daha mantıklı, en azından bir işe yarar. Içinde domates ekersin icabında yetişen domatesle melemen yapılır karın doyurur.

Kask, motorcunun en önemli ekipmanıdır. Alabildiğinizin en iyisini en kalitelisini alın.
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Hocam git araştır benim gibi 160 liraya kupon ile ls2 al.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı yamtareroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu NCR kasktan bende var, trafik cezası yememek maksadıyla artçı için aldım.. üstelik geçen sene 30 TL'ye Honda bayiinden almıştım. Yaklaşık 40km/s hızla giderken mıcıra girip düştük arkadaşla, kafası yerde bir iki zıpladı ama kaskta kırılma vs. olmadı. Yüksek hızlı bir kazada ne olur bilemem.. Zaten yüksek hızlı bir kazada full koruman yoksa kafaya gelinceye kadar sağın solun kopar iç kanamadan gidersin..
    Kaskın koruyucu katmanı dışı mı sanıyorsunuz?Kafayı darbeden koruyan içindeki köpüğü.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Admİnl16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamın aleyküm.
    NCR adinda bir kask markası varki kafamı karıştırdı 140 tl fiyatıyla
    https://m.youtube.com/watch?t=529s&v=M-IBqqc1HqU
    Bu kadar darbeye dayanması iyi bence 125 cc 120-130 kmleri gecmeyen bi motosiklet ve trafiği pek sevmeyen daha çok virajlı köy yolları , ara sırada hafif tekerlenmeleri seven bi motosiklet sürücüsü için ideal gibi gözüküyo.
    attığınız videoada kaskın içini görebildiniz mi kafa üstü köpük fes şeklinde kırılmış allah korusun almayın böyle şeyler uluslararası geçerliliği olan kasklar alın.. Ls 2 dandik deniyor fakat dünyada tüm satıcılar tarafından satılan bir model ls2 alın.

https://www.youtube.com/watch?v=KDE_LlCiXac

yawuz58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse
    ncr kask genel olarak çok sağlam olmayabilirde videodaki yere vurduğu kask çok ucuz adi bir kask bende var ncr kask 120 ile giderken araba yandan vurdu 20 metre kadar sürüklendim ama kafayı yere vurdum ben çatlamıştır filan zannettim bir şey olmamaıştı videodaki kaskın zaten ilk bakışta adi olduğu anlaşılıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler