Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni başlayan için scooter tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba,

Daha önce herhangi bir motosiklet tecrübem olmadı ancak kararlıyım ve hevesliyim almak istiyorum. Bütçem 10.000 TL. Önceliğim her şeyden önce güvenlik. Güçlü bir amortisör , fren mekanizması ve ABS gibi sistemlere öncelik vermek istiyorum.

Kullanım olarak günlük işe git gel toplamda 15 km olacak. Forumda çok fazla araştırdım ancak araştırdıkça kafam da çok karışmaya başladı. Sizlerin tavsiyeleri nelerdir acaba yardımcı olursanız çok sevinirim.

İyi Forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    oncelikle scooter gibi istanbul ici pratik tercihinizden dolayi tebrik ederim,

abs ve 10 bin tl
    bandi malesef baremi cok daraltiyor sadece 1 tane var benim kullandigim kymco agility 150+ keseniz biraz daha acilinca yakisikli motor nmax geliyor

su an icin baska alternatif yok

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oncelikle scooter gibi istanbul ici pratik tercihinizden dolayi tebrik ederim,

abs ve 10 bin tl
    bandi malesef baremi cok daraltiyor sadece 1 tane var benim kullandigim kymco agility 150+ keseniz biraz daha acilinca yakisikli motor nmax geliyor

su an icin baska alternatif yok
    Cevabınız için teşekkürler,

İkinci elde alabilirim. 11.000-12.000 bandına da çekebilirim ayrıca. Bildiğiniz , güvenilir sürüş sağlayacak modelleri söylerseniz en azından ikinci elde uygun bulabilirim diye düşünüyorum.

Yamaha Nmax

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    2. el bakmadan once kymco ya bayide bakabilirsin bir otur incele icine sinerse sifir kymco da fena olmaz baktin hosuna gitmedi

2. el nmax de dusunebilirsiniz her yonuyle yakisikli bir alternatif

%20 zamdan sonra nmax benim hayal listemdsen cikti

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el bakmadan once kymco ya bayide bakabilirsin bir otur incele icine sinerse sifir kymco da fena olmaz baktin hosuna gitmedi

2. el nmax de dusunebilirsiniz her yonuyle yakisikli bir alternatif

%20 zamdan sonra nmax benim hayal listemdsen cikti
    Hocam kymco agility nasıl eskileri kadar sert mi sele konforunu merak ediyorum. Nmax e göre iyi mi kötü mü?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kymco agility nasıl eskileri kadar sert mi sele konforunu merak ediyorum. Nmax e göre iyi mi kötü mü?
    merhaba kiyas yapamiyorum nmax hic surmedim

kymco kendi deneyimim

xmax kadar sert sele konforu hd2 yamaha xenter gibi biraz yuksek

koltugu deri kaplayanlar 150-250 arasi rahat sekil veriyorlar

150 cc gidisi gayet rahat 105 km de kesiciye giriyor tekerlekleei buyuk cukura kolay kolay dusmuyor on arka standart abs buyuk tekerlek ile yatiyorum virajda gayet guvenli rampa asagi toprakta abs zimba gibi yavaslatiyor motoru cok guven veriyor bana yagmurlarda vs acimadan frene bastim

cakmaklik yeri var kullanisi

buraya dikkat orjina 32 litrr sepet ile ile geliyor cok kullanisli

parca kalitesi sym ile yamaha ile ayni gicirdama vs yok tok motor

1600 km oldu memnunum ben sele kaplaticam biraz yumusak olsun diye baska bir sikayetim olmadi

deneyin ettigim her bilgiyi paylasabilirim umarim isinize yarayan bilgiler verebilmisimdir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)