Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Çoğu kişi gibi benimde motosiklet merakım var fakat yaşımdan dolayı a1 ehliyet alacağım.Yaklaşım bütcem ise 6.000 6.500 gibi bir bütçe 125 lik motorların çoğunu görmüşsünüzdür açıkçası bana güzel gelmiyorlar fakat yzf 125 cbr 125 bu motorlar çok hoşuma gitti. bütçemin 1000 tl si ile zaten ekipman alıcam geriye 5.500 falan kalıyor cbr125 in eski kasa modellerinden alsam başlangıç motoru olarak sizce mantıklı olurmu yoksa mh minör tarzı bir motormu almalıyım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Bulabilirsen sıfır mh minör tarzı bir motosiklet alman senin için daha iyi olur. Eski kasa cbr125 lerin YBR den farkı yok bisiklet gibi

Peki bir şey sorucamda site adminleri bana pulsar 150 önerdi tabiki onu kullanamam ehliyetime uymuyor fakat hoşuma çok giden bir motora onlar sayesinde rastladım bajaj discover 125 st modeli hem yakıt tüketimi hem rahatlık hemde fiyatlık sizce nasıl ?

Motosikleti
    Peugeot 103
    YBR alırsanız daha iyi olacağının kanaatindeyim fakat 2006 model alın çünkü onlar taş gibi.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    O paraya bulamazsın hocam ha eski modellerinden bulursun ama ben olsam almam yani tabi para senin paran karar senin kararın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    o motoruncanini cikarmislardir

18 yasindayim yeni basladim cbr 125 aldim 1 ay oldu ilk aldigim hafta 2 kaza gecirdim ama suan gayet akici rahat kullanabiliyorum
    Tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler