Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Arkadaşlar kredi çektim ne alıcağımı bilmiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Arkadaşlar bugün kredi çektim max 20 bine çıkabilirim motorumu satınca kafamda hep 0 cbr 250 vardı ama satıştan kaldırılmış olması beni korkuttu bir kaç bayide buldum ama ilerde satarken sıkıntı yaşarmıyım bilmiyorum bir yandan dominar 400 0 ı 19 bine bırakıyor adam borcu ödeyene kadar cc sıkıntısı çekmiyceğim için kafam orada bir yandanda fazla masrafa girme hyousung 250 al borcunu rahat öde diyor 2. El r25 ler var 19 bine ama ne kadar güvenilir o da kafamda soru işareti ben kafayı yemeden yardımcı olun lütfen

Ek olarak ninja 250sl de seçeneklerim arasında

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben olsam CFMoto 400NK alırdım sanırım o paraya. O civarlara satan bayiler var diye okumuştum bir iki hafta önce.

Motosikleti
    Hocam cf motoyu vermiyorlar o fiyatlara 21 e düşüyorlar en fazla 20 yi zorluyorum zaten aradım bayileri 4 saattir kovalıyorum karar vermek için

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Bu bütçeye alınacak en kral motor dominar al sıfır dominarı bak keyfine.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    dominar da cf moto da başı çeken motorlar ikiside güçlü kuvvetli

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Geçen ay benimde max 20 bin tl param vardı. ktm rc390 ve duke 390 baktım. Aklıma yatan bulamayınca en son sıfır alayım dedim. Bu arada kesinlikle abs li arıyordum cbr ye hiç bakmadım tipini çok sevmiyorum ve abs yoktu. Dominarla 400nk arasında kaldım. İkisinide yakından görünce koştum 400nk aldım. Şuana kadar çok memnunum cc sıkıntısıda yaşamazsın r25 den sonra geçtim ve daha hızlı çıkıyor 150e kadar 150den sonrasını denemedim fakat benim için o süratlere çıkması yeterliydi. Frenleri mükemmel önde çift disk var zaten. yakıtı 4 litrelerde yakıyor 100km de. Virajı harika. Tek sıkıntısı ağırlığı gerçekten ağır geri geri giderken sıkıntı yaratır güçsüz birisine ben 180cm 90kg olduğum için çok yaşamadım. Diğer motosikletlerim hep hafifti rüzgarda özellikle köprüde rüzgar tokat manyağı yapıyor insanı bir sağdan bir soldan bu motosiklet çok dengeli rüzgarlı havalarda hiç sorun yaşamadım. Bence bütün bayileri ara yakın illerdeki bayilere bak elinde kalan vardır belki o fiyata verecek istanbulda motovento da test edebilirsin motoru.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Sizin yerinizde olsam o paraya sifir Cf moto 400nk veya dominar alırdım hocam cbr250 eskidi gitti artık ABS li bir model alın

Motosikleti
    AZ KALDI
    Şuan sahibinden de 20 Bine Sıfır CF MOTO var usta her gün araştırıyorum iyice bakın

Motosikleti
    Sanırım dominar alıcam hem abs farkı hemde 400cc oluşu beni tatmin edicektir

Motosikleti
    AZ KALDI
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım dominar alıcam hem abs farkı hemde 400cc oluşu beni tatmin edicektir
    ABS standart olarak CF MOTO da da geliyor + Olarak Çift silindir. - olarak da Aksesuar gösterilebilir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yeni motor alacak arkadaşların ABS teknolojili araması çok iyi arkadaşlar , cbr 250 ninja eskisi hele hele her binenin bir tur kaza yaptığı 600 cc ölüm makineleri adam gazı açıyor pırrr ama fren yok güm diye giriyor

şimdi siz doğrufrenleme diyeceksiniz ALlah Muhammet aşkına kaç kişi doğru frenleme biliyor bildiğini geçtim kaza anında dur arkayı çok sıkamda önü az sıkam olmuyor

benim düldül de abs var var abi bak var diyorum önüme araba çıktı abs olduğunu unuttum freni sıkamadım gerisini sen düşün sonradan bu kitlemez dedim de asldım frenlene zıngırt durdum

20 bin tl az para değil eski motor almayın ynei moyor alın 250 sl alın dominar alın yeni mal alın arkadaşlar abs muhakak olsun dahasının dahasıda milletin binipte yıprattığı malı param buna yetiyor diye almayın,

unutmadan 400cc tek silindir de olsa baya güçlü arkadaşlar 250 cc scooter büyük geliyor ama yavşa hızlanıyor ama dominar atak bir araç bu sebeple ne olursa olsun bir eğitim alın güç size meşakkat getirmwsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:15 ----------

Alıntı speakers2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABS standart olarak CF MOTO da da geliyor + Olarak Çift silindir. - olarak da Aksesuar gösterilebilir
    kardeşim çif silindir ve 400cc bana çok ürkütücü geliyor dominar bile tek silindirle bu kadar güçlü iken, eğitim alınması paralı olmasda bilen birinden güçlü araca hakim olmak çok zor

Motosikleti
    Honda CB250R
    Cf 400 çift silindirde olsa alt devirlerde aşırı atik değil diye incelemelerde izlemiştim bunda 190 kg olan ağırlığınında payı olduğu ile ilgili falan ama kullanmışlığım yok yani demem o ki tehlikeli bir motosiklet değil şeklinde yorumlamışlar. Kendi ile denk hacimlerdeki motosikletler o kadar ağır değil zaten. Tehlike konusunda o kadar tedirgin olunacak bir motor olmadığını düşündürdü banada istersen incelemeleri seyrederken bunlarada kulak ver. Bende almak istemiştim ama ben zayıf olduğumdan biraz fazla ağır oluşundan vazgeçtim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Senin yerinde olsam fz6 s2 alırdım ama sana dominar tavsiye ediyorum 😁

Motosikleti
    MT-07
    Ben senin yerinde olsam, yırta yırta gitmeyeceğim, şeklim şuklum olsun diyorsan 2.el 2014 model üstü CBR250R al. Tak bir tane replica Akrapoviç egzoz. Hatta 2016 Fireblade kırmızısı var çok hoş. 1set kaliteli lastik ile harikalar yaratırsın. Kalan paranın bir kısmı ile de ekipmanlarını güzelleştirirsin. Lakin Dominar alacağım diyorsan da Pişman olmazsın kanımca. Ben biraz zorunluluktan Dominar aldım. Pişman da değilim. Lakin çift kanal ABS ile kaydırmalı debriyajda başka bir olay.

CBR ile ekipman+lastik+sigorta ve gezi rotası yada tatil planı bile eklersin o paraya. Dominar'da bilmiyorum

Lakin gönlünden ne geçiyorsa onu al. Sonra pişman oldum deme. Zira o krediyi öderken hep hatırlayacaksın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin yerinde olsam fz6 s2 alırdım ama sana dominar tavsiye ediyorum ��
    Temizi kalmadı hocam onların. Bide tecrübe farkı var. Dominar bile gaz aç gaz kapa yaptınmı kafa sallayabiliyor. Lakin basmıyor meret. Delireceğim 156km/sa son hız

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben senin yerinde olsam, yırta yırta gitmeyeceğim, şeklim şuklum olsun diyorsan 2.el 2014 model üstü CBR250R al. Tak bir tane replica Akrapoviç egzoz. Hatta 2016 Fireblade kırmızısı var çok hoş. 1set kaliteli lastik ile harikalar yaratırsın. Kalan paranın bir kısmı ile de ekipmanlarını güzelleştirirsin. Lakin Dominar alacağım diyorsan da Pişman olmazsın kanımca. Ben biraz zorunluluktan Dominar aldım. Pişman da değilim. Lakin çift kanal ABS ile kaydırmalı debriyajda başka bir olay.

CBR ile ekipman+lastik+sigorta ve gezi rotası yada tatil planı bile eklersin o paraya. Dominar'da bilmiyorum

Lakin gönlünden ne geçiyorsa onu al. Sonra pişman oldum deme. Zira o krediyi öderken hep hatırlayacaksın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Temizi kalmadı hocam onların. Bide tecrübe farkı var. Dominar bile gaz aç gaz kapa yaptınmı kafa sallayabiliyor. Lakin basmıyor meret. Delireceğim 156km/sa son hız
    Hocam o motor açılmamıştır belki ben apachemle 135 yaptım 156 az o motor için bence 19.750 ye mt25 gördüm bir yerde 0 olarak kampanya varmış ulan ne kadar zor seçim yapmak. Hocam cbr250 halen düşünüyorum ama 2. El e güvenemiyorum öyle bi huyum var ayrıca yarın öbür gün parça sıkıntısıda olucak hadi 10 sene anlaşma var diyelim piyasası biticek zamanla

Motosikleti
    MT-07
    MT-25'densen Dominar'ı öneririm. En azından ABS'si var, kaydırmalı debriyajı var. Ha MT titremez 2016 model olur o ayrı. Güzel 1 set lastik alacağım, Fabrikasyonlarla dolaşmayacağım dersen MT-25'i al. 1tane akrep egzoz taktınmı nımıssız fena patlatıyor

Oktay Motor'da özel renk mavi bir Dominar var. Ben alırken özel yapıyorlardı. Bekleyememiştim die klasik Mürdüm almıştım. İstersen bir bakarsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pulsar rs de bir alternatif onuda bir kafanda pişir düşün fena motor değil sıfır mal gibisi yok ayrıca,

Motosikleti
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar rs de bir alternatif onuda bir kafanda pişir düşün fena motor değil sıfır mal gibisi yok ayrıca,
    Güzel duruyorda cbr250 alırım onu alıcağıma hocam

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Mayista Tvs 200 gelecek az daha bekle..

Bayiye motorunu takasa saydirirsin farkini verir 200luk alir bakarsin keyfine.

Dual abs
    Kaydirmali debriyaj
    Bosch enjeksiyon
    Yag sogutma
    pirelli lastik

Bu motoru bende alacaktim ama butceyi dolara gömdüm..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel duruyorda cbr250 alırım onu alıcağıma hocam
    kardesim abs yi yabana atma bak benimde gonlumden yamaha xenter geciyor tipine vs bayiliyorum ama eski kimin nasil surdugu belli degil ve abs yok

kymco tipine oyle cokta bayilmiyorum ama sifir ve abs var

onerime guven abs seni cok ciddi fren hatalarini telafi eder

(cbr cok yakisikli itirazim yok)

para yetiyorsa dominar a pasalar gibi gezersin heybetli yakisikli motor

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)