Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar kredi çektim ne alıcağımı bilmiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Arkadaşlarının ve senin gülmeye ihtiyacın var anladığım kadarıyla. Onlara yazdığın yazıları gösterirsen gülmelerine daha çok yardımcı olabilirsin.
    Klawye, çhina çhine gibi kelimelerini göstererek daha kolay şebeklik yapabilirsin.
    Kapak yapacakmış bide yaşınız galiba oldukça genç veya olgunluğunuz sanıyorum tam gelişmemiş.

Saçma konuşanda sensin yazdıklarımı anlamıyorsun bile anca ezberlediğin şeyleri söyle dur. Bu işi bilmekle ne alakası var söylediklerinin orasını da anlamadım.
    Rahmetli altın elbiseli adam bile bu motosikletin küçüğünü test etti çok beğendi demek ki o da bilmiyor bu işten anlamıyor söylediğin kadarıyla.
    Güzel binip bakımlarını yaptıktan sonra seni yeni motosikletlerden çoğu üzmez zaten. R25 - MT25 leri yağ pompası yüzünden geri çağırdıklarını biliyoruz.
    Sokaktaki çocuk güler doğru söylüyorsun işten anlamazlar çünkü hangisi güzel gözüküyorsa hangi marka duyulduysa onu severler bmw ye bak derler mesela yanından tesla geçse dahi. Mesela volvo yu çoğu çocuk bilmez ama arabadan azıcık bilgisi olan nasıl kaliteli olduğunu bilir.
    Uma getirdiği için hepsi bir çatı altında toplanıyor hepsi ayrı çin markası içindekiler.
    400NK NIN motor bloğu kawasaki ern4 ün motor bloğu abs sistemi continental BOSCH EFI sistemi var.
    R25 ile karşılaştırdığımda yakıt olarak daha iyi daha iyi hızlanıyor 150 ye kadar gelen lastikler arasında bir dünya fark var 400nk nın lastikleri çok kaliteli fren sistemi r25 te yok gibi bişey 400nk da mükemmel.
    Ben sadece motosikletleri karşılaştırıyorum burada ikisinide kullanmış olarak. Servis konusunda 400nk iyi demedim. Tabiki de japon markaların en büyük artısı servisleri kat kat üstünler diğerlerinden BEN SADECE MOTOSİKLETLERİ KARŞILAŞTIRIYORUM SERVİSİNİ DEĞİL.

Güzel dilekleriniz için de teşekkür ederim Allah hiçbirimize kaza bela vermesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlarının ve senin gülmeye ihtiyacın var anladığım kadarıyla. Onlara yazdığın yazıları gösterirsen gülmelerine daha çok yardımcı olabilirsin.
    Klawye, çhina çhine gibi kelimelerini göstererek daha kolay şebeklik yapabilirsin.
    Kapak yapacakmış bide yaşınız galiba oldukça genç veya olgunluğunuz sanıyorum tam gelişmemiş.

Saçma konuşanda sensin yazdıklarımı anlamıyorsun bile anca ezberlediğin şeyleri söyle dur. Bu işi bilmekle ne alakası var söylediklerinin orasını da anlamadım.
    Rahmetli altın elbiseli adam bile bu motosikletin küçüğünü test etti çok beğendi demek ki o da bilmiyor bu işten anlamıyor söylediğin kadarıyla.
    Güzel binip bakımlarını yaptıktan sonra seni yeni motosikletlerden çoğu üzmez zaten. R25 - MT25 leri yağ pompası yüzünden geri çağırdıklarını biliyoruz.
    Sokaktaki çocuk güler doğru söylüyorsun işten anlamazlar çünkü hangisi güzel gözüküyorsa hangi marka duyulduysa onu severler bmw ye bak derler mesela yanından tesla geçse dahi. Mesela volvo yu çoğu çocuk bilmez ama arabadan azıcık bilgisi olan nasıl kaliteli olduğunu bilir.
    Uma getirdiği için hepsi bir çatı altında toplanıyor hepsi ayrı çin markası içindekiler.
    400NK NIN motor bloğu kawasaki ern4 ün motor bloğu abs sistemi continental BOSCH EFI sistemi var.
    R25 ile karşılaştırdığımda yakıt olarak daha iyi daha iyi hızlanıyor 150 ye kadar gelen lastikler arasında bir dünya fark var 400nk nın lastikleri çok kaliteli fren sistemi r25 te yok gibi bişey 400nk da mükemmel.
    Ben sadece motosikletleri karşılaştırıyorum burada ikisinide kullanmış olarak. Servis konusunda 400nk iyi demedim. Tabiki de japon markaların en büyük artısı servisleri kat kat üstünler diğerlerinden BEN SADECE MOTOSİKLETLERİ KARŞILAŞTIRIYORUM SERVİSİNİ DEĞİL.

Güzel dilekleriniz için de teşekkür ederim Allah hiçbirimize kaza bela vermesin.
    benimde maaşımı kıskananlar var normal böyle şeyler ,
    Huseyin9595 bunu beğendi.

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Japon Japon dedik ama japon dışında, Dominar400 ve henüz dün satılmaya başlayan 2018 model euro4 Benelli BN251 e de bir bakmanda fayda var. Metzeler lastik, Çift ABS gibi güzel artıları var. fiyatı 15.800TL

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bak kendi kendini düşürdün tongaya youtube olmasaydı ne yapacaktınız siz Tamam AEA benimde çok sevdiğim birisiydi hemen hemen bütün videolarını defalarca izlemişliğim vardır fakat benim anlatmak istediğim şu birisi iyi dedi diye o motor iyi olacak değil anladın mı bunu söylemeye çalışıyorum tutturmuşsun bir abs abs tamam anladık abs yararlı birşey ama benim anlatmak istediğimle senin savunduğun çok ayrı şeyler anlatabildimmi...

Ben cf400nk alma demiyorum bu motora kötüde demiyorum söylemek istediğim bu adam çektiği bu krediyle o motora alırsa zarar eder bunun aksini bana kimse idda edemez...

Zarar etmemesi için başı ağrımaması için rahat rahat aldığı mala değmesi için saydığım motorlar bu konu burda kalır seneler geçsede bu konuyu açan arkadaştan rica ediyorum Allah izin veririse 2 sene sonra felan buraya yazsın sonuçları bakalım kim haklı kim haksız delinin biri kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkartamamış hadi eyvaAllah
    Gerçek güç sıçrayışta değil , sarsılmaz duruştadır .

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Tonga ya düştün derken youtube izlemeyen mi var bana tonga ya düştün diyosun da şimdi sende izledim diyorsun. ABS ABS diye nerde tutturuyprum acaba göstersene lütfen.

Hep kendinizle çelişiyorsunuz daha demin ki yazılarınızda kötülediniz üstüne bile binmeye gerek yok çinli lastikler berbat dediniz şimdi de kötülemedim diyorsunuz.

Zarar etmek istemiyorum da demiyor konu sahibi arkadaş zaten kar yapmak için bir motosiklete biniyosan hiç binme zaten motor zevk işidir. Ayrıca geleceği nasıl görebiliyorsunuz ilk defa bu kadar pahalı bi çinli motosiklet geldi ve oldukça da satılıyor belki piyasaya oturacak oturmasa bile bugün 20 ye alınan motosikletler 2 sene sonra 35 e satılacağı için aldığı fiyatın altına çok vermez.

Neyse bu konu uzar gider daha fazla uzatmaya gerek yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Konu tartışmayadönmüş gibi geliyor, Konuyu açan arkadaşımız neler yaptı etti, sanırım hala karar veremedi

Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Ayaklar baş olmuş birşey demiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    sen bir motor almaya bak erken secim var , valla alamazsin

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Neyse bir karar vericem artık kafam karışmasın daha fazla teşekkürler herkese.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bence krediyi iade edin, erken seçim geldi, döviz ne olur ne olmaz Allah bilir.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Kredi ile birşey alacaksanız, mutlaka sıfır olsun.Dominar en mantıklısı.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Sıfır dominar: abs+kaydırmalı debriyaj +kendini kanıtlamış+Türkiye’de geçen sene en çok satılan motosikletler arasına girmiş,az yakan,parçası çok ucuz( dominar ayaklık 40 tl,r25 150tl),tek silindir ama 400cc,konforlu,heybetli,Ledli,lastik değişme ihtiyacı olmayan,fiyatı şimdilik uygun ....daha sayabilirim.Ben çok memnunum tavsiye ederim.

Ekrem Ata abi özelden hesap no’mu yolluyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Çinli diyip hor gördüğünüz mondialin rx3i evo gurubuyla her hafta geziye gidiyorum. Adamlar tadını çıkaraıkara geziyor. Tamam ufak tefek problemleri olmuyor değil ama kim 14.000 e 3 tane çantalı , koruma demirli , ön camlı enduro veriyor başka ?

Bunlar fiyat/performans ürünleri tabiki bütçe yeterliyse japon alınabilir ama çinlilerde cayır cayır gidiyor.
    Huseyin9595 bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence krediyi iade edin, erken seçim geldi, döviz ne olur ne olmaz Allah bilir.
    Döviz bu konuda beni nasıl etkiler 300-500 zam gelir en fazla alıcağım motora ben motorum satılır satılmaz alıcam uzun süre beklemeyi düşünmüyorum

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Parayı elde tutmakta veya borçlanmamakta fayda var anlamında söyledim.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parayı elde tutmakta veya borçlanmamakta fayda var anlamında söyledim.
    Arkadaş ile ilk kez bir kulvarda aynı düşünceyi paylaşıyoruz. O krediyi hemen iade et giden parayı da önemli değil die vazgeç. Şimdilik piyasalar rahatlamış görünebilir ama Haziran'da ortalık fena karışabilir. Severek ve isteyerek aldığın motorunu saçma sapan bir sebeple elinden gitmesini de izlemeyi hiç istemezsin. 20000ciddi rakam. ıvır zıvırı ile 26000 falan ödemek zorundasındır herhalde. Motorunu satmadıysan onu da elinde tut. Gidiyor mu gidiyor. Ucuz mu ucuz. Boşver gerisine seçimden sonra kararını verirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde maaşımı kıskananlar var normal böyle şeyler ,
    Senin görmemişliğini ve cahilliğini kıskanıyorum ben sadece. Yazık sana başka bişey demiyorum. Fren yapmasını bilmiyorsun, geyik yapmasını bilmiyorsun, düzgün muhabbet etmesini bilmiyorsun, motor sürüş mekaniklerinden anlamıyorsun.

En önemlisi Doğru ile Yanlışı ayıramıyorsun. Antipatik davranmak için gereğinden fazla çaba harcıyorsun. Fakat sana kalsa senin bu saydığım özelliklerini kıskanıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ALmanya kadar kıskanıyorsun beni sen değil birkaç tane var, belli ediyor kendini 36 ay daha kredi çeker dominar bile alırım, 1800 tl azmı yemek kartımla hergün burger king den yiyorum

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ALmanya kadar kıskanıyorsun beni sen değil birkaç tane var, belli ediyor kendini 36 ay daha kredi çeker dominar bile alırım, 1800 tl azmı yemek kartımla hergün burger king den yiyorum
    Hergun burger yenmez,motoru bozarsin..

Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş ile ilk kez bir kulvarda aynı düşünceyi paylaşıyoruz. O krediyi hemen iade et giden parayı da önemli değil die vazgeç. Şimdilik piyasalar rahatlamış görünebilir ama Haziran'da ortalık fena karışabilir. Severek ve isteyerek aldığın motorunu saçma sapan bir sebeple elinden gitmesini de izlemeyi hiç istemezsin. 20000ciddi rakam. ıvır zıvırı ile 26000 falan ödemek zorundasındır herhalde. Motorunu satmadıysan onu da elinde tut. Gidiyor mu gidiyor. Ucuz mu ucuz. Boşver gerisine seçimden sonra kararını verirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

Senin görmemişliğini ve cahilliğini kıskanıyorum ben sadece. Yazık sana başka bişey demiyorum. Fren yapmasını bilmiyorsun, geyik yapmasını bilmiyorsun, düzgün muhabbet etmesini bilmiyorsun, motor sürüş mekaniklerinden anlamıyorsun.

En önemlisi Doğru ile Yanlışı ayıramıyorsun. Antipatik davranmak için gereğinden fazla çaba harcıyorsun. Fakat sana kalsa senin bu saydığım özelliklerini kıskanıyorum
    Anlatamassın kardeşim anlatamassın ben anlatamadım sende anlatamassın
    Reklam kokan hareketler bunlar
    Gerçek güç sıçrayışta değil , sarsılmaz duruştadır .

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    2010-2011 cbf 600

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)