Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cf 150 nk önerirmisiniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Bütcem cok yok hemsireyim 6 ile 7 bin ylye sport motor alicam ve bu renkleri felen hosuma gitti sizce onerirmisiniz cf 150 nk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paran yoksa almanı önermem...

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Alıntı Hemşiremotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütcem cok yok hemsireyim 6 ile 7 bin ylye sport motor alicam ve bu renkleri felen hosuma gitti sizce onerirmisiniz cf 150 nk
    150cc motora göre parça fiyatlarının pahalı olduğu, bakım aralıklarının 3000km de bir yapıldığını duymuştum ( motor sağlığı açısından iyi bir şey) Bunları dezavantaj saymazsak , parasına göre çok iyi motor bence.

şöyle birşey var hani şimdi yzf125 almak isterdim daha önce tek tecrübem bisiklet bu demek oluyoki hani öğrenemem demiyorum bana 1 saat ver trafikte hız yapmaya başlarım ama tabikide hız icin değidle görünüş için alıyorum parçası pahalı olması önemli dğeil bakımları düzenli yaptırıcamm sport görünümlü ve knforlu olsun cünkü ilk motorum alır almaz mahallede 1 günümü ayırıp sürüş denemelri yapıcam kullanmayı biliyorum ama tecrübem yok yani denemedim bu başlangıc icin güzel görünümde güzel görünüm açısından önerin nedir abi ? yaşım 18 boyum 1.77 kilon 66 bana göre fiyat ve görünüş güzel cünkü se vgilimi okuldan almaya felen gidicem maksat havam olsun :=)

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    daha önce tek tecrübem bisiklet bu demek oluyoki hani öğrenemem demiyorum bana 1 saat ver trafikte hız yapmaya başlarım sport görünümlü ve knforlu olsun cünkü ilk motorum alır almaz mahallede 1 günümü ayırıp sürüş denemelri yapıcam maksat havam olsun :=)
    Bu şartlarda zor bir durum..

2.saat rossi olurum diyorsun yani
    san bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    benim apache yi verem sana 6 ya

Cf 150 nkyi taktim kafayi alicam sanirim snsbshshhs

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    parça fiyatları aşırı pahalı ve tam bilinen bir model değil. aea sayesinde biraz kaptırdı gitti ama piyasası daha oturaklı daha bilinen birşey alalım sana

10000 km yi geçtim ve hiç düşünmeden al uzun yol şehir içi falan farketmez süper 150 tl ye de koruma takozu aldınmıydı (bence lastikde almalısın) 10 numara motor kronik hiçbir arızası yok ama 130 u geçmez baştan söyleyeyim yani mükemmel bir torklanmasıda yok ama şekli duruşu güzel duruştan kastım fren :D

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şöyle birşey var hani şimdi yzf125 almak isterdim daha önce tek tecrübem bisiklet bu demek oluyoki hani öğrenemem demiyorum bana 1 saat ver trafikte hız yapmaya başlarım ama tabikide hız icin değidle görünüş için alıyorum sport görünümlü ve knforlu olsun cünkü ilk motorum alır almaz m yaşım 18 boyum 1.77 kilon 66 bana göre fiyat ve görünüş güzel cünkü sevgilimi okuldan almaya felen gidicem maksat havam olsun :=)
    sen bence motor alma kardesım alıyorsan da kız arkadasını artcı olarak alma hatta hıc bır canlıyı alıp gezme . senın motor alma sebebın bellı

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    şöyle birşey var hani şimdi yzf125 almak isterdim daha önce tek tecrübem bisiklet bu demek oluyoki hani öğrenemem demiyorum bana 1 saat ver trafikte hız yapmaya başlarım ama tabikide hız icin değidle görünüş için alıyorum parçası pahalı olması önemli dğeil bakımları düzenli yaptırıcamm sport görünümlü ve knforlu olsun cünkü ilk motorum alır almaz mahallede 1 günümü ayırıp sürüş denemelri yapıcam kullanmayı biliyorum ama tecrübem yok yani denemedim bu başlangıc icin güzel görünümde güzel görünüm açısından önerin nedir abi ? yaşım 18 boyum 1.77 kilon 66 bana göre fiyat ve görünüş güzel cünkü se vgilimi okuldan almaya felen gidicem maksat havam olsun :=)
    Niyetinizden anladığım kadarııyla Muhtemelen 6 ay içinde düşer ölürsünüz.. Şimdiden Allah rahmet eylesin..

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Bu yaşlarda akıl havada oluyor yalnış anlama yarın öbür gün hızlı gidilmiycek yerlerde 2 kız görünce basmaya çalışırsın yazık olur sanada motorada

Usta motoru kiz icin degil iş icin aliyorum hastane ile gidis gelis 1 saate yakin u beni rahatsiz ediyor o yuzden

Slayer5810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suan Motosikletim Yok :(
    [QUOTE=Hemşiremotor;4312109]şöyle birşey var hani şimdi yzf125 almak isterdim daha önce tek tecrübem bisiklet bu demek oluyoki hani öğrenemem demiyorum bana 1 saat ver trafikte hız yapmaya başlarım ama tabikide hız icin değidle görünüş için alıyorum parçası pahalı olması önemli dğeil bakımları düzenli yaptırıcamm sport görünümlü ve knforlu olsun cünkü ilk motorum alır almaz mahallede 1 günümü ayırıp sürüş denemelri yapıcam kullanmayı biliyorum ama tecrübem yok yani denemedim bu başlangıc icin güzel görünümde güzel görünüm açısından önerin nedir abi ? yaşım 18 boyum 1.77 kilon 66 bana göre fiyat ve görünüş güzel cünkü se vgilimi okuldan almaya felen gidicem maksat havam olsun
    Sekil Sukul Onemlidir Tabi :D

Se-ZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    "sevgilinin seni çok seviyor olması lazım" eğer kendisini artçı olarak alacaksan arkana

Bu konuyu herhalde benim kadar araştıran yoktur herhalde aylarca Pulsar 150ns ile 150 NK arasında kaldım. Sayısız araştırma yaptım. Aslinda harika bir motor ve hala hayranligim devam ediyor. Şuan Pulsar sahibiyim. Pulsari iyi ki almışım diyorum. Evet herşeyiyle harika bir motor ama çoğu parçanın Çin'den gelmesi bekleme süresi ve okuduğum sayısız sebeplerden dolayı defterden sildim ben cf motoyu. Ama hala görünüş olarak en yakışıklı 150 liktir gözümde
    Ergün Er. bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R
    Kaldığım sitede arkadaşımda var 0 aldı , 20.000 km oldu her gün küçükçekmeceden karaköye işe gitti motorla. Kendisi memnundu sorun çıkardığını görmedik. Sadece gördüğümü söylüyorum siz alırsınız sorun çıkarır falan bilemem tabi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)