Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

klasik servis aracı kavgası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    https://www.youtube.com/watch?v=VjlHO5HsSdw
    ellerine sağlık diyorum o yoldan öyle değil böyle gidilir diyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax250
    ne gereksiz nedenlerden trafikte kavga edip birbirimizin kafasını gozunu patlatıyoruz... Allah akıl fikir versin herkese...
    pea bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    ucan tekme atanin elinden operim , iyiolmus camdan kafayi uzatipp eee agiz egiyir surme motorun istune insan var onda insan ...
    Huseyin9595 bunu beğendi.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    N'oldu şimdi? Ben ne izledim? Kime ne faydası oldu bu davranışın?
    Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?

Kafamda deli sorular...
    pea bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tiyatro gibi yemin ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Bi kavgada nakavt yoksa ben keyif almıyorum , bu kavgadanda keyif almadım .Hele 60 yaşındaki dayı tırnak makasının bıçağıyla aşşağı inmiş , trafikte böylelerine " koca adam dövsem millet beni ayıplar " deyip bulaşmıyordum bundan sonra fikrim değişti.Yinede İnşaallah böyle bi kavgada kendimi bulmam , lisanslı boksörüm lisansım iptal olabilir.

Motosiklet üstündeyken 3 kişiyle tartıştım , 2 sini tatlı dilimle deliğinden çıkarıp özür dilettim 1 inin aynasını kırdım . Tasvip etmiyorum ama hakikaten hak ediyorlar bazen.
    Huseyin9595 ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Kafaya ne biçim vuruyo şak şak asjdhasfkjhksjsd bu video patlar hakket he. Yazıldığına göre servisci motosiklet yoldan gidemez diyip üstüne sürüyor sonra kavga çıkıyor.

Cesaret ,deli özgüveni vs bunlar boş iş.Arkanizda gördüğünüz zaman yol vericeginiz 4 araç:minibüs,servis,kuş serisi,tuğralı doblo(siz temkinli olun tuğrasızlarada verin)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:15 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi kavgada nakavt yoksa ben keyif almıyorum , bu kavgadanda keyif almadım .Hele 60 yaşındaki dayı tırnak makasının bıçağıyla aşşağı inmiş , trafikte böylelerine " koca adam dövsem millet beni ayıplar " deyip bulaşmıyordum bundan sonra fikrim değişti.Yinede İnşaallah böyle bi kavgada kendimi bulmam , lisanslı boksörüm lisansım iptal olabilir.

Motosiklet üstündeyken 3 kişiyle tartıştım , 2 sini tatlı dilimle deliğinden çıkarıp özür dilettim 1 inin aynasını kırdım . Tasvip etmiyorum ama hakikaten hak ediyorlar bazen.
    Hocam dövmek, asmak, kesmek kısmı size kalmış ama dikkat edin emanetle çıkmasın biri .Motosikletçiler kendi kuyusunu kendi kazıyor ,kendimde motosiklet kullanmama rağmen son zamanlarda benim için asıl tehdit unsuru motorcular ,hele kuryeler varya birgün sağlam dövecem birini hem benim lisansimda yok ehehehe

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Kim haklı kim haksız ben anlayamadım ama tam tipik türk kavgası :D küfür- itme -kakma sonra da namerde sarıp sopa demir bıçak.. Tam varoş işi..

Motosikleti
    falcon flash 100
    Niye adam gibi yolda gidemiyoruz hep bir hırlama, hep bir atarlanma, hep artislik yapmayı marifet sayma.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    valla bu kavga işlerini ben de pek sevmem ama iyi olmuş. içimin yağları eridi. yok yolda gidemezsin yok şöyle yapamazsın. bi de kamerada tam görünmüyor ama servis aracında kıro inip motorla direk çullanmaya çalışmış. keşke demiri de elinden alıp kafasına indirselermiş.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    apaciler zaten olay olsa da bize iş çıksın diye trafikte gezen tipler kafada kask yok 3 kisi olmanin verdigi guven de var tabi. trafikte boyle en ufak surtusmede kavga ederseniz cok yaşamazsiniz simdi sopa cikmis karşılarina bir gun tabanca cikar bedavadan niyazi olursunuz
    pea bunu beğendi.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    İstanbul gibi bir şehirde arabasından inip birine artislik yapan herkesin ilk dayak yiyen kişi olmasını istiyorum. İlk inen motormu yoksa serviscimi bilmiyorum. Neyine güveniyor insanlar bilmiyorum. Hele motorcu arkadaş çıplak gidiyor adamlar arabadan silahla inse bıçakla inse ne olacak ? Yani tamam kaska eldivene güvenir insan ama kapalı bir araçta tahmin edemiyeceğiniz aletler olabilir ki adam anahtarla vurmaya çalışıyor. Bukadar ucuzmu hayatınız ? Yazık vallahi
    Deadly Sto(R)m bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Girmeyin böyle işlere . Kaskın içinde küfür edin sonra basın gidin. Haklı olan kavgada galip gelecek diye bir kural yok, o sadece filmlerde olur. Kimseyi tek yumrukla indirip haddini bildiremezsiniz. Attığın kadar da sen yersin. Tabi bıçaklanıp demir sopa ile kemiklerinin kırılma riski de var. Hiç değmez.
    Deadly Sto(R)m bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Adam Camdan mı indi motor durdu arkaya döndü kavga başlamış,

Adam bijon anahtarı ile gelmiş

Toplum olarak kavga etmeyi bilmiyoruz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)