Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Suzuki gsx s750 mi MT 09 mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW g310r
    Selam herkese Almanyada yasiyorum suanda bmw g310r kullaniyorum ama motorum artik eski zevki vermiyor orta üst sinif bir makina arayisindayim siz olsaniz bu iki motordan hangisini secerdiniz fiyat olarak gsx s750 bir adim önde teker yapma apacilik yönünden de mt 09

bu arada gsx s750 yi 7,500 euro civarina alabiliyorum mt 09 da 8400 falan sifir alacam tip olarak ikiside hosuma gidiyor bayagi kararsiz kaldim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    4KORSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    şimdi hiz ve çeviklik olarak diyorsan tabiki mt09 ve sıfır alacagım diyorsun elekronik destek tcs abs var kaydırmali debriyaj shifter ide unutmamak lazım gsr 750 de bildigim kadari ile pek bir şey yok ama 4 silindirin torku tamamen var ona şüphe yok gsr 750 zor satilir. mt09 ile z900 kıyasi yapsa idin hız konusunda kesinlikle z900 derdim o ayri bir konu umarım kafan iyice karısmıştır :D

Motosikleti
    MT-07
    Me Te Doquz. Kaporayı bırak, hayırlı olsun.

Motosikleti
    BMW g310r
    suzuki elektronik olarak bos degil modlar tcs falan var z900 güzel makina ama bazi sebeplerden ötürü düsünmüyrum ayrica piyasa olarak suzuki Alman piyasasinda bayagi tutuluyor gsx s750 serisi mt 09 dan fazla tuttu satmasi sorun olmaz aklimi celen tek sey suzukinin daha uygin olmasina karsin mt nin daha seri bir makina olmasi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

Alıntı 4KORSAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi hiz ve çeviklik olarak diyorsan tabiki mt09 ve sıfır alacagım diyorsun elekronik destek tcs abs var kaydırmali debriyaj shifter ide unutmamak lazım gsr 750 de bildigim kadari ile pek bir şey yok ama 4 silindirin torku tamamen var ona şüphe yok gsr 750 zor satilir. mt09 ile z900 kıyasi yapsa idin hız konusunda kesinlikle z900 derdim o ayri bir konu umarım kafan iyice karısmıştır :D
    suzuki elektronik olarak bos degil modlar tcs falan var z900 güzel makina ama bazi sebeplerden ötürü düsünmüyrum ayrica piyasa olarak suzuki Alman piyasasinda bayagi tutuluyor gsx s750 serisi mt 09 dan fazla tuttu satmasi sorun olmaz aklimi celen tek sey suzukinin daha uygin olmasina karsin mt nin daha seri bir makina olmasi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Me Te Doquz. Kaporayı bırak, hayırlı olsun.
    kaporaya gerek yok

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı devrimkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

kaporaya gerek yok
    Çok karşılaştırmasını izledim,Alman ve Fransız dergilerinde de çok okudum.
    Gsx-S 750, Mt09'a göre daha kararlı ve gazı daha stabil.Almanya'da Gsx-S 750 çok tuttu zaten.
    Viraj seviyorsan Gsx-S 750.

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok karşılaştırmasını izledim,Alman ve Fransız dergilerinde de çok okudum.
    Gsx-S 750, Mt09'a göre daha kararlı ve gazı daha stabil.Almanya'da Gsx-S 750 çok tuttu zaten.
    Viraj seviyorsan Gsx-S 750.
    Söylediklerinde cok haklisin... bende sorun su ki ben hem viraj seviyorum hem teker

bence s1000rr
    ufuk01 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence s1000rr
    ögrenci adamim s1000rr beni asar calistigim anca gsx s750 ye yetiyor aslinda mt 09 a da yetmiyor

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı devrimkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söylediklerinde cok haklisin... bende sorun su ki ben hem viraj seviyorum hem teker
    O zaman Mt-09 SP.Ama ben Almanyada yaşasaydım Aprilia Tuono v4'den başka motora binmezdim.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman Mt-09 SP.Ama ben Almanyada yaşasaydım Aprilia Tuono v4'den başka motora binmezdim.
    Malasef daha ögrenciyim calistigim ancak 7-8 k arasi bir motora yetiyor motorumu satsam 3,5 eder 2k da suan birikmis param var eylüle kadar da 1,5 - 2 k biriktirebilirsem anca belki biraz acilip takside falan girebilirim ama oda pek aklima yatmiyor

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence s1000rr
    Almanyayı okuyunca benimde aklıma ilk o geldi. Gel sarılıp ağlayalım

Troll bi başlık mı bu ya? 3-5-7-8k sıfır gsr 750 ler mt 9 lar falan noluyoruz abi?

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Troll bi başlık mı bu ya? 3-5-7-8k sıfır gsr 750 ler mt 9 lar falan noluyoruz abi?
    Almanyada olunca işte :D

Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almanyada olunca işte :D
    7-8-9k paralara Yamaha 50 cc getirecekmiş Rica ediyorum açmayın böyle başlıklar rencide oluyoruz.

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7-8-9k paralara Yamaha 50 cc getirecekmiş Rica ediyorum açmayın böyle başlıklar rencide oluyoruz.
    Baslik troll degil gercek fiyatlar ben bmw g310r i 4100 euro ya aldim 900 km de bizim ülkemizde de ekonomik durum böyle olsa yurt disinda bir tane gurbetci kalmaz demek ki biz kendimizi buna layik görmüyoruz hükümeti elestirdim diye Türkiyede neredeyse linc ediliyordum... e demek ki biz buna layigiz

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    adam öğrenci haliyle para biriktirip gsxs750 alıyor vay be burada 50 bine sv650 filan var. bende birkaç seneye gelecem alamanyaya

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam öğrenci haliyle para biriktirip gsxs750 alıyor vay be burada 50 bine sv650 filan var. bende birkaç seneye gelecem alamanyaya
    Sv 650 50 bin mi yok a... bu arada Almanyaya gelmek bu son zamalarda bayagi zorlasti keske ülkemiz düzelse biz dönsek :( kapinin önünde kiz gibi g310r yatiyor ama neredeyse her allahin günü yagmur yagiyor günes duasina cikiyoruz... saka bir yana hayirlisi olsun senin icin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    laf söleme türkiyeye burda herşey tıkırında gayet memnun insanlar hayatından yaşam standartından.valla alıcaksanda 2 motorda direk rakip ama mt09 bir üst segmente kalıyor resmen.çekiş kontrol sürüş modları quick shifter led farlar vs ayrıca tork ve güç fazlasıyla çok fazla seçenek bırakmaz.suzukide tabiki çok çok güzel cihaz ama daha eski bir model kalıyor bunun yanında.sorun yanlış aslında z900mü mt09 mu deseydin orda işler artı eksi değişirdi.şimdiden hayırlı olsun mt9un

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    laf söleme türkiyeye burda herşey tıkırında gayet memnun insanlar hayatından yaşam standartından.valla alıcaksanda 2 motorda direk rakip ama mt09 bir üst segmente kalıyor resmen.çekiş kontrol sürüş modları quick shifter led farlar vs ayrıca tork ve güç fazlasıyla çok fazla seçenek bırakmaz.suzukide tabiki çok çok güzel cihaz ama daha eski bir model kalıyor bunun yanında.sorun yanlış aslında z900mü mt09 mu deseydin orda işler artı eksi değişirdi.şimdiden hayırlı olsun mt9un
    Eyvallah dostum haklisin herkes memmun zaten bana ne galiba haklisin eger parayi tam denklestirebilirsem mt09 a daha sicak bakiyorum sanki gsx s750 alirsam tam tatmin etmiyecek gibi mt bir gömlek üstün

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı 4KORSAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafası karışacaksa senin bilmeden atıp tutman yüzünden karışacak.Gerçi baştan "bildiğim kadarıyla" diyerek desteksiz atacağım diye vermişsin altyapıyı takdir ettim.
    En baştaa adam gsx S750 demiş sen gsr anlamışsın.Sonra gsx s750 de pek bir şey yok demişsin.sürüş modları olsun,tcs olsun ikisinde de var+olarak suzuki de kyb maşalar var.4 silindirli her motorun 3 silindirden daha fazla torklu olacağını düşünmen de ayrı bir konu,ki bahsi geçen iki motor araasın da mt9 daha torklu.Hız konusun da da ezmeye kalkmışsın mt9'u.200 dolara limitör iptali yapılıyor getir bakalım şu senin Z900 ü kim kimi deliyor görelim.Ecu flash işlemi yapılmış bir Mt-09 z1000 e kafa tutuyor.
    Gelelim arkdaşın sorusuna.İkisi arasın da en önemli etken ağırlık.Mt9 190 kg ama suzuki 213 kg aradaki fark 23-25kg civarı bu ciddi bir ağırlık farkı.Suzukinin gaz tepkisi daha kontrol edilebilir,daha oturaklı,kontrolü mt9 a göre daha kolay olacaktır ama ataklık,agresif bir sürüş istiyorsan mt9,hatta MT-09 sp ile üst seviye maşalar ile daha kontrollü bir mt9'a sahip olabilir arkadaş.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)