Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Suzuki gsx s750 mi MT 09 mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GSX S ne be abi. Tamam güzel motor eyvallah da bizde ki TVS Apache nin 750 lik versiyonu bildiğin motor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 500R-CB650F
    çok zor bir soru. Fakat ben Almanya'da yaşıyor olsam ilk olarak bmw düşünür sonra gider suzuki alırdım. Mt09'un yolu çok iyi tutmadığı söyleniyor(kesin olmayan bilgi). Ama Gsx-s 750 daha oturaklı daha babayiğit bir motor olduğunu düşünüyorum. Devşirilmiş bir blok. Maalesef suzuki Türkiye'de biraz sönük kalıyor tıpkı kawasaki gibi. Eğer servis ağı ve yedek parçası uygunsa suzuki benim tercihim olurdu.

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    750Z serisi fena, TR de S750 hala satışa çıkamadı, olur da çıkarsa MT9 dan yüksek fiyat yazar suzi

https://bikes.suzuki.co.uk/bikes/str...ack+No.2+(YKV)

Motosikleti
    Dominar 400
    devrim kardeşim bence buralarda böyle şeyleri çok dillendirme forum vasıtasıyla milletin nazarı kem gözü değecek ben bile yorumlarını okudukca almanya'da iş bulsana kanka geliyorum diye mesaj atasım geldi :D

soruna cevap olarak da suzuki bana hep daha abi ağır başlı TR'deki clubların onunde bekleyen o bodyguardlar gibi gelir sempatik ve modern.
    yamaha ise daha çok semt oturuşu yapan hızlı yaşayan gençleri anımsatıyo karar senin.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı 4KORSAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi hiz ve çeviklik olarak diyorsan tabiki mt09 ve sıfır alacagım diyorsun elekronik destek tcs abs var kaydırmali debriyaj shifter ide unutmamak lazım gsr 750 de bildigim kadari ile pek bir şey yok ama 4 silindirin torku tamamen var ona şüphe yok gsr 750 zor satilir. mt09 ile z900 kıyasi yapsa idin hız konusunda kesinlikle z900 derdim o ayri bir konu umarım kafan iyice karısmıştır :D
    gsx tede abs var yalnız öyle yazıyor

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı Xyma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok zor bir soru. Fakat ben Almanya'da yaşıyor olsam ilk olarak bmw düşünür sonra gider suzuki alırdım. Mt09'un yolu çok iyi tutmadığı söyleniyor(kesin olmayan bilgi). Ama Gsx-s 750 daha oturaklı daha babayiğit bir motor olduğunu düşünüyorum. Devşirilmiş bir blok. Maalesef suzuki Türkiye'de biraz sönük kalıyor tıpkı kawasaki gibi. Eğer servis ağı ve yedek parçası uygunsa suzuki benim tercihim olurdu.
    Burda suzuki ve kawa hondayla yamahadan ucuz zaten gsx s 750 düsünmemim sebebi hem alirken ucuz omasi hemde isletme maliyetinin daha uygun olmasi bmw konusunda zaten hali hazirda bmw var ayrica bmw nin bu modellere tam rakip bir motoru yok olaninda tipi pek hosuma gitmiyor bkz f800 r

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GSX S ne be abi. Tamam güzel motor eyvallah da bizde ki TVS Apache nin 750 lik versiyonu bildiğin motor.
    Tvs apache hic sürmedim ama gsx s750 sürdüm eger apache okadar kaliteliyse tercih edelebilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:49 ----------

Insallah bizim ülkemizde bir gün o refaha erisirde gercekten ülkemizin üzerinde göz olur.
    Suzuki ve yamaha hakkinda cok haklisin bende tam ikisin arasinda bir karaktere sahibim galiba son sözü benim ekonomik durumum söyleyecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:53 ----------

Alıntı Mlhbl07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devrim kardeşim bence buralarda böyle şeyleri çok dillendirme forum vasıtasıyla milletin nazarı kem gözü değecek ben bile yorumlarını okudukca almanya'da iş bulsana kanka geliyorum diye mesaj atasım geldi :D

soruna cevap olarak da suzuki bana hep daha abi ağır başlı TR'deki clubların onunde bekleyen o bodyguardlar gibi gelir sempatik ve modern.
    yamaha ise daha çok semt oturuşu yapan hızlı yaşayan gençleri anımsatıyo karar senin.
    Insallah bizim ülkemizde bir gün o refaha erisirde gercekten ülkemizin üzerinde göz olur.
    Suzuki ve yamaha hakkinda cok haklisin bende tam ikisin arasinda bir karaktere sahibim galiba son sözü benim ekonomik durumum söyleyecek

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)