Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sayenizde Ekipmanımı En İyi Şekilde Diziyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    HyperXCrossfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Öncelikle hayırlı olsun,tekerinize taş değmesin.

Arkadaşların dediği gibi kaskdan biraz kısabilirsiniz.Marushin oldukça hafif gerçekten ele alınınca fark hissediliyor.Hjc,mt carbon gibi veya testlerde başarılı ve sertifikalı 1000tl civarında olan bir kask alıp,bot ekleyebilir veya montun kalitesini arttırabilirsiniz.

Mont olarak revit ve alpinestarsın uygun fiyatlı yazlık ürünleri vardı ama sezon açıldıği için fiyatlar artmış olabilir.700-800tl civarında.Venom montun korumaları da elden geçirilebilir gerçi aradaki farka.Sırt korumayı unutmayın bu arada,revitin ürünü oldukça iyi.

Branda autoen markasına bakabilirsiniz,daha ucuz olabilir bazı sitelerde.

Bot olarak uzun; yds diablo 11 ve formanın uygun modelleri var.Yds kullanıyorum ve kalite ve sağlamlık olarak sıkıntısı yok,fiyatı uygun goretex ürün.Ama tamamen günlük kullanımda biraz zorlar uzun ve tabanın biraz sert olmasından.
    Daha uygun fiyatlı ve günlük kullanım için rockwell luke air aldım,fiyatına göre fena bir ürün değil.Parmak ve topuk korumaları yeterli ama bilek korumaları biraz yumuşak geldi.Günlük kullanımda sıkıntısı yok.

Alarmlı disk kilidi bakarsan,hepsiburda da 10mm pimli auvrey kilit var 200tl.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    NMAX 155
    Yazlık diyip kışlık eşya doldurmuşsunuz ben size kendi tavsiyemi yapmak istiyorum ve SHOEİ kask cidden uçuk olmuş.

REVİT FLY 2ELDİVEN 400TL
    REVİT AİRFORCE MONT 700TL+ 100TL SIRT KORUMA
    TECH90 KEVLAR KOT 350TL
    4RİDERS YAZLIK BOT 300TL
    KASK 1000TL (NOLAN N87-AGV K3-SUOMY AİROH MODELLERİ OLABİLİR-LS2 CARBON MODELLERİ)

2700TL CİVARI EDİYOR.

ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.motovento.com/urun/size-...oves-AND000077
    Eldiven olarak bunu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Canlısı fotoğraftaki gibi biçimsiz değil gayet düzgün

huseyincecen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift Minör
    Alıntı Skulkrusha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marushin 999rs serisi alabilirsin. Plastik 1400gr bir kaska 1500 lira vereceğine, 1050gr karbon fiber karışımı sharp 5 yıldızlı bir kaskın olur. Aradaki gram farkını çok görmüyorsan kafanın üstüne 300-400gr bir kitap koy yürü.
    Hocam biraz araştırdım kaskı ve güzel bir kask oldu kanısına vardım.
    Ancak QWEST'inde sharp testinde 5 yıldızı var ve plastik değil.
    Ağırlık konusundada haklısın yazdım bu kaskı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:25 ----------

Alıntı HyperXCrossfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun,tekerinize taş değmesin.

Arkadaşların dediği gibi kaskdan biraz kısabilirsiniz.Marushin oldukça hafif gerçekten ele alınınca fark hissediliyor.Hjc,mt carbon gibi veya testlerde başarılı ve sertifikalı 1000tl civarında olan bir kask alıp,bot ekleyebilir veya montun kalitesini arttırabilirsiniz.

Mont olarak revit ve alpinestarsın uygun fiyatlı yazlık ürünleri vardı ama sezon açıldıği için fiyatlar artmış olabilir.700-800tl civarında.Venom montun korumaları da elden geçirilebilir gerçi aradaki farka.Sırt korumayı unutmayın bu arada,revitin ürünü oldukça iyi.

Branda autoen markasına bakabilirsiniz,daha ucuz olabilir bazı sitelerde.

Bot olarak uzun; yds diablo 11 ve formanın uygun modelleri var.Yds kullanıyorum ve kalite ve sağlamlık olarak sıkıntısı yok,fiyatı uygun goretex ürün.Ama tamamen günlük kullanımda biraz zorlar uzun ve tabanın biraz sert olmasından.
    Daha uygun fiyatlı ve günlük kullanım için rockwell luke air aldım,fiyatına göre fena bir ürün değil.Parmak ve topuk korumaları yeterli ama bilek korumaları biraz yumuşak geldi.Günlük kullanımda sıkıntısı yok.

Alarmlı disk kilidi bakarsan,hepsiburda da 10mm pimli auvrey kilit var 200tl.
    Öncelikle teşekkür ederim.
    Dedikleriniz doğrultusunda kasktan biraz kısacağım.
    Dediğiniz ürünlere bakıyorum şuan.
    Önerileriniz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Alıntı alikagan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazlık diyip kışlık eşya doldurmuşsunuz ben size kendi tavsiyemi yapmak istiyorum ve SHOEİ kask cidden uçuk olmuş.

REVİT FLY 2ELDİVEN 400TL
    REVİT AİRFORCE MONT 700TL+ 100TL SIRT KORUMA
    TECH90 KEVLAR KOT 350TL
    4RİDERS YAZLIK BOT 300TL
    KASK 1000TL (NOLAN N87-AGV K3-SUOMY AİROH MODELLERİ OLABİLİR-LS2 CARBON MODELLERİ)

2700TL CİVARI EDİYOR.
    Hocam oradaki tek kışlık kevlar eldiven ama siz bilirsiniz yani.
    Bunu yazdım ben ekipmanı bu şekilde dizmem daha sağlıklı olucak sanırım.

Motosikleti
    Honda C750
    pantolon olarak " biker jeans korumalı kot "
    öneririm , tam fiyat performans

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler