Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Caberg Vox vs Ego (Hangisi?)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Selam arkadaşlar. Bu iki kask arasında kaldım.

Caberg Vox, Sharp 5 yıldızlı bir ürün. Ama Caberg Ego da cazip geliyor. Ego, herhangi bir teste tutulmasa da sonuçta Caberg kalitesi... Yalnız kaskın üstündeki sunroof biraz düşündürüyor. Güvenlik açısından sorun olur mu acaba?

Ya da bu fiyat aralığında 500-1000 TL başka bir kask önerir misiniz?

Teşekkürler.

Vox: https://urun.n11.com/kask/caberg-vox...k-m-P229537533
    Ego: https://urun.n11.com/kask/caberg-ego...arl-P198139753

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    İkisinin de fiyatları uygun alınabilir.Ama kullananlar yorumlasa daha iyi tabi ki
    Lazasker bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlış hatırlamıyorsam VOX un üretimi bir süre önce bitmişti.Üretim tarihine dikkat etmekte fayda var.Satın almadan önce satıcıya alacağınız kaskın üretim tarihini mutlaka sorun.
    Lazasker bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış hatırlamıyorsam VOX un üretimi bir süre önce bitmişti.Üretim tarihine dikkat etmekte fayda var.Satın almadan önce satıcıya alacağınız kaskın üretim tarihini mutlaka sorun.
    Uyarınız için sağ olun.

Başka önerisi olan var mı peki?

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Hocam Nolan ilanınızı görmüştüm sitede. Aynı kaskı tekrar niye almıyorsunuz? Memnun kalmadınız mı?

Konuyu dağıtmak gibi olmasın N87 alacaklar için de fikir vermiş olursunuz.

Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Alıntı Fr.Sante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Nolan ilanınızı görmüştüm sitede. Aynı kaskı tekrar niye almıyorsunuz? Memnun kalmadınız mı?

Konuyu dağıtmak gibi olmasın N87 alacaklar için de fikir vermiş olursunuz.
    Hayır memnundum ama farklı markaları da tecrübe etmek istiyorum.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Lazasker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Bu iki kask arasında kaldım.

Caberg Vox, Sharp 5 yıldızlı bir ürün. Ama Caberg Ego da cazip geliyor. Ego, herhangi bir teste tutulmasa da sonuçta Caberg kalitesi... Yalnız kaskın üstündeki sunroof biraz düşündürüyor. Güvenlik açısından sorun olur mu acaba?

Ya da bu fiyat aralığında 500-1000 TL başka bir kask önerir misiniz?

Teşekkürler.

Vox: https://urun.n11.com/kask/caberg-vox...k-m-P229537533
    Ego: https://urun.n11.com/kask/caberg-ego...arl-P198139753
    bu markayı oldum olası sevmiyorum kaskları bana cin malı 100 liralık kaskları hatırlatıyor. Sharp testinden ziyade diğer kurumların değerlendirmelerinede bakın motorradhelm vs .
    Lazasker bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu markayı oldum olası sevmiyorum kaskları bana cin malı 100 liralık kaskları hatırlatıyor. Sharp testinden ziyade diğer kurumların değerlendirmelerinede bakın motorradhelm vs .
    O kadar da değil de şimdi...

Önereceğiniz pinlocklu ve açılır kapanır güneş vizörlü 1000 tl'ye kadar kask varsa (nolan hariç) dinliyorum.

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı Lazasker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar da değil de şimdi...

Önereceğiniz pinlocklu ve açılır kapanır güneş vizörlü 1000 tl'ye kadar kask varsa (nolan hariç) dinliyorum.
    MT KRE MOMENTUM SV var ama incelemesi yok ama ürünü kullanmaktayım.
    Lazasker bunu beğendi.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    1000tlye kadar kask arıyor olsam scorpion veya nolan bakardım.
    Lazasker bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA NSS300 FORZA ABS
    ayın 2 sinde fcmotodan dan caberg marathon tourmax sipariş ettim bugün ptt getirdi. tr deki fiyatlara göre çok uyguna geliyor. gerçi bu yeni rengi yoktu trde. yeni renkn almanın avantajı üretim tarihi açısından. caberge çin malı vs diye saçmalayanlar var. sharp testinden ziyade kurumların yorumları demiş birde ) gülermisin ağlarmısın. kask hem ece sertifikalı hem sharptan 5 yıldız almış hala kurum vs diyor, hangi kurum olacak daha. caberg kasklar made in italy 1974 den beri. ayrıca yabancı sitelerde de yorumları çok iyi. güvenle alın kullanın.
    Lazasker bunu beğendi.

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    3 yıldır caberg ego kullanıyorum. Genel olarak memnunum. Ben cruiser ile kullanıyorum 120 üzeri hızlara çok seyrek çıkıyorum. Yüksek hızda gürültüsü rahatsız edebilir. Yaz aylarında sunroofu açıyorum efil efil esiyor. Güneş vizörü avantaj , ayrıca güneş gözlüğü tak çıkar uğraştırmıyor. Ayrıca yanında pinlock da vermişlerdi ve zaten vizör de hazır. Sadece takıyorsunuz ve buharmış buğuymuş dertleriniz olmuyor. Eşime de scorpion almıştım. Scorpionun boyası görünümü kesinlike daha hoş ve daha az gürültü alıyor. Ayrıca havalı yanak pedleri de avantaj. Ama Cabergle daha rahat hissediyorum ve kolay kullanıyorum.
    Lazasker bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Alıntı siyahus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 yıldır caberg ego kullanıyorum. Genel olarak memnunum. Ben cruiser ile kullanıyorum 120 üzeri hızlara çok seyrek çıkıyorum. Yüksek hızda gürültüsü rahatsız edebilir. Yaz aylarında sunroofu açıyorum efil efil esiyor. Güneş vizörü avantaj , ayrıca güneş gözlüğü tak çıkar uğraştırmıyor. Ayrıca yanında pinlock da vermişlerdi ve zaten vizör de hazır. Sadece takıyorsunuz ve buharmış buğuymuş dertleriniz olmuyor. Eşime de scorpion almıştım. Scorpionun boyası görünümü kesinlike daha hoş ve daha az gürültü alıyor. Ayrıca havalı yanak pedleri de avantaj. Ama Cabergle daha rahat hissediyorum ve kolay kullanıyorum.
    Çok teşekkürler. Gürültü konusunu tahmin etmiştim, kullanan birinden duymak da iyi oldu. Ego'nun cazip tarafı güneş vizörü ve pinlcok'u yüzünden yöneldiğim bir modeldi ama gürültü de cazipliğini azalttı. Tamam her kask gürültülü olur da sunroof bayağı büyükçe.

Scorpion'un hangi modelini kullanıyorsunuz? Pinlock ve entegre güneş vizörü yok değil mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)