Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet almaya diye çıktım araba aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cümleten selamun Aleyküm
    Belirli bir miktar kredi çekmiştim aklımda mt09 vardı
    Gittim beğendim almaya karar verdim ve almadan önce
    Aileme danışıyım dedim ve babama ben bunu alıyorum dedim
    Oda aklı başında adamsın tercih senin ama ben almanı istemiyorum
    Dedi , Anneme sordum sorduğuma pişman oldum 😀

Oğlum beni üzme , Acını gösterme , aklımı sende koyma , Binme motora artık bak arkadaşın motordan vefat etti ,

Dedi ve ben kararımı değiştirdim.

2017 model opel astra 0km arabayı aldım bakalım hayırlısı olur inşallah.
    Sizinle paylaşmak istedim.
    -Black-, EnvEng ve mombohunter bunu beğendiler.
    Huysuz Motorcu Kanalımıza Bekleriz.

https://www.youtube.com/channel/UCvsLi-1RBIWxn1uPgG0t3qw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    Otomobil almaya çıkıp çiğköfte dükkanı almaktan iyidir.
    Hayırlı olsun.
    superboycu ve _chaotic_ bunu beğendiler.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Hayırlısı olsun. Bu devirde ihtiyaç dışında motosiklet lüks kalıyor biraz. Önce araba sonra Motosiklet.
    superboycu bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Sizi gerçekten sevenlerin sözlerine değer vererek her yönden iyi bir tercih yapmışsınız. Hayırlı olsun.
    MotoRR bunu beğendi.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    bunu bi arkadaşım da yapmıştı. ilk başta 5 liralık bi motosiklete bakıyordu, o kadar vermişken biraz daha ekle şunu al, yok madem birazcık daha ekle bunu al, yok tamam madem almışken 2 daha koy bunu al derken kendini 35 liraya araba alırken bulmuştu. hatta o araba da opeldi. o zamanlar 35 liraya opel alınabiliyordu. eski güzel zamanlar..

hayırlı olsun bu arada güle güle kullanın
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Geçen yıl,xmax almadan önce 40k bandında motosiklet arayışı içindeydim,kısa bir analiz yaptım ve eski arabamı 35k'ya satıp 60k'ya yeni araç aldım kalan 15k ile xmax aldım 1sene kullanıp aldığım rakama sattım.çokta iyi oldu..

Bu aralar Tvs 200 alacaktım vazgeçtim malum şartlardan elimdeki nakitimi direk dolara gömdüm cryptonumla devam edeceğim..bu şekilde mutluyum..bakın buda çok güzel oldu..

Mevcut şartlarda(Güvenlik,kural ve medeniyet tanımaz saygısız sürücüler,cellat ağır vasıtalar,insan canının hiçe sayıldığı,altındaki aracın değerine göre muamele gördüğün)bir ortamda yerinde bir karar almışsınız.

Hee motor hevesim bitmesin diyorsanız,

Vergi,sigorta,vs muafiyetli 3-4k fiyat bandında,50cc moped alıp fıtı fıtı turlarsın..

Güle güle kullanın..

Not:İstanbulda yaşıyorsanız,trafik açısından,motosiklet sonrası otomobil biraz gerginlik oluşturabilir.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Kardeşim bugün iş yerimin oraya gelecekti. Abi araba ile bırakırım seni dedi. Strese girdim trafiğe girecem die ve erkenden motoruma binip topukladım

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Motosiklet almaya diye çıkıp sana gelesim var.
    MotoRR bunu beğendi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Türkiye şartlarında doğru karar bence. 33 yaşında evliyim bir oğlum var annemlerin haberi yok motora bindiğimden. Haftada bir kere 2 saat kadar motora biniyorum. Onda da başıma bi iş gelir diye korkuyorum açıkçası. Bu kadar manyakla bir arada yaşıyoruz motosiklet akıllı işi değil. Hele İstanbulda yaşıyorsanız çok daha büyük problem.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı mombohunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Türkiye şartlarında doğru karar bence. 33 yaşında evliyim bir oğlum var annemlerin haberi yok motora bindiğimden. Haftada bir kere 2 saat kadar motora biniyorum. Onda da başıma bi iş gelir diye korkuyorum açıkçası. Bu kadar manyakla bir arada yaşıyoruz motosiklet akıllı işi değil. Hele İstanbulda yaşıyorsanız çok daha büyük problem.
    Hocam Allah analı babalı büyütsün,aynı durumdayız,bendede bir cengaver var 5 yaşında,işim gereği motosikleti 3-4 saat kullanıyorum,yaşadığım şehir merkezi 400K nüfuslu trafik büyükşehirlere nazaran biraz daha sakin akıyor,aile yönünden motora karşı bir antipati durumları yok,hatta validemi sattığım xmax'imle eşimden çok gezdirmişliğim vardır

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Öncelikle hayırlı olsun,
    belli bir yaş bandının üzerinde ztn araba olmadan motor almak biraz bencillik gibi geliyor bana bilemiyorum yani evli çocuklu bir birey olarak varsayımım bu yönde, birinden biri olmadan da olmuyor işte ne yazık ki umarım rahatladığın zmn ufak cc bile olsa keyfi gazlamak için alırsın bitane

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Allah analı babalı büyütsün,aynı durumdayız,bendede bir cengaver var 5 yaşında,işim gereği motosikleti 3-4 saat kullanıyorum,yaşadığım şehir merkezi 400K nüfuslu trafik büyükşehirlere nazaran biraz daha sakin akıyor,aile yönünden motora karşı bir antipati durumları yok,hatta validemi sattığım xmax'imle eşimden çok gezdirmişliğim vardır
    Sizinkini de allah analı babalı büyütsün hocam sağlıklı uzun ömrü olsun. Annemi artçı olarak düşünemiyorum kafama vurup durur heralde sürekli olum yavaş git diye ahahaha. Ben zaten acemiyim binmek istese bile alamam
    Bağımsızlık benim karakterimdir.

ATATÜRK

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    İstanbulda gerçekten motor kullanmak delilik.Doğru olanı yapmışsınız, ileride uygun şekilde fırsatları değerlendirirsiniz.

Şehir dışında 10.000lerce km yaptım sorunsuz, gebzeden Kadıköye gidip gelmek çok daha tehlikeli.
    srknsnyz bunu beğendi.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Başkalarının istekleriyle başkaları için yaşamak..
    Bana çok ters.

Birader mümkünse görüşmeyelim..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ne istediğini bilmeyen insanlarda böyle şeyler olur, markete kola almaya gidersin sonra şeftali aromalı soğuk çay ile dönersin aileni dinlemen de kötü bir şey yok ama gerçekten mt-09 isteseydin şu anda profilinde mt-09 yazardı.

kaza bir bahane. motor kullanmanın riski insandan insana değişir, senin dinlediğin hikayeleri bende ailemden akrabalarımdan az dinlemedim ama şimdi bana ne kadar güvendiklerini bir bilsen ne demek istediğimi anlarsın.

bir kaç kere de beni yolda sakin kullanırken de görmüşler; bir gün işten eve gelirken bankamatiğe uğramak için beykente girdim ve işimi görüp giderken ana yola bağlantı kavşağının oralarda birisi beni görmüş ve yanındakine şunu söylemiş "baksana ne kadar sakin kullanıyor"

o yanındaki kişi ise benim büyük abim oluyor tabi. abim "o benim kardeşim" demiş ve sonrasında ne konuştuydular hatırlamıyorum. tesadüfe gülmüşlerdir büyük ihtimal.

yani trafikte risk içeren hareketleri iyi analiz ettikten sonra ve hızlı kullanmadıktan sonra korkulacak bir şey yok.

evet, yeni arabanız hayırlı olsun.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Hayırlı olsun. Bilmiyorum motorunuz var mı da yanına küçük bir scooter veya vitesli bi motosiklet alırsınız takılırsınız Şahsen ben bu zaman da motora 10 binden fazla para vermem araba alırım daha iyi kışın da binerim. O kadar çok zam geldi ki artık 600 cc parasına araba var ister ss ister naked olsun insanları motordan soğuttular.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)