Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Benzine ZAM! (11 Nisan Çarşamba Geceyarısı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesinlikle katılıyorum sana, inan 1 litresi 20 lira olsa yine trafik olur. 1 adet tavuk but 50 lira olsun yine mangal yapılır sahilde, millet nasıl rahat, nasıl yaşıyor anlamıyorum? Demekki kimse fakir değil, bu ülkede herkes inanılmaz zengin, biz de boşuna dert ediyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    acımadıkiii

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bugün 20 liraya benzin alacaktım sonra bir anda pompacı "kaç paralık" diye sorunca "10 liralık" dedim.

+ 10 lira az değil mi? (dedi pompacı)
    - 20 lira olsun, ama o zaman çiğköfte alamam? para yok abi 10 lira olsun. (dedim)
    + şaka yapıyorum. (dedi pompacı, şaka demeseydi dövecektim adamı orada deermişim.)

tabi 10 lira ile eskiden 2 litreden fazla benzin alırdım şimdi ise bir buçuk litre civarı yakıt koydu adam aynı paraya.

...........eve gittim kalan 10 lira ile çiğköfte aldım onuda eleman kıyak yaptı 286 gram çiğköfte koydu. hani ona da zam geldi, eskiden aynı paraya 350 gram alırdık şimdi kıyaklı hali bile 286 gram iken normal fiyatını siz düşünün.

...........
    tüm bu benzin ve çiğköfte sıkıntıma rağmen dün 50 liralık altın aldım "world of tanks" oyununda. 3000 bin altın yapıyor, 2500 altın ile 1 aylık premium yaptım ve 500 altın cepte kaldı.

oyuna verdiğim parayı benzine, çiğköfteye versem daha iyi olmaz mıydı? öyle işte.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    https://www.trendsmap.com/twitter/tw...36557255262209

Benzin aldıktan sonra eve dönen vatandaş

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)