Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

A2 Başlangıç Önerileriniz Nelerdir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Herkese merhaba. A2 ehliyetim kargoya verildi. Daha önce motosiklet tecrübem yok. Trafiğin az olduğu 80 bin nüfuslu bi ilçede yaşıyorum. Ev-İş arası kullanacağım. Gidiş geliş 17 Km.
    Sıfır Km motosiklet almak istiyorum. Hızdan ziyade sağlamlık ve güvenlik daha önemli benim için. Abs ve sıvı soğutma gibi.Mümkün olduğunca kronik sorunsuz ve parça kalitesi yüksek olması dileğim. Sürünmek istemiyorum sürekli ustalarda kısacası.

1.75 boy 60 kilo
    11 bin kredi kartı 10 bin nakitim var. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Rs200 ns200e nazaran daha sorunsuzmuş , en azından benim etrafımda kullananlar böyle söylüyor.
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Bende bütçemden dolayı RS 200 ile başladım, hiç sorun yaşamadım memnunum. ABS si bir kere motoru düşürmekten korudu panikle öne asılınca. Bizim şehirde 140 binlik trafikte çok olmaz öyle gayette ideal en azından 125-150 liğe göre daha uzun süre kullanıcam en azından.

KTM filan bakabilirsin onlarda ABS var, bu honda cb ler yeni yamahalarda filanda var sanırım abs onlarada bakabilirsin ama sıfırları çok pahalı o 125lik motorlar için filan.

Motosikleti
    Alıntı Emron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bütçemden dolayı RS 200 ile başladım, hiç sorun yaşamadım memnunum. ABS si bir kere motoru düşürmekten korudu panikle öne asılınca. Bizim şehirde 140 binlik trafikte çok olmaz öyle gayette ideal en azından 125-150 liğe göre daha uzun süre kullanıcam en azından.

KTM filan bakabilirsin onlarda ABS var, bu honda cb ler yeni yamahalarda filanda var sanırım abs onlarada bakabilirsin ama sıfırları çok pahalı o 125lik motorlar için filan.
    Bajaj için ya sürekli servistesin ya hiç değilsin biraz şansına diyorlar o yüzden çekiniyorum aslında. Yoksa fiyat ve aradıklarım mevcut.

MT 125 ve CB 125R görüntü ve özellik olarak çok güzeller ama insanların sürekli o kadar paraya değmez demesi kafamı karıştırıyor.

KTM'ye baktım fakat 125likleri +20 bin gördüm sitesinde. 2017 modellerine mi bakmalıyım acaba ?

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Cf moto 150 nk ya baktınız mı?

Motosikleti
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cf moto 150 nk ya baktınız mı?
    Baktım hocam Abs yok sanırım onda. 250 NK'da var ama o da gelmek bilmedi. Tıpkı Benelli Bn 251 gibi.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı pintus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baktım hocam Abs yok sanırım onda. 250 NK'da var ama o da gelmek bilmedi. Tıpkı Benelli Bn 251 gibi.
    Forumda bi arkadaş haziranda gelecek diyor 250 nk için ama tam bilmiyorum.
    20 binin üzerine çıkamıyorsanız bence rs 200 alın. Bir çift lastik ve ekipman ile 20 bine yakın halledersiniz heralde.
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Bana göre NS200 daha yakışıklı. 1 sene 20000km kullandım. Daha yanlışını görmedim. Göstergesi bozuldu onu da garantiden değiştirdiler. Onun dışında yanlışını görmedim ama garantili almayacaksan Pulsar’lara ilişme derim. Sarı NS200 çok tatlı. 1 set lastik alır almaz tak pilot street tavsiyemdir. Daha seni kolay kolay yarı yolda bırakmaz. Yağını suyunu verdiğin müddetçe.

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana göre NS200 daha yakışıklı. 1 sene 20000km kullandım. Daha yanlışını görmedim. Göstergesi bozuldu onu da garantiden değiştirdiler. Onun dışında yanlışını görmedim ama garantili almayacaksan Pulsar’lara ilişme derim. Sarı NS200 çok tatlı. 1 set lastik alır almaz tak pilot street tavsiyemdir. Daha seni kolay kolay yarı yolda bırakmaz. Yağını suyunu verdiğin müddetçe.
    Yağını suyunu bakımını eksik etmem gözüm gibi bakarım da NS 200'ler okuduğum kadarıyla çok şans işi. Hocam peki garantili almayacaksan ne demek ? Aldığımız yer belli bir süre garanti sağlamıyor mu zaten ?

Motosikleti
    MT-07
    Aldığın yer 2 yıl garanti veriyor fabrikasyon. Ben ikinci el için konuştum. Sarı renklisi çok hoşuma gidiyor. Ben kullandım çok da memnundum. Pilot streetleri takınca çok güzel oluyor duruşu gidişi vs. Bir rüzgar camı takınca NS200 tadından yenmiyor. Çakar yada sis takarsan geceleri daha iyi de aydınlatır. Ha belki bide gidon yükseltme de takabilirsin. Fazlasına gerek bile yok kanımca.
    pintus bunu beğendi.

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Acelen yoksa uygun fiyatlı Benelli BN251 ile CF Moto 250NK yı bekle bu arada Bajaj da fena değil . Daha iyi bir makina olsun dersen, Duke 250ABS güzel makina bir bak derim.
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Ergün Er. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acelen yoksa uygun fiyatlı Benelli BN251 ile CF Moto 250NK yı bekle bu arada Bajaj da fena değil . Daha iyi bir makina olsun dersen, Duke 250ABS güzel makina bir bak derim.
    Duke'ler bütçemi maalesef aşıyor hocam. Mayısın 15'ine kadar en fazla Hazirana kadar bekleyebilirim onları da.

Motosikleti
    BMW g310r
    Bmw g310r al kafan rahat etsin ;) her sartta kullaniyorum her yola geliyor. Havalarin isinmasiyla yakiti 100 km’de 3,5l ye kadar düstü.
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı devrimkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bmw g310r al kafan rahat etsin ;) her sartta kullaniyorum her yola geliyor. Havalarin isinmasiyla yakiti 100 km’de 3,5l ye kadar düstü.
    Çok güzel gerçekten ama bütçemi aşıyor maalesef. 2. el düşünmüyorum.

Bende şuan motor arayışı içerisindeyim ve son 1 haftadır gerçekten paronayak gibi sürekli motor bakıyorum, nk 150 alıcaktım cuma günü şansıma alacağım gün 10dk önce satıldı dediler, mersinde de 1 tane vardı 9 milyara 0 km, şimdi 10dan aşağı çekmiyor izmir, ist.daki satan mağazalar nk 250 aşırı hoşuma gitti, dün aradılar çıkış tarihi ile ilgili bilgi vermek için ve haziranın sonlarına doğru hatta temmuz bile olabilir dedi kadın üzüldüm biraz o kadar beklersem hevesim kaçar gibime geliyor beklemeyip birşey alsam da nk 250yi beklemediğim için üzülecem. Yerli duke olmuş makine aşık oldum. Aklımda olan diğer motor ise tvs rtr 200 bakalım nisan mayısta çıkması bekleniyordu tasarımı hoşuma gitti özellikle siyah olanı..

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    R25 nasıl absli onunda fiyat uçmuştur gerçi.

Motosikleti
    NK 250 güzel ama Temmuza kayarsa gerçekten çok geç olur. Benim de hevesim kaçar o kadar beklemeye.
    BN 251’i bekleyeyim şimdilik.

Motosikleti
    Honda CBF150
    Kafana göre sıfır bulamazsan düşük km li inazuma bakabilirsin. Görüntü olarak belki tatmin etmez ama sağlam değil diyen kimseye rastlamadım
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    NMAX 155
    Senin motorun DUKE250 hocam :D şuan kampanyada 20.500TL 12 taksit.
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Ben 400nk öneririm. R25 DUKE 250 KTM RC200 de kullandım en çok beğendiğim bu oldu. A2 içinde uygun abs li önde çift disk büyük lastikler güzel gidiş yakıtı güzel çift silindir titreşim az tavsiye ederim. Onun harici ktm de şuan fırsat var duke 250 21 bin tl ye satılıyor. ikisinide kullandığım için 400nk tavsiye ederim.
    pintus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)