Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kediler ile mücadele..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-bah...00ml-338446232

Dış mekan için olduğu söyleniyor denemeye değer.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    çaresi yok.bu konuda ben çok takıntılıyım naftalinmiş vs yalan dolan.sayılı seçeneklerin var.ya kedileri tek tek toplayıp başka mahallelere salıcaksın.ya motor garajlarından alıcaksın.seleye poşet geçirmen baya bi işe yarıyor seleyi kapatıcak şekilde geçir caydırıyor.seçenekler bu hocam ben poşetle baya bir kurtuldum bu işten daha 1 kere çıkmadılar.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bence motosikletin bir sahibi olduğunu kedilere anlayacağı dilden bildirin. Koklasınlar, ve durumu kavrayıp uzaklaşsınlar.
    pea bunu beğendi.

Sele ustune hoslanmadiklari birsey koyun.

Raptiye veya yapiskan kagit acimasiz cozumler.

Daha ilimli cozum olarak, kalin bir musamba ustune kirdiginiz dal parcalarini yapistirip o musambayi da sele ustune maskeleme bandiyla tutturabilirsiniz. Yalniz dal parcalarinin sık ve girintili cikintili bir yapi olusturmasina dikkat edin. Boylece rahat edemeyecekler ve bir sure sonra motora yaklasmayacaklar.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı viperking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sele ustune hoslanmadiklari birsey koyun.
    Banyolarin zeminine sermek icin plastik karolar var, birbirine geciyor, onlarin alti sivri sivri, ama keskin degil. Kedi uzerinde oturamaz, patilerini basmak icin bile cok dikkat etmesi lazim. bantla falan tutturulabilir. Hayvana zarar vermez.

Bizimki bilgisayarin uzerine oturmayi seviyordu. Bilgisayarin ustu metal izgara, sogumasi icin ustun acik olmasi lazim. Asagidan ilik ilik ufleyince hosuna gitti herhalde. Ust izagarayi acip ters cevirdim. Kablolar falan gozuktu, yuzey engebeli. Bi denedi, bakti olmadi, bi daha cikmadi hic.

TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu tarz fileli kılıflar kedinin pençelerini rahatsız edeceğini düşünüyorum, belki çözüm olabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tvs Apache
    alarm yok mu dostum? benim motorda alarm ötüyor kedi falan çıkınca ve kaçıyorlar hemen. hatta alarmın titreşim sensörünü seleye sabitler isen daha iyi olur çünkü sele titreşimi şasiye tam vermiyor ve kedilerde direk seleye zıplayıp ninja gibi hissettirmeyebilirler kendilerini.

alarm takarsın ve titreşim sensörünüde selenin altına sabitlersin olur biter.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı TurboTastic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu tarz fileli kılıflar kedinin pençelerini rahatsız edeceğini düşünüyorum, belki çözüm olabilir.

https://mcdn01.gittigidiyor.net/3355...602_tn30_0.jpg
    Bu kılıftan kullanıyorum fakat kedi gelmesin diye değil, koltuğu delmesin diye fakat hala kedi geliyor. Bence koltuğa çıkmasını kolaylaştırıyor.
    Bir de branda kullanıyorum yağmur geçirmiyor, akşamları yatmaya geliyorlar. Keyiflerini bozmayayım diyorum ama çamurlu ayaklarıyla, koltuğu depoyu toz toprak içinde bırakıyor kediler, not yazacağım ayakları yıkamadan yatağa gelmeyin diye.. ;)

Sirke ve naftalin deneyeceğim..

💲FİYAT:800 TL
    📲:05455357484
    *➡KESİNLİKLE SU GECİRMEZ.
    *➡YERE SABİTLENİR
    *➡KİLİT SİSTEMİ MEVCUT
    *➡2 YIL KUMAŞ VE MEKANİK GARANTİSİ
    *➡20*20 PASLANMAZ PROFİL
    *➡450 PC 4 MEVSİM AKRELİK KUMAS YANMAZ ÖZELLİKLİ
    *➡HER RENK MEVCUTTUR.
    *➡TÜRKİYE'NİN HER YERİNE 50 TL İLE* ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ SURAT KARGO İLE AMBALAJLİ OLARAK GÖNDERİM YAPİYORUZ.
    *UZUNLUK:3.20
    GENİSLİK: 1.20
    YUKSELİK: 1.60

İnstagram etagaraj

Ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederim

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kedileri çok severim,hatta ciddi kedi hastaligim vardir sokakta bile gorsem alir kucagima konuşurum.

Garajda bir ara motora iki kedi dadanmişti malum kış zamani neyse depodan iki kat battaniye alip garajin sundurma altina serdim, mama kabinada gunluk istihkakini koyup kiş sezonunu atlattim,hatta annem birisini eve almiş,kedi bizim 4 senelik yadigarla anlaşamadiği icin geri garaja birakmiş.

Havalar isindiktan sonra kedileri bir daha goremedim.

Yadigar demişken,bu kedi çoğu iki ayaklilardan daha faydali,hayırlı ve hijyendir,iki sene evvel dogalgaz sızıntısını anneme haber vermiş.böylede mübarek bir hayvandir.

Motosikleti
    yamaha mt-25
    benim seleye çıkan kedileri uzağa su atabilen spreyle hep ıslatıyordum,hemen kaçıyorlardı. bir süre sonra öğrendiler ki ben buraya çıkarsam ıslanırım. bidaha çıktıklarını görmedim.
    Riptalon bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bir miktar toz naftalini seleye dök. Naftalini sildikten sonra kokusu günlerce kalır. Ben yıllardır bu şekilde def ediyorum kedileri. 3-5 günde bir tekrar naftalinlemengerekli.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Naftalin kokulu pantolonla gezmek

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir erkek kedi gelip idrarını yapınca o motor bir daha sadece sizin değil kedilerle ortak malınız oluyor.
    Sonra bildiğin sidik yarışı başlıyor, sırayla motoru sahipleniyorlar, işeyen o bölgede krallığını ilan ediyor.
    Sonra herhalde daha genci gelip "sana burayı yedirmezler koçum" diyerek bir güzel o da suluyor motorun muhtelif yerlerini.
    Bu kısır döngü kış aylarına kadar devam ediyor.
    Motoru yıkıyorum, wd-40 sıkıyorum baştan aşağıya, 2 gün sonra başka bir arkadaş gelip krallığını ilan ediyor.
    Yok abi çözüm bulamadım ben, bahaneyle haftada 2 kere motoru yıkıyorum diyerek kendimi avutuyorum

Biz askeri lojmanlarda uyguluyoruz. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadık. İnstagram : etagaraj

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Köpek kovucular en çok kedilerde etkilidir. Dazer 2 köpeklerden çok kedilerde işe yarar ama benim gibi kedilerinizden biri sağırsa yenisini takmak için söküp ortalıkta bıraktığınız kappa sisbarın pedini 2 günde haşata çevirebilirler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)