Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

600RR için orijinal sinyal seti

Motovento
    REKLAM ALANI

Aldığımda üzerinde gömmeler ve katlanır plakalık sinyali vardı, şimdi Honda Yükseliş'i aradım ön sinyal sağ 610 lira, sol 610 lira. Arka sağ 630 lira, sol 630 lira fiyat çektiler. Tek amacım motosikleti fabrika çıkışlı hale getirmek.

Toplasan 100 gram gelmeyen sinyalin ön takımı : 1220 TL
    Toplasan 100 gram gelmeyen sinyalin arka takımı : 1260 TL

İnternette ucu soketli bulamadım, acaba orijinaline en yakın veya orijinal daha ucuza nereden bulurum?. Çünkü bu fiyatlar şaka gibi.

Motosiklet : 2015 Model 600RR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    hocam ürünler gramajına göre fiyatlandırılmıyor. 1 kilo domates 3-4 tlyken, 138 gram gelen iphone 5-6 bin tl.
    70 euro tanesi EU Honda'da. Bizde kur farkı ve vergilerle o fiyatı buluyor. Boşuna ödeme o paraları.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı MAXV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldığımda üzerinde gömmeler ve katlanır plakalık sinyali vardı, şimdi Honda Yükseliş'i aradım ön sinyal sağ 610 lira, sol 610 lira. Arka sağ 630 lira, sol 630 lira fiyat çektiler. Tek amacım motosikleti fabrika çıkışlı hale getirmek.

İnternette ucu soketli bulamadım, acaba orijinaline en yakın veya orijinal daha ucuza nereden bulurum?. Çünkü bu fiyatlar şaka gibi.

boşver hocam. Bana 20 lira ateşle dişimle soket yaparım sana Bi tane 600 RR alıp parça parça Hondadan ucuza satsak yine kar ediyoruz he.

Aliexpress vb. sitelerden sipariş et bence. İlle soketli olsun dersen de git elektrik/elektronik pasajlarına kendine soket ayarlarsın ordan

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    o değilde bir ara, bir kg fındık. bir kg mercedes a class'tan pahalıydı. Ekşide böyle başlık vardı.

Orjinalliği bir kenara koyup, soketi de boşverip, kablo kesip biçme ile hz.aliexpress'ten güzel bir sinyal denk gelir.
    Satarkenki olayı düşünüyorsan, adam bunun sinyalleri orjinal değil 2480 tl düşerim diye bir vicdansızlık yapma olasılığı milyonda birdir heralde.

Dolar kurunu baş tacı yaptığımız şu günlerde, ben bile 2 yıldır bir sissy bar'a 300-500 $(abd'de yaşayan için hiç birşey.) nasıl vereceğimi düşünüyordum.
    Başka bir motosikletin sisy'barını buldum, uydurdum, kesip biçip takacağım. Koyim orjinal görüntüsü olmayıversin. İşimi görsün modundayım. Maliyeti 200 tl gibi birşey olacak bana.
    Dış mihraklar yüzünden bir cobra egzost neyin takamıyoruz.
    MSMorkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı MAXV adlı üyeden alıntı Mesajı göster

altından heralde sinyaller o nasıl fiyat
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    hocam bende de 1000rr var 14 model.sana tavsiyem grom,nc serisi vs gibi bazı modellerin siyalleri aynı bi araştır.daha uyguna halledebilirsin gibime geliyor.

https://tr.aliexpress.com/item/For-H...815998981.html

örneğin bu linkteki olur.bi ölç tart kararını ver derim.ama satarken de sinyaller orjinal değil desen ulan kazalı mı acaba diye düşünür vatandaş :D

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...14447968/detay

buda yerli satıcı.

GErçi herkes motosikleti için orjianl parçayı kullanmak ister tabi ki orjinal falan düşünemeyecek halde kalıyoruz bu fiyat ne yahu.

Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bende de 1000rr var 14 model.sana tavsiyem grom,nc serisi vs gibi bazı modellerin siyalleri aynı bi araştır.daha uyguna halledebilirsin gibime geliyor.

https://tr.aliexpress.com/item/For-H...815998981.html

örneğin bu linkteki olur.bi ölç tart kararını ver derim.ama satarken de sinyaller orjinal değil desen ulan kazalı mı acaba diye düşünür vatandaş :D

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...14447968/detay

buda yerli satıcı.

GErçi herkes motosikleti için orjianl parçayı kullanmak ister tabi ki orjinal falan düşünemeyecek halde kalıyoruz bu fiyat ne yahu.
    Kazalı motor, ilanda da yazdım zaten :D

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    ben aliexpressten rizoma sinyal söylemiştim. gayet memnun kalmıştım. o tarz bir şey yapabilirsiniz. orijinal sinyale hiç gerek yok bence

O ara boşluk yeri dolmuyor ama çok takıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)