Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

200-500cc 10-20bin tl arası supersport önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu hafta almak istiyorum öğrenciyim güzel sesi olan(orjinal) çok kaçan yakıtı da fazla olmayan motosiklet arıyorum aklımda r25 var ama çok uçuyor piyasası hyo 250ye bakıyorum çok ağır diyorlar en mantıklısı tecrübeli abilerime sormak olur diyerek geldim ne önerirsiniz? Her türlü öneriye açığım şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Öğrenci adamsan, paraya sıkışmayayım bol bol gezeyim diyorsan Bajaj RS200, yok hocam para sorun değil ben piyasaya çıktım mı hayran bırakayım diyorsan KTM RC250. Tecrübe gani gani, tutmayın küçük enişteyi durumları varsa RC390. Ben Yamaha Fan'ıyım diyorsan tabiki R25. Başka da temiz motor kalmadı modeli yüksek

Tecrüben yoksa Bajaj RS200'ü öneririm. Vur, kır, parçala. Motoru dağıtman zor. 2tane koruma takozunu taktın mı daha sorun çıkarmaz. 5000km de 1 yağını değiştir servisten yoluna devam et.
    mavellen bunu beğendi.

hsndmrcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6
    Motor tecrübeniz kaç cc ye kadar bilmiyorum ancak önerim cbr500r yönünde olacak motorun gerekli güzellikte ve sürüş keyfinde olması sebebiyle bakmanızda fayda var. Bir süre sonra oluşacak olan cc yükseltme sevdasına da gerek kalmayacak bir makine şehir içinde de sizi fazla yormaz.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öğrenci adamsan, paraya sıkışmayayım bol bol gezeyim diyorsan Bajaj RS200, yok hocam para sorun değil ben piyasaya çıktım mı hayran bırakayım diyorsan KTM RC250. Tecrübe gani gani, tutmayın küçük enişteyi durumları varsa RC390. Ben Yamaha Fan'ıyım diyorsan tabiki R25. Başka da temiz motor kalmadı modeli yüksek

Tecrüben yoksa Bajaj RS200'ü öneririm. Vur, kır, parçala. Motoru dağıtman zor. 2tane koruma takozunu taktın mı daha sorun çıkarmaz. 5000km de 1 yağını değiştir servisten yoluna devam et.
    Hocam rc390ı çok seviyorum çok da istiyorum ama o fiyat aralığında alamıyorum 😔😔 rc250 de r25in yanında çok yavaş kalıyor tabi rs200 desen 4 sene biniceğim için beni tatmin etmez

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:41 ----------

Alıntı hsndmrcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor tecrübeniz kaç cc ye kadar bilmiyorum ancak önerim cbr500r yönünde olacak motorun gerekli güzellikte ve sürüş keyfinde olması sebebiyle bakmanızda fayda var. Bir süre sonra oluşacak olan cc yükseltme sevdasına da gerek kalmayacak bir makine şehir içinde de sizi fazla yormaz.
    Cbr 500r hayalim olan motosikletlerden 1 rc 390 2 cbr 500r ama o fiyat aralığına alamıyorum 😔😔 varsa bildiğiniz temiz ilan atar mısınız ?

Motosikleti
    MT-07
    RS200 ile RC250 arasında pek fark yok ve tatmin eder. 150km/sa hıza çıkıyor. Yahu sen arabayla kaç saat 180km/sa süratle gidiyorsun? Piste mi girdin de derece yapacaksın yetmiyor? Ne kadar süratle kaza yaparsan o kadar çok canın da yanar Etki=Tepki

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...44808371/detay

madem 500e niyetin var buna bak.
    Pirelli angel lastikler var
    sturan2 bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RS200 ile RC250 arasında pek fark yok ve tatmin eder. 150km/sa hıza çıkıyor. Yahu sen arabayla kaç saat 180km/sa süratle gidiyorsun? Piste mi girdin de derece yapacaksın yetmiyor? Ne kadar süratle kaza yaparsan o kadar çok canın da yanar Etki=Tepki
    Önemli olan o hızlarda gitmek değil o hıza nasıl ne sürede ulaştığın.

Motosikleti
    MT-07
    İstersen 1sn de ulaş. Işıklarda arabalardan önce kalkıyorsan bence bir problem yok. Yer uçağı arıyorsanız durum başka. Türkiye'de Arizona çölleri de yok manyak gibi basabilesiniz. Neyse her koyun kendi bacağından asılır...
    san bunu beğendi.

ben kawasaki ninja 250r kullanıyorum memnunum.

tek sorun parça fiyatlarının çok yüksek olması, sonuçta kawasaki...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Öğrenciysen r25i ele yakıtı çok , ktmleride ele bakımları masraflı . cbr250 veya rs200 al keyfine bak. Hızı mızı boşver , benzin olmuş 6 lira 129u aşmıyorum ki motor eco modundan çıkmasın 😊
    Ergün Er. bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    cbr250 en ideali

hsndmrcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6
    Alıntı Paukopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam rc390ı çok seviyorum çok da istiyorum ama o fiyat aralığında alamıyorum ���� rc250 de r25in yanında çok yavaş kalıyor tabi rs200 desen 4 sene biniceğim için beni tatmin etmez

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:41 ----------

Cbr 500r hayalim olan motosikletlerden 1 rc 390 2 cbr 500r ama o fiyat aralığına alamıyorum ���� varsa bildiğiniz temiz ilan atar mısınız ?
    Hocam üzerine çok az daha koyarak şu ilandaki motora bakabilirsin. Motor işi gönül işi, aklın gönlün bir motorda kaldığında senin olan motor sana zevk vermez o yüzden neyse hayalin ona koşacaksın yarın öbür gün sürekli değiştirmek isteyeceksin hayalin olan motora ulaşmak için elindekini satmak zorunda kalırsın.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-tamer-bey-e-opsiyonlu-hatasiz-ciziksiz-6700-km-honda-cbr-500ra-548675475/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)