Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kawasaki'cilere Müjde!...

Motovento
    REKLAM ALANI
    er5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er5
    aslınd ayaz gunu genelde zam gelırdı ama bu sefer tam tersı ındırım olmus mubarek ındırıme hasret kaldık
    hayır hocam yavas yavas elındekı stogu tuketmeye bakıyolar sezon kapanıyo cunku kım motor alır yazdan sonra dımı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı DevilRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    aslında dogru bır noktaya basmısın bunu hıc dusunmemeıstım tabı aslında hep arabalardada ole oluyo sımdı 2006 lar ucuz olacak 2007 ler pahalı olacak motomax ın yaptıgı kampanya gıbı

er5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er5
    olsun euro cıkar bızım fıyatlar ucar

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    zaten er5 in fiyatı bi ara eruronun artmasıyla ve 6000 euroya yükselmesiyle. 12000 ytl yi geçmişti. bu motorları bu fiyatlara satamayınca satışlar durma noktasına geldi heralde. bu yüzden de fiyat düşürdüler.

bu arada ağustosta satılanlarda model 2007 yazmıcak mı?
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    zaten er5 in fiyatı bi ara eruronun artmasıyla ve 6000 euroya yükselmesiyle. 12000 ytl yi geçmişti. bu motorları bu fiyatlara satamayınca satışlar durma noktasına geldi heralde. bu yüzden de fiyat düşürdüler.

bu arada ağustosta satılanlarda model 2007 yazmıcak mı?
    dostum doğru söylüyosun CBF500 le aynı fiyat olduktan sonra kim ER5 alsınki CBF kesinlikle ondan daha üstün

bide ağustos'ta satılanlarda neden 2007 yazsın onu anlamış değilim...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı
    bide ağustos'ta satılanlarda neden 2007 yazsın onu anlamış değilim...
    Amerikada Ağustos ayından itibaren bir sonraki yılın modelleri geçilir ruhsata. Avrupadada böyle bir alışkanlık var, uzun yıllardan beri Eylül ayından itibaren bir sonraki yılın modeli zaten yazılıyor idi, Eylül yapan Ağustos'ta yapar. Alışkanlık ile ilgili birşey. Motoru üretenler öyle yapıyor, yıl ortasından itibaren bir sonraki senenin modellerini gönderiyorlar. Ama siz Türkiyeye Şubatta gelmiş bir vasıtayı Eylülde alırsanız o ayrı tabi.
    Örneğin:
    http://powersports.honda.com/motorcycles
    yada
    http://www.fordusa.com
    buralara bakın daha şimdiden büyük çoğunluğun 2007 model olduğunu göreceksiniz.

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    hahaha uyarımı dikkate almışlar burada
    güzel olmuş fiyatlar kawasaki hayallerinize kaldığınız yerden devam edin.

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    yiyiyiyiyiyiiiiiiiiiiiiiiyiiiiiiiiiiiiiiyiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiii

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski fiyatlara satamayacaklarını görünce mecburen indirdiler...Hiç de tebrikler kawasaki diyemeyeceğim maalesef.Ne kadar büyük indirim yapılabiliyorsa genelde o kadar da önceden bindirim yapılmıştır demektir,kar marjı o kadar yüksek demektir.Bunlar kurnazca hareketler,euro ile satış,euro düştükten sonra TL ile satış sonra tekrar euro ya dönüş...Zmoto maalesef ki kawasaki kullanan ve parça ihtiyacı duyan herkesin söylediği gibi bu işin sadece kaymağını yemeye çalışıyor.Kawasaki çok kaliteli bir marka gerçekten tartışılmaz,ama Türkiye de kawasaki satın almak büyük bir cesareti de gerektiriyor...Daha yeni Türkiye pazarına giren Hyosung bile parça bakımından Kawasaki den önde...Benim param olsa alacağım motor kawasaki zx6r ama ne yalan söyliyim parça sıkıntısı yüzünden belkide o kadar para verebilecek olsam sırf parça sıkıntısı yüzünden başka markalara yönelirim...Fiyatlarda indirim yapılmış büyük oranda evet,zaten öyle olmasa o fiyatlarla satış düşünülemezdi,zaten öyle de olmuş ki indirme gereği duymuşlar...Yoksa hiç parası az olan adamı düşündüklerini sanmıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    ZZR1400 ü almama askaldı git gide yaklaşıyorum

ooo7000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150

er-5 fiyat

bu bilgiyi veren arkadaşıma gönülden teşekkür ediyorum. sayesinde kazık yemeyi ucuz atlattım. yarın 2. el er5 alıyordum bu fiyatları görünce işler değişti tabi. ayrıca liste fiyat değişim bilgisini bilmek zorunda olan kurumun bana bu konuda bilgi vermemesi de ayrıca ayıp.

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı ooo7000 adlı üyeden alıntı
    bu bilgiyi veren arkadaşıma gönülden teşekkür ediyorum. sayesinde kazık yemeyi ucuz atlattım. yarın 2. el er5 alıyordum bu fiyatları görünce işler değişti tabi. ayrıca liste fiyat değişim bilgisini bilmek zorunda olan kurumun bana bu konuda bilgi vermemesi de ayrıca ayıp.
    eyw.dostum ne demek fiyatlar 3-5 ay anormal derecede arttı diye fırsatçılık yapıp aldığı bedelin üstünde 2.el satmak isteyen arkadaşlar harekete geçmeden gerçek motorcu dostlarımızı bilgilendirmek istedim sadece...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

afterdarq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sanki sen ötv den önceki fiyattan almış olupta şimdi satacak olsan eski fiyattan satacaksın ya... Kim satar? Bunun motorcu dostu olmakla bir ilgisi yok sanırım... Ötv artışından sonra kim arttırmadıki motosikletinin fiyatını?

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı afterdarq adlı üyeden alıntı
    Sanki sen ötv den önceki fiyattan almış olupta şimdi satacak olsan eski fiyattan satacaksın ya... Kim satar? Bunun motorcu dostu olmakla bir ilgisi yok sanırım... Ötv artışından sonra kim arttırmadıki motosikletinin fiyatını?
    arkadaşım inan eski fiyattan satardım(veya inanmanada gerek yok) çünkü motora keyif için binilir alıp satıp kar etmek için değil , özellikle kawasaki anormal artmıştı şimdiki fiyatları normal düzeyde...

mtsport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150-T {değiştircem inş}
    Nreesii Müjde Abi Yaaa Resmenn Bataklik Tmm Güsel Motorr Ama 2. El Tavsiyee Derim Ide Fiyatlar Euro Hesabina Dikkat!
    [MEDIA] SARIKIZIMI ÇOK SEVİOM ;) [/MEDIA]

I3luee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    abi bu er-5'in fiyatı dogru dimi neden öle ucuz yaa 500cc motor valla

pardon abi euroymus bu fiyat kusura bakmayın
    motorcu dediğin zeki çevik ve ahlaklı olmalı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler