Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hasarlı CBR 250 Alınır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    AZ KALDI
    Arkadaşlar iyi akşamlar.

Yaşadığım şehirde ki bir kişi önden kazalı 8200 KM de 2015 Model CBR 250 satıyor. Ekspertiz raporuna göre 8200 TL hasar kaydı mevcut. Satan kişinin dediğine göre ön Jant, ön Amortisör, Radyatör ve kafa demiri sıkıntılı.

Arka tarafta bir sorun yok. Farlar ve elcikler sağlam. İstediği fiyat ise 5500 TL.

Sizce bu işe girilir mi ? Ne gibi riskleri vardır ?

Teşekkürler.
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Sen şimdi alıp bunları değişince sana 10 bine patlar bu motor tahminim ön jantı 1000 lira en basitinden bir arkadaş arıyordu ordan aklımda kaldı yaptırır kullanırsında kaça patlar sonra kaça satabilirsin satarken bunların hesabını yap

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    girilmez

Motosikleti
    AZ KALDI
    kritik parçaların çıkmasını 1200 TL ye buldum internette ama başka bir yerine bir şey olmuş mu onu bilemiyorum

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilen parçalar kazalıysa hasar kaydı önceye mi ait?
    Motosiklet yürümüyorsa aynı model kazasızı daha ucuza gelir

Motosikleti
    AZ KALDI
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsedilen parçalar kazalıysa hasar kaydı önceye mi ait?
    Motosiklet yürümüyorsa aynı model kazasızı daha ucuza gelir
    Usta demek istediklerinden maalesef bir şey anlayamadım Sahibinden de bir adam çıkma olarak satıyor aradığım parçaları. Radyatör,Ön amortisör ve Ön Jant çıkma toplam fiyat 1200 dedi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı speakers2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta demek istediklerinden maalesef bir şey anlayamadım Sahibinden de bir adam çıkma olarak satıyor aradığım parçaları. Radyatör,Ön amortisör ve Ön Jant çıkma toplam fiyat 1200 dedi.
    bu saydıklarından başka masrafta çıkarsa kazasız al aynı paraları ödersin birde uğraşmamış olursun belki başka masraflarda çıkar sağlam bi ustaya göster mutlaka bilemezsin

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı speakers2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi akşamlar.

Yaşadığım şehirde ki bir kişi önden kazalı 8200 KM de 2015 Model CBR 250 satıyor. Ekspertiz raporuna göre 8200 TL hasar kaydı mevcut. Satan kişinin dediğine göre ön Jant, ön Amortisör, Radyatör ve kafa demiri sıkıntılı.

Arka tarafta bir sorun yok. Farlar ve elcikler sağlam. İstediği fiyat ise 5500 TL.

Sizce bu işe girilir mi ? Ne gibi riskleri vardır ?

Teşekkürler.
    alınır kardeş alınır merak etme ıstısna hariç pert olup kazaya apan ama bunu dısarda kendisi yaptırıp sigorta kaydı gecmeyen o kadar çok motor görüyoruz ki hatasız diye satılan o dediğin parçaların servis fiyatı servis çiziği bile değişim sayar ve bahsettıgım rakam cok guzel bir raKkam cıkma parcalarla cok kolay hallederisn bence kacırma al derim.boyle pek cok motor aldım sattım hepsininde eskı yenı fotografları ile beraber.yinede yok ben almam dersen özelden resimlerini atın fazlasıyla ben alayım : ))yeni kasa için söyliyeyim bu zamlardan sonra temiz yapılmış şaseşerde sorun yoksa sadece plastık aksam ise ön borular amortısorler değil yapılıp ortalama 9,5 gider

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)