Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vibrasyon arttı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Monster 696 ABS
    Merhabalar. Öncelikle iyiki böyle bir forum var. Uzun zamandır çok faydalı bilgiler edinebiliyorum. CBF 150 kullanıyorum. 1 hafta önce beraberce yeri çok tatlı şekilde öptük. Yerle seviştik felan. Bu ufak çaplı kazadan sonra motorda makyaj olarak sorun olmadı ancak vibrasyon da biraz artış oldu. Bu konuda bir bilginiz var mi? Iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durduğunuz yerde de titreşimde artış oldu mu, belki jantlar veya millerden biri yamulmuştur? Ya da karenajlardan biri filan gevşemiştir, size titreşim veya ses olarak geri dönüyor olabilir. Motor bloğuna etki edecek şekilde düşseniz şu an burada yazıyor olacağınızı tahmin etmiyorum da.

Motosikleti
    Monster 696 ABS
    Türkiye genelinde bi ara çamur yağdı. O çamurlar kuruduktan sonra ben de 30 - 40 km hızla virajda fazla yatınca altımdan gitti. Küçük ve düşük hızda. Motor koruma demiri üstünde biraz sürüklendi. Sadece koruma demiri yere temas etti sürüklendi. Motor bloğunda sorun olduğunu sanmıyorum

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Üstte yazıldığı gibi düştükten sonra gevşeyen vidalar olabilir.

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Vibrasyon yol sürüşü esnasında mı yoksa durduğu yerde de mi oluyor ? Bu cevaba göre bakılacak yerler değişebilir.

surcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    Blogun saseye baglandigi saplamalar ve baska yerlerde gevseyen veya yerinde olmayan civatalar vardir.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Hareket halindeyken oluşuyorsa ön jant ve lastiği balans makinesine bağlayıp güzelce bir kontrol ettirin. Ardından sorun yoksa ön tekerin amortisörlere bağlandığı civatayı değiştirin. Sorun devam ederse tekrar yazın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)