Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Terkar Muayene.

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi günler herkese, geçtiğimiz günlerde Dudullu Tuvturk araç muayene istasyonuna gittim, plaka ve hidrolik hortumdan dolayı geçemedim.

Şimdi bunları yaptırdım ve tekrar girmeyi düşünüyorum. Kızıltoprak evime daha yakın fakat orada her şeye takıyorlarmış diye Dudullu'ya götürmüştüm.

Ağır kusur olarak sayılan kusurlarımı değiştirdim, Kızıltoprak istasyonuna gidersem eğer sadece bunlara mı bakarlar, yoksa tekrardan 0 muayene mi yaparlar ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Muayene tekrarına ilk muayene olduğunuz istasyonda girmek zorundasın diye biliyorum.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muayene tekrarına ilk muayene olduğunuz istasyonda girmek zorundasın diye biliyorum.
    değişti o sistem,şimdi istediğin yerde girebiliyorsunuz.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı zeuces adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler herkese, geçtiğimiz günlerde Dudullu Tuvturk araç muayene istasyonuna gittim, plaka ve hidrolik hortumdan dolayı geçemedim.

Şimdi bunları yaptırdım ve tekrar girmeyi düşünüyorum. Kızıltoprak evime daha yakın fakat orada her şeye takıyorlarmış diye Dudullu'ya götürmüştüm.

Ağır kusur olarak sayılan kusurlarımı değiştirdim, Kızıltoprak istasyonuna gidersem eğer sadece bunlara mı bakarlar, yoksa tekrardan 0 muayene mi yaparlar ?
    Ne fark eder ki?

Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne fark eder ki?
    Kızıltoprak baya uyuzluk yapıyormuş diye duydum

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı zeuces adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kızıltoprak baya uyuzluk yapıyormuş diye duydum
    Yok onun için demedim, 0 dan muayene yapmalarıyla sadece ağır kusura bakmaları arasında ne fark edeceğini sordum.
    Ama bence tekrardan bakarlar. Belki kusuru olmayan veya hafif kusurlu noktalarda kusur oranında bi değişim de olmuş olabilir geçen zamanda.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    aynı il içerisindeki herhangi bir muayene istasyonuna gidebilirsiniz

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Bildiğim kadarıyla hepsini kontrol ediyorlar.geçen zaman zarfında sorun yapacak bişi olmadıysa( ampul patlaması, fren yağı boşalması vs) sorun olmaz diye düşünüyorum. Nerde yaptırdıysanız orda yaptırın belki aynı kişi kontrol ederse çok dikkat etmeden herşeye bakmadan sorun olan plaka vs kontrol eder.
    Sonucu yazarsan sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)